כלי הערוצים, כלי המסלולים בפוטושופ

שרי

משתמש רשום
אני למדתי את שתי הנושאים שבכותרת די כבדרך אגב, ובעבודתי עם תוכנת פוטושופ מסתדרת מצוין בלעדיהם. (סליחה על הפרימיטיביות) תלמידותי ברמה די נמוכה. האם יש ענין להתעכב בנושאים אלו או שאכן הם לא כ"כ דחופים?

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
כלי הערוצים הוא דרך מצוינת לעבודה בשני צבעים בפוטושופ.
כלי המסלולים הוא נפלא לצורך מעבר עם מברשת כלשהי על קו מדויק, לשמירת מסלולים, ועוד.

הייתי ממליצה לך ללמוד אותם טוב ואז ללמד מלמעלה.
מי שתתחבר כבר תעמיק לבד.
ומי שלא תסדר כמוך.

semel1

משתמש צעיר
כלי המסלולים מצוין לבחירה עדינה, קטעים עגולים - כל מה שצורך דיוק!

א

אליהו פריד

אורח
ברגע שתלמדי את 2 הכלים האלו וגם תביני אותם, לא תוכלי לעבוד בלעדיהם.
זה כמו שמישהו יגיד מעולם לא אכלתי מאכל עם מלח, אני יכול להסתדר גם בלי. כן, אבל למי שיודע מאכל בלי מלח זה לא מאכל.

(אגב, האמור לעיל מתייחס גם לגלי הבהירות וההכהיה, כלי המריחה וכו')
העבודה האמיתית נעשית באמצעות הכלים הכי פשוטים, אבל בשימוש נכון (ב"א הרגלי עבודה)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני חושבת שכלי המסלולים הוא כל י מאד שימושי בפ"ש. מנסיון בנות לא אוהבות אותו כי הוא לא נראה נוח לעבודה כמו אילוס' וסתם כך זה נראה מסורבל למי שלא מכיר. אבל שווה להתעכב עליו קצת. לדעתי צריבה של דברים מסוימים הרבה יותר יפה ומקצועית כשעובדים עם מסלולים.
כנ"ל לגבי יצירת קו עקום בפ"ש- אני מכינה מסלול ועליו מחילה את הקו. אין מה לומר פספוס לא לדעת את זה.
כמו שאמרו כשלא יודעים משהו- חושבים שאפשר להסתדר בלעדיו. כשמכירים- לא יודעים איך אפשר בלי.
הייתי ממליצה ללמד את זה ולהסביר למה זה טוב. אבל אלו שמתקשות ומסתרבלות- להניח להן. הן יסתדרו גם בלי (וחבל)

אגב- חומר שהמורה לא מכירה טוב ולא משתמשת בו ומלמדת כי צריך- הבנות מרגישות בחוש ופחות מבינות. לכן בחומר כזה יש להתאמץ יותר ולראות שמובן.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אתן לא מכירות את המורות שמעבירות את המסלול ברמת חוג מתנ"סי? זה, פחות או יותר, היה רמת הלימודים בזמני, במסלול.

שרי

משתמש רשום
תודה לכולכם!!! אין מה לומר. שיכנעתם אותי!!! אני עומדת לצלול לתוך 2 הפרקים הללו!
תודה על ההענות המיהרה והברורה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה