כלה ממגבות. אולי זה יהיה הטרנד החדש?

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פנו אלי בחורות חמודות להציל אותם בהכנת עוגת כלה ללא קרם וחומרי אכילה בכלל, אחרי שלא מצאו דרך איך לשלוח מי-ם לב''ב את יצירת הקצפת המתוכננת לשבת כלה . אישהו הן הגיעו אלי עם בקשה דחופה עוגת כלה מכל דבר אפשרי, העיקר מרשים וזול. הסכמתי כי ממש ריחמתי עליהם. ואז הן יצאו לקניות של מוצרים. כשהסכמתי לעצב את הכלה ( פעם ראשונה בשבילי...) חשבתי שיביאו לי איזו בובה בובתית וחמודה. כשהביאו לי סוף סוף שקית עם מוצרים והבובה - חשכו עיני. פיספוס שלא צילמתי את הבובה ''לפני''. לא ידעתי מאיזה צד לגשת לעיצוב מרוב שהבובה שאמורה להיות ''כלה'' הייתה זוועתית. שער חצי סגול חצי כתום, איפור ירוק של חתולה, ידיים מקלות . נראית בת ים , גויה, מפחידה - איך אני אתקע אותה בתוך העיצוב לכלה יהודיה נעה וחסודה?! לא יודעת איך - אבל פשוט בדקות הכלה ''התגיירה'' בכמה נגיעות - אספתי לה שער, צבעתי עם ארטליין, השארתי גוונים בצבע המקורי(כתום וסגול), עיפרתי אותה עם טוש אפור, הוספתי לה פס להגדיל את השער מעל האוזניים ( שלא היה שם ועשה מראה מפחיד). מצאתי לה חורים באזניים שהסינים עשו ולא דאגו לעגילים. אז אזיקון זהב שהבובה המהוללת הייתה קשורה לקרטון שלה נהיה לשני עגילים, ואזיקון השני אסף את הקוקס. את פלג הגוף האליון כיסיתי במסקינטייפ, בתוספת נפח בשרוולים כדי שלא יהיו גפרוריים כאלה. מעל - סרט טחרה. פרחי נייר לקישוט השולחן עשו את סיומת השמלה בתוספת פנינים. עוד פרחים תקעתי בתוך חתיחת בד רנר כתום שהיה מחובר לבובה באיזה מקום, ואני התמשתי בו להסתיר את כפות הידיים המסכנות ולהפריד בין לבן של הפרחים ללבן של השמלה. כשראיתי מולי סוף סוף בובה כלתית - יכולתי להמשיך בעיצוב ה''שמלה''. המגבת הייתה זולה אז הסכימו לי להרוס אותה עם דבק חם שהחזיק את כל הקפלים. ומה מסתתר בפנים? יש גם מסר לזו''צ שכנראה יפתחו ויפרקו את הכלה כבר ביחד, תקופה אחרי החתונה, המסר בברכה שקשורה לכל התכולה של ה''כלה'' . מה שבפנים - בהמשך, כי בעצם התחולה יכולה להיות הכל, העקר שיכנס, אחר כך מחפשים את הקשר, או ההפך- חושבים על המסר והולכים על זה. כאן הכל נעשה ברגע האחרון, ביום חמישי ופשוט היה לי חבל להפרד מה''כלה'' החמודה הזאת, אז הנה התמונה . איך זה?
.
DSCN9918.JPG
DSCN9920.JPG

T A M A R

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
מטורףףףף
חייבת לצרף תמונה לפני...

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אמאלההה מדהים איזה רעיון יפהפהה
מה שמדהים עוד יותר זה שאפשר לעשות אותה ענקית גם
פשוט אומנותי ומיוחד!!!

שוהם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פנו אלי בחורות חמודות להציל אותם בהכנת עוגת כלה ללא קרם וחומרי אכילה בכלל, אחרי שלא מצאו דרך איך לשלוח מי-ם לב''ב את יצירת הקצפת המתוכננת לשבת כלה . אישהו הן הגיעו אלי עם בקשה דחופה עוגת כלה מכל דבר אפשרי, העיקר מרשים וזול. הסכמתי כי ממש ריחמתי עליהם. ואז הן יצאו לקניות של מוצרים. כשהסכמתי לעצב את הכלה ( פעם ראשונה בשבילי...) חשבתי שיביאו לי איזו בובה בובתית וחמודה. כשהביאו לי סוף סוף שקית עם מוצרים והבובה - חשכו עיני. פיספוס שלא צילמתי את הבובה ''לפני''. לא ידעתי מאיזה צד לגשת לעיצוב מרוב שהבובה שאמורה להיות ''כלה'' הייתה זוועתית. שער חצי סגול חצי כתום, איפור ירוק של חתולה, ידיים מקלות . נראית בת ים , גויה, מפחידה - איך אני אתקע אותה בתוך העיצוב לכלה יהודיה נעה וחסודה?! לא יודעת איך - אבל פשוט בדקות הכלה ''התגיירה'' בכמה נגיעות - אספתי לה שער, צבעתי עם ארטליין, השארתי גוונים בצבע המקורי(כתום וסגול), עיפרתי אותה עם טוש אפור, הוספתי לה פס להגדיל את השער מעל האוזניים ( שלא היה שם ועשה מראה מפחיד). מצאתי לה חורים באזניים שהסינים עשו ולא דאגו לעגילים. אז אזיקון זהב שהבובה המהוללת הייתה קשורה לקרטון שלה נהיה לשני עגילים, ואזיקון השני אסף את הקוקס. את פלג הגוף האליון כיסיתי במסקינטייפ, בתוספת נפח בשרוולים כדי שלא יהיו גפרוריים כאלה. מעל - סרט טחרה. פרחי נייר לקישוט השולחן עשו את סיומת השמלה בתוספת פנינים. עוד פרחים תקעתי בתוך חתיחת בד רנר כתום שהיה מחובר לבובה באיזה מקום, ואני התמשתי בו להסתיר את כפות הידיים המסכנות ולהפריד בין לבן של הפרחים ללבן של השמלה. כשראיתי מולי סוף סוף בובה כלתית - יכולתי להמשיך בעיצוב ה''שמלה''. המגבת הייתה זולה אז הסכימו לי להרוס אותה עם דבק חם שהחזיק את כל הקפלים. ומה מסתתר בפנים? יש גם מסר לזו''צ שכנראה יפתחו ויפרקו את הכלה כבר ביחד, תקופה אחרי החתונה, המסר בברכה שקשורה לכל התכולה של ה''כלה'' . מה שבפנים - בהמשך, כי בעצם התחולה יכולה להיות הכל, העקר שיכנס, אחר כך מחפשים את הקשר, או ההפך- חושבים על המסר והולכים על זה. כאן הכל נעשה ברגע האחרון, ביום חמישי ופשוט היה לי חבל להפרד מה''כלה'' החמודה הזאת, אז הנה התמונה . איך זה?
.צפה בקובץ המצורף 683489צפה בקובץ המצורף 683490
מדהים!
מסוג הדברים שאומרים עליהם:
"איך לא חשבו על זה עד עכשיו"

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
וואוו
לקרוא את הכל בנשימה עצורה. אחת
עכשיו יכולה כבר לנשוף...
מה זה הדבר הזה???

קודם כל יצא מדהים ויפהפה ברמות
גם בלי ההקדמה...
והיצירתיות שנשלפת בשניות וטסה ומתפתחת ומנפחת ומיפיפת ומשלבת את כל היופי הזה ביחד... מדהים!!!!

וחוצמזה
האכפתיות שלך והדאגה שהכלה תקבל את הדבר המושלם הזה. בלי קשר לנתונים המאתגרים...
ווואוו זה עשה לי את זה!!!!
@תודה באמת תודה ענקית וכנה!!!
כיף שיש אנשים כמותך וכיף לגלות אותם :)

זית רענן

משתמש מקצוען
את כל כך מיוחדת!
זה משתקף בכתיבה שלך,
האיכות שלך אפילו מציצה דרך היצירות המאלפות שאת מעלה!
הכלה הזו פשוט מקסימה, חיננית יהודיה ושובת לב למרות שהיא מבדים סיניים...

קדוש!!!

משתמש פעיל
עריכה תורנית
פפפששששששווווווווווווטטטטטטטטט
מממממממממדדדהההההההההההייייייייםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
וואו!
מטורף!!!!!!!

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
וואו זה ממש מטורף
פשוט מושלם .

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מיוחד!!!!!!!

~Debi~

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
וואוו מטורףף איזה יצירתיות

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יצירתי עד לפרטי הקטנים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה