כללי כיוון חדש לכריכה...(הציורים של הספר בתיקי העבודות מתחת לשם שלי)

galedri

משתמש פעיל
מישהו מתור מהפורום הזה לקח את העטיפה הישנה ועיצב את הלוגו הבא...

קבצים מצורפים

• lauf0-newlbue.jpg
    KB 118.5 · צפיות: 7
  • lauf-2-kricha copy copy.jpg
    KB 154.9 · צפיות: 9
  • lauf0-new logo.jpg
    KB 106.1 · צפיות: 7

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הראשון מאד מאד יפה.
האחרון מאד חיוור.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
גם אני בעד הראשון
ומאד אהבתי את הפונט

יפה_פה

משתמש פעיל
השם עכשיו עם הרבה יותר בשר ונוחכות.
מאד יפה!
הייתי הולכת על הראשון

karniya

משתמש רשום
אוף. רק עכשיו שמתי לב לפוסט המוקדם בנושא הזה... אז...
למרות שהראשון עדיין יותר יפה לדעתי, מאחר והכיוון הוא מבוגרים.., אז הייתי הולך על השני. הלבן בהיר מידי לטעמי, אלא אם כן היית הולך על המלבן בצבעוני.
ד"א, הפונט מ-ש-ג-ע-! והייתי מרחיק קצת את השם של הר ארז מהמילה "לעוף"

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
לא אהבתי איך שהאותיות "נדבקות" אחת לשניה...
הפונט גם נהיה קצת כבד מידי בשביל לעוף...

גאולונת

משתמש מקצוען
אני בעד הראשון!
ומצטרפת לשיע בנושא הפונט שהוא טיפה כבד לתעופה..

מבינים

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ענק.
אני מנחש שיש לחבר הזה קשר לחברת פונטים מסוימת.

דורון רונן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפונט משגע. ממש מיוחד. לגבי הציור, הציפור היא ממש דמיונית, אין כזה יצור, נראה קצת מוזר, מדוע לא לשים ציור של צפור רגילה. אני יכול לשלוח לכם בחינם.

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הלוגו החדש יפהפה לכשעצמו, אך הקודם יותר הביע את הציפור, כי היו סלסולים רק ב-ף, ויותר מדי סלסולים זה כבר לא זה. האותיות של החדש מוצלחות יותר בהרבה!
לגבי הכריכות, כולן יפות...

איילת שלו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לעניות דעתי, אמנם מה שאתה עשית קודם היה צריך עוד עיבוד, אבל לעומת זאת - עכשיו זה מעובד מדי.
קודם היתה יותר עדינות, יותר רוחניות, יותר מקום לעוף.
סה"כ הכיוון של הפונט עכשיו הוא יפה, הסריפים יפים. נוצרה כותרת מאד מאד מעניינת. אבל - עבה מדי, שימוש מוגזם בעיטורים,
החיבורים בין האותיות יוצרים חללים לא ברורים שלא עושים טוב ולא נותנים למילה לעוף.
שוב - לעניות דעתי בלבד - צריך לקחת את העיבוד כמה צעדים אחורה.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י דורון רונן;364999:
הפונט משגע. ממש מיוחד. לגבי הציור, הציפור היא ממש דמיונית, אין כזה יצור, נראה קצת מוזר, מדוע לא לשים ציור של צפור רגילה. אני יכול לשלוח לכם בחינם.

כנראה שעדיין לא ראית את הציורים המקסימים של הספר.

אמנות עם נשמה... :)

בכ"א אני סבור שעדיף להשאיר את הכריכה נקיה.

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
גם אני מרגישה שהקישור בין האותיות כובל אותן ומטריד. הן אמורות להיות חופשיות ומשוחררות אם הן מבקשות לעוף.
העיצוב של האותיות באמת בנוי הרבה יותר, והן יפהפיות!

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה מקסים!
אבל אהבתי את המינימליסטיות של הראשונה.

ayala

משתמש מקצוען
כנ"ל, זה מהמם, אבל הראשון עדיף
העיבוד המיותר פשוט עושה את זה למדע בדיוני- ואני מדברת על הציפור המופלאה..בכולופן- מדהים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה