כוכביות בהערת שולים - מי יודע מה זה?

קלדנית

משתמש רשום
שכנה בקשה ממני לברר: יש לה טקסט ארוך עם הערות שוליים אין לי מושג מה הפקודה שנתנה אבל פתאום נהיה לה בקובץ שבמקום לראות את ההערה שכתבה מופיע רק כוכביות במקום אותיות לאורך כל ההערה. משהו יודע מה הסיבה והאם ניתן לתקן זאת?
תזכו למצוות. מדובר בחומר ענק!

קלדנית

משתמש רשום
תודה מאד על התגובה המהירה. צרפתי חלק קטן.

קבצים מצורפים

• כוכביות.doc
    KB 45 · צפיות: 8

קלדנית

משתמש רשום
הבנתי. לומר לה שתשלים עם הגורל?
ואם כן, משהו מבין איך דבר כזה יכול לקרות?

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בחרו את כל הטקסט ,והניחו את הכוס קפה על מקש הכוכבית שנמצא מעל הספרות ו..... ה' ישמרינו עשו שמירה וסגירה.

ליבי ליבי על חלליהם מעי מעי על.. כולנו עברנו את זה פעם בחיים - צרת רבים חצי נחמה.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בחרו את כל הטקסט ,והניחו את הכוס קפה על מקש הכוכבית שנמצא מעל הספרות ו..... ה' ישמרינו עשו שמירה וסגירה.

ליבי ליבי על חלליהם מעי מעי על.. כולנו עברנו את זה פעם בחיים - צרת רבים חצי נחמה.

א.ישראל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נכתב ע"י מיכל123;317773:

אין סיכוי בהערות שוליים שזה מה שקרה!! נסו ותווכחו.
זה משהו הרבה יותר מסתורי. איזה חיפוש והחלפה או מאקרו וירוס, אין לי מושג.

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הקובץ נמצא על דיסק אן קי/כונן קשיח חיצוני ונשלף כשהקובץ פתוח?

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
אני לא יודע בדיוק איך זה עובד אבל בעיקרון אפשר למצוא גירסה קודמת של הקובץ אולי ע"י תוכנת שיחזור בתיקיית המיקום של הקובץ
...אבל לא אמרתי כלום כי הייתי מנסה את זה רק אם היה נמחק על עולמי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה