עזרה יש למישהו שאלות על עמנואל?

HP מעצבת

משתמש מקצוען
כתבת על חריש והאשכול מדבר על עמנואל
בכל מקרה הנתונים שהבאתי די מדויקים
נסיעה מהיציאה מעמנואל עד הכניסה לב”ב לוקחת 40 דקות ואפילו פחות מזה
נסיעה מעמנואל לירושלים אם הכבישים פתוחים יכולה לקחת קצת יותר משעה
ואני מדבר על נסיעה בתחבורה ציבורית מנסיון
סליחה.
אכן טעיתי.
את.ה צודק.ת.

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
את.ה צודק.ת.
רק אל תכניסו את העיוות הלשוני הזה גם לכאן..

"לא שינו שמם לשונם ומלבושם" בדור שלנו כבר שינו שם ולבוש. נשאר לנו רק לא לשנות את הלשון וגם על זה מרב מיכאלי נלחמת.

בבקשה!!

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
רק אל תכניסו את העיוות הלשוני הזה גם לכאן..

"לא שינו שמם לשונם ומלבושם" בדור שלנו כבר שינו שם ולבוש. נשאר לנו רק לא לשנות את הלשון וגם על זה מרב מיכאלי נלחמת.

בבקשה!!
לא הבנתי איך זה קשור ללא שינו שמם לשונם...
לשון זכר ונקבה נכתבות גם בתורה, אם לא יודעים האם פונים אל זכר או נקבה אפשר לכתוב כך.

די

משתמש סופר מקצוען
הייתי שם לא מזמן ת'אמת הופתעתי לטובה איך שהמקום מתפתח איזה כמויות של בניה יש שם פשוט לא להאמין..... והמחירים בהתאם.... עולים ועולים אי אפשר למצוא שם היום דירה בפחות ממיליון כמובן דירה חדשה גם על הנייר
יש כאן דירת 3 חדרים חדשה מהקבלן (הרי זהב) עם גינה 18 מ"ר ב899,000.
עמנואל.png

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לא הבנתי איך זה קשור ללא שינו שמם לשונם...
לשון זכר ונקבה נכתבות גם בתורה, אם לא יודעים האם פונים אל זכר או נקבה אפשר לכתוב כך.

חבל שלא הבנת
אין לי איך להסביר.

מספיק שתעקבי באיזה אובססיביות מכניסים לנו את הטקסטים האלה אנשים שממש מנסים לעקור את כל נושאי הדת במדינה.

ולא באתי לפתוח על זה דיון. פשוט אם אפשר לפחות באתר חרדי שלא יכניסו את הפרוגרסיביות הזו.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
חבל שלא הבנת
אין לי איך להסביר.

מספיק שתעקבי באיזה אובססיביות מכניסים לנו את הטקסטים האלה אנשים שממש מנסים לעקור את כל נושאי הדת במדינה.

ולא באתי לפתוח על זה דיון. פשוט אם אפשר לפחות באתר חרדי שלא יכניסו את הפרוגרסיביות הזו.
לעקור את הדת. נסחפת רחוק.
אני לא יודעת במי מדובר באישה או בגבר, לכן כתבתי באופן הזה.
זה הכל.

דרך אגב; כאישה זה לא נעים לי כשפונים אליי בלשון גבר, שזו הלשון הרווחת היום,
ונוח לי להתבטא בצורה הזאת.

shloimi

משתמש רשום
שלום

אני כאן לענות שאלות שיש לכולם על עמנואל המועצה החרדי היחידי שהוא במרכז הארץ קרוב לבני ברק עם תחבורה סדירה ומחירים של דירות חדשות בפחות מ700000 ש"ח.
מי שיש לו שאלות על המקום יכול להפנות אלי את שאלותיו ואני מקווה לענות על כולם
תוכל לפנות אלי במייל?
motki1010
תודה

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לעקור את הדת. נסחפת רחוק.
אני לא יודעת במי מדובר באישה או בגבר, לכן כתבתי באופן הזה.
זה הכל.

דרך אגב; כאישה זה לא נעים לי כשפונים אליי בלשון גבר, שזו הלשון הרווחת היום,
ונוח לי להתבטא בצורה הזאת.

לא זה מה שכתבתי
תקראי שוב...

ואני כאישה מעדיפה שייטעו ולא יקראו לי את.ה

קל

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית

קפוצ'ונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מישהו יודע כמה עולה למטר בבניינים החדשים?
והאם כדאי לממש זכיה במחיר למשתכן שם?

קול מבשר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שאלה לא קשורה
אבל מישהו הביא לי לפון של איש שיש
שהעסק שלו בעמנואל נקרא שיש ואבן המחלף האם מישהו יודע עליו פרטים ועל איכות העבודה שלו
תודה

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו יודע כמה עולה למטר בבניינים החדשים?
והאם כדאי לממש זכיה במחיר למשתכן שם?
בודאי שכדאי. המחירים עולים ועולים.
המקום עובר בינוי מאוד מאוד מרשים.
לגבי יד שניה - יש דירות ענקיות ברחוב חתם סופר, שנחשב לרחוב הכי 'חלש', במיוחד הצד התחתון שלו שבעבר היו שם הרבה דירות נטושות ו/או ריקות, עם טיילת עגמומית תחתיהם.
כיום מאמין שניתן עדיין למצוא שם דירות במחירים מצחיקים ובעיקר עם שטח הזוי, ונוף הזוי.

באופן כללי הדירות החדשות שם קטנות, כמו כל בניה חדשה, והפער בשטח בין החדשות לישנות לא נתפס.

עוד משהו, כל הפרוייקטים החדשים שם מאוד יפים, מרווחים ומתחשבים בנוף, חוץ מאחד שנראה מחריד וצפוף ודחוס, לא ברו מי אישר להם לבנות את הזוועה הזו. פרוייקט של בניינים אפורים שנראה כמו לבנת בטון אפורה ענקית שנתלשה היישר מזימבבואה.

פיקאסה

פיץ' אוטומציה ובוטים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לגבי יד שניה - יש דירות ענקיות ברחוב חתם סופר, שנחשב לרחוב הכי 'חלש', במיוחד הצד התחתון שלו שבעבר היו שם הרבה דירות נטושות ו/או ריקות, עם טיילת עגמומית תחתיהם.
כיום מאמין שניתן עדיין למצוא שם דירות במחירים מצחיקים ובעיקר עם שטח הזוי, ונוף הזוי.

באופן כללי הדירות החדשות שם קטנות, כמו כל בניה חדשה, והפער בשטח בין החדשות לישנות לא נתפס.

עוד משהו, כל הפרוייקטים החדשים שם מאוד יפים, מרווחים ומתחשבים בנוף, חוץ מאחד שנראה מחריד וצפוף ודחוס, לא ברו מי אישר להם לבנות את הזוועה הזו. פרוייקט של בניינים אפורים שנראה כמו לבנת בטון אפורה ענקית שנתלשה היישר מזימבבואה.
מבחוץ זה בהחלט לא נראה משהו.
חבל שלא צבעו כל בנין בצבע אחר, סוג כחול, אדום, צהוב.. ככה זה לפחות היה נראה לגו מענין..
די ברור לי מי אישר לבנות את הזוועה. כי זה מתוכנן מעולה מבפנים.
ארבע קומות מרווחות. כל קומה נפרדת לחלוטין מהקומה האחרות עם חדר מדרגות נפרד ומעלית.
חדר המדרגות בנוי בצורה של פרוזדור ארוך עם נישות פרטיות לדלתות. ויכול בעת הצורך להוות לובי נחמד לילדים. בצורה שלא מפריעה לקומות האחרות.
הדירות עצמן מרווחות. אולי לא מתוכננות הכי טוב בעולם, כי מי משקיע בתכנון יותר מהגרם הנחוץ?
ישנן דירות בעלות שלושה, ארבעה וחמישה חדרים.
הבנינים עצמם אכן צמודים אחד לשני.
נופית זה בהחלט נראה גרוע.
אבל מבפנים מעולה.

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה

גם שם המחירים קופצים ב10 אל״ש לחודש בממוצע
ובעתיד הלא מאוד רחוק אמור להתחליף כביש רחב את הטיילת האומללה

פיקאסה

פיץ' אוטומציה ובוטים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הדירות עצמם מתוכננות טוב, מרווחות מאוד, ואיכות בניה מצוינת.
מסכימה שהן מרווחות, ואיכות הבניה באמת מצוינת.
לגבי התכנון.
נו נו, שמעתי דעות של כמה אנשים, היה יכול להיות מתוכנן יותר טוב. כמו, לא לתקוע הכנה לפתח לכיור בפרוזדור לפני השירותים, אין שום אפשרות לשים שם באמת כיור.
או לא לתכנן מרפסת כביסה במקום פתוח, ולאלץ כל תושב שנכנס לדירה שלו (דירה חדשה) להשקיע עוד כמה אלפי שקלים בקניית חלון ענק כדי לחסום את המרפסת הפתוחה.

טרינום

משתמש צעיר
אני ממש לא מכירה את עמנואל, וחולמת לקנות דירה לא בסוף העולם ובמחיר שפוי.
יש ליטאים בעמנואל?
כמו כן, מה הסיכוי להשכיר שם דירה? ומה סדר גודל של דמי שכירות לדירת 3 חד' ממוצעת?
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה