יש לכם שאלות בנושא משכנתאות? אשמח לסייע לכם.

מצב
הנושא נעול.

אני-הוא-זה

משתמש רשום
אני מוציא עכשיו משכנתא שכל השליש קבועה צמודה הוא מסלול פיתוי(מחזיר מיד)
איך אני מבקש מהבנקאי שישית שם את הריביות הגבוהות בלי שיבין למה?

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
אני מוציא עכשיו משכנתא שכל השליש קבועה צמודה הוא מסלול פיתוי(מחזיר מיד)
איך אני מבקש מהבנקאי שישית שם את הריביות הגבוהות בלי שיבין למה?
אתה חושב שהוא מפגר..?!

מהנדסת תוכנה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
@מהנדסת תוכנה
יש אפשרות להוריד עוד את הריביות בלא צמוד בגלל ה'משתנה צמודה'
וגם הבנקים בחודשיים האחרונים יותר גמישים קצת...
תודה!
מה שכרגע הכי חשוב לי לדעת,
האם כדאי לי למחזר גם את הישנה
(במידה ואקבל תנאים טובים יותר...)

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
העוגן של מזרחי בשינוי הקרוב כיוון של עליה או ירידה??

מתייעץ צעיר

משתמש פעיל
שאלה לי אנחנו לפני הוצאת משכנתא לדירה בטאבו משותף
ההכנסות שלנו ב''ה תקינות יחסית לסכום המשכנתא באם ננסה לגשת לבנק בלבד בלי יועץ יש סיכוי שזה יקלקל לנו(כגון שאח''כ לא נוכל לבקש שוב באותו בנק )או שיש מה לנסות (די ברור לנו התמהיל הרצוי)
עוד שאלה זכאות משכנתא של משרד השיכון האם ניתן לממש במקרה שרק לאחד מהשותפים יש זכאות?
נשמח לעזרת המומחים תודה רבה

E_Y

משתמש פעיל
ההכנסות שלנו ב''ה תקינות יחסית לסכום המשכנתא באם ננסה לגשת לבנק בלבד בלי יועץ יש סיכוי שזה יקלקל לנו(כגון שאח''כ לא נוכל לבקש שוב באותו בנק )או שיש מה לנסות (די ברור לנו התמהיל הרצוי)
וודאי שיקלקל
עוד שאלה זכאות משכנתא של משרד השיכון האם ניתן לממש במקרה שרק לאחד מהשותפים יש זכאות?
אי אפשר לקחת זכאות גם אם 2 הזוגות זכאים כ"א בנפרד

רצוף

משתמש רשום
שלום, אני ניגש כרגע לקניית דירה בשווי 950000, יש לי הון עצמי של 450000 ומעוניין לקחת משכנתא ע"ס 500000 (הוצאות יועץ עו"ד יש לי), רציתי לדת בגדול כמה ריבית יש על הוואה כזו

ראובן 23

משתמש מקצוען
שלום, אני ניגש כרגע לקניית דירה בשווי 950000, יש לי הון עצמי של 450000 ומעוניין לקחת משכנתא ע"ס 500000 (הוצאות יועץ עו"ד יש לי), רציתי לדת בגדול כמה ריבית יש על הוואה כזו
אזור ה 4.7-5 ללא צמוד.
ואזור ה3 אחוז לצמוד.

רצוף

משתמש רשום
תודה רבה, עוד אני רוצה לדעת האם כיום יותר משתלם לא צמוד למדד

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה