יש לכם ילד שנולד בשבוע 27?

מצב
הנושא נעול.

יוסי123

משתמש סופר מקצוען
מה רע?
בגלל שלא כולם שמים לב והם טורחים לחינם לענות תשובה לפותחת האשכול.
מה כ"כ האסון בזה, אפשר לחשוב...
(יותר בעייתי זה שכל מי שכתב באשכול מקבל התראה... וגם זה אפשר לחשוב מה כ"כ רע בזה....)

לא אמרתי שזה נכון להקפיץ אשכול, אבל מה אתם כ"כ מתקיפים,
אף אחד לא התכוון למשהו רע...

יש כאלה שיותר נעים להם לכתוב על אשכול קיים מאשר לפתוח אשכול חדש...

חג שמח לכולם.

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
@גלבוע מה הלחץ?
תתני גם לחדשים מקום להתבטא...
כולה איזה אסון היא עשתה?
הבעיה היחידה שהיא השאירה אותנו מסוקרנים מה עם הפג של פותח האשכול...
מה איתו? התפתח? הוא אמור ליהיות בן 4!! מעניין אותי פחד!
@רותי12 יש מצב לעידכון?

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
@גלבוע מה הלחץ?
תתני גם לחדשים מקום להתבטא...
כולה איזה אסון היא עשתה?
הבעיה היחידה שהיא השאירה אותנו מסוקרנים מה עם הפג של פותח האשכול...
מה איתו? התפתח? הוא אמור ליהיות בן 4!! מעניין אותי פחד!
@רותי12 יש מצב לעידכון?
אין לחץ.
האמת גם אני מסוקרנת על בן הארבע :)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה