מידע שימושי יש לך את הספר שמנתח אופי על פי שמות? תוכלי לעזור לי בפענוח שם?

מצב
הנושא נעול.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יעזור אם אני אכתוב לכם על השם מירי או לאה?
רק זה מה שיש לי כתוב...

ספריות

משתמש מקצוען
בכל דוכן מכירות של ספרונים יש לקנות ספר מהזן הזה ב20 ש"ח
וסתם כך, יש אשכולות שאתה לא מבין איך נהפכו לפופלאריים - רק בגלל השעה ;)

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מי יכולה לכתוב לי מה לגבי השם שלי?
@הרי זהב
לכם יש שם מיוחד הוא מתחלק לשתיים

הר הוא מבנה גאולוגי הבנוי מסלעים ואדמה המתנשא לגובה של לפחות כמה מאות מטרים מעל לסביבתו. רוב ההרים בעולם אינם פסגות יחידות, אלא הם ערוכים בצורת רכסים. הר נחשב לצורת נוף גבוהה יותר מאשר גבעה, אך ההבדל ביניהם לא מוגדר בצורה חד משמעית.

זָהָב הוא יסוד כימי מתכתי מסדרת מתכות המעבר שסמלו הכימי Au (מלטינית: aurum) ומספרו האטומי 79. זהב אינו נוטה להיקשר כימית ליסודות אחרים ולכן ניתן למצוא אותו בטבע בצורתו הטהורה. נוסף על יצירת תכשיטים הוא משמש רבות גם בטכנולוגיה ובתעשייה בזכות מוליכותו החשמלית הגבוהה ועמידותו בפני קורוזיה. האיזוטופ היחיד של זהב בטבע הוא 197Au שהוא יציב לחלוטין. מלבדו ידועים 35 איזוטופים אחרים, שלכולם זמן מחצית חיים קצר. בתכשיטים ובסגסוגות ריכוז הזהב נמדד בקרט, המעיד על מידת הטוהר היחסי של הזהב.

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
לכם יש שם מיוחד הוא מתחלק לשתיים

הר הוא מבנה גאולוגי הבנוי מסלעים ואדמה המתנשא לגובה של לפחות כמה מאות מטרים מעל לסביבתו. רוב ההרים בעולם אינם פסגות יחידות, אלא הם ערוכים בצורת רכסים. הר נחשב לצורת נוף גבוהה יותר מאשר גבעה, אך ההבדל ביניהם לא מוגדר בצורה חד משמעית.

זָהָב הוא יסוד כימי מתכתי מסדרת מתכות המעבר שסמלו הכימי Au (מלטינית: aurum) ומספרו האטומי 79. זהב אינו נוטה להיקשר כימית ליסודות אחרים ולכן ניתן למצוא אותו בטבע בצורתו הטהורה. נוסף על יצירת תכשיטים הוא משמש רבות גם בטכנולוגיה ובתעשייה בזכות מוליכותו החשמלית הגבוהה ועמידותו בפני קורוזיה. האיזוטופ היחיד של זהב בטבע הוא 197Au שהוא יציב לחלוטין. מלבדו ידועים 35 איזוטופים אחרים, שלכולם זמן מחצית חיים קצר. בתכשיטים ובסגסוגות ריכוז הזהב נמדד בקרט, המעיד על מידת הטוהר היחסי של הזהב.
בול!!
מדהים איך קלע בדיוק לאופי ולתכונות שלי.
אין מילים!!!

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
התפלאתי איך ישר שפתחתי הם ידעו מה השם שלי...
עכשיו כולם יודעים עלי חחחחח :p
לי זה נפתח על 'שונטל' אז חיפשתי את השם האחרון שביקשו פה.

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
כנראה שאתם לא מכירים את האפקט.
אבחון אמיתי הוא חד משמעי, לא "לפעמים" ולא "לעיתים" ולא "בדרך כלל".
וכאן מלבד זאת האבחון הוא מאוד כוללני, כלומר על כל "שלמה" אחד שאתם מכירים שזה "בול", יש עוד 5 שזה לא מתקרב אפילו.
לא אומרת שום דבר לגבי אמיתות הספר או הז'אנר.
לא מאמינה בו ולא מחזיקה ממנו.
בסה"כ נדהמתי מההתאמה הזו ליחיד שאני מכירה שנושא את השם הזה והוא עם אופי מורכב ממש. והתיאור הזה לא התאים ליצחק או אברהם או נתנאל שאני מכירה.
זה הכל.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מירי-
יש בה יופי פנימי וחיצוני חכמה ובדרך כלל חוכמתה לא מנוצלת כראוי
נוטה לרוחניות ולמיוחדות
אוהבת להסתכל בעומק של העניין בלי עזרה נכונה לא תוכל לחדור לעומק שברוחניות
משרה אווירה נעימה סביבה
נעימת הליכות לעיתים נתפסת לביקורת יתירה ובס''כ יש לה אופי חזק

יערי

משתמש מקצוען
מיועד לכל החושבים שזה לבד מה שיישנה את חייהם: אתר של פיענוח שמות
שם-לי
תהנו
לאחר שיטוט קצר באתר, עולה המסקנה שיש 2 או 3 רשימות של תכונות אותם הוא מדביק לאנשים.
שזה אומר או ששליש מהעולם דומה בתכונותיו, או מה שיותר מסתבר כמו אפקט פורר או אפקט קזצ'קוב (שאני מנסח אותו זה עתה), שכשיש רשימה של 15 תכונות, יש 5 שפוגעים בול, עוד 5 בערך, ועוד 5 בכלל לא. ואז נטיית הלב היא להתיחס ל5 שפגעו בול ולהלהב מהגאונות של הממציא.
בהצלחה, לכל מי שזה עושה לו טוב.

מצלמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לאחר שיטוט קצר באתר, עולה המסקנה שיש 2 או 3 רשימות של תכונות אותם הוא מדביק לאנשים.

יותר מזה -
בדקתי 2 שמות, לא צמודים ולא באותה אות - התכונות היו אותו דבר, בהעתק הדבק.
יכול להיות.... אבל :rolleyes:

אבי אביבי

משתמש חדש
נו נו .... קח את מה שאמרו על שם אחד ותראה שלא כל כך מוגזם שהוא יתאים לעוד כמה אנשים עם שמות אחרים ...
אי אפשר לסמוך על זה ברצינות [למשל לענייני עבודה שידוכים וכו' ] אבל זה דבר נחמד

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הלוו<??
מסכנה מי שהתחילה ...ממש יושבת להקליד לכם!!
יש אתר -מקלידים את השם ,וזה כותב הכל!!

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש ספר שמסביר ע'פ תורה את מהות של כל שם ואפילו להתאים שם לפי האימה או לפי החודש,נקרא משהו כמו 'ויקרא שמו בישראל' נראה לי

so!!

משתמש פעיל
שזה אומר או ששליש מהעולם דומה בתכונותיו, או מה שיותר מסתבר כמו אפקט פורר או אפקט קזצ'קוב (שאני מנסח אותו זה עתה), שכשיש רשימה של 15 תכונות, יש 5 שפוגעים בול, עוד 5 בערך, ועוד 5 בכלל לא. ואז נטיית הלב היא להתיחס ל5 שפגעו בול ולהלהב מהגאונות של הממציא.
בהצלחה, לכל מי שזה עושה לו טוב.
באתר הזה בודקים לפי הערך הנמרולוגי של כל שם
כך יוצא שאם יש 2 שמות שונים שהערך הנמרולוגי של שניהם הוא אותו מספר
אז אוטומטית האתר מביא תכונות זהות
(זה רק להסבר הטכני..)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה