יש לי חלום למטבח כזה. הגיוני?

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בעז"ה אנחנו עומדים לעבור לדירה שהמטבח פתוח לסלון . ושם אני משנה את המטבח. יש לי חלום למטבח בסגנון התמונות שצרפתי . כלומר כמה שיותר נקי וריק. כמה שפחות ייראה מטבח.
אני מאד מסודרת וחייבת שהשיש תמיד יהיה ריק לכן אני רוצה מטבח עם כמה שפחות שיש כדי שלא יתמלא....וכמה שיותר ארונות סגורים .(בצבע לבן )
757.JPG
2.png
3-23-700x466.jpg
22.jpg
lugat_2_2016_2 (1).jpg
cdp636224957813810972.jpg
1232_abc0eb7455be17efb1d786570a42fc04.jpg
אורית-מזרחי-1.jpg

מצד שני יש לנו משפחה ברוכה ב"ה ואני אופה הרבה (וגם מוכרת עוגות) אז צריך פרקטי.
האם החלום הולך עם הפרקטי?והאם זה הולך להיות יותר יקר ממטבח סטנדרט?
(אגב יש לי מעצבת שאמרה שאני חולמת טוב אבל אני רוצה עוד דעות מגוונות מכאן)
תודה מראש

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הכי קלאסי והכי יפה

אני בעד!

Mיכל

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
את חולמת עדכני.
תמיד אפשר לעשות מטבח מוסתר - לסגור את משטחי העבודה בארון, קצת גימיקי בעיני ואני גם חושבת שחלק מהיופי של מטבח זה המראה של מטבח ולא סתם ארונות... אבל אולי בשבילך זה יהיה פתרון,
מה שגם אפשר לשלב, חלק סגור חלק פתוח...
וכמובן, זה מייקר...
upload_2019-1-29_23-28-0.png

upload_2019-1-29_23-29-5.png
upload_2019-1-29_23-29-43.png

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שימי לב שכל משטחי העבודה שהעלת בתמונות הם ללא קנט קידמי,
וכנראה שזה גם לא שיש,
אלא חומר אחר כמו למינם וכד'
האם גם שני נקודות אלו מתקבלות על דעתך?
(סוג השיש והקנט?)
במראה זה מוסיף המון, השאלה בנוחות.

מיכל רוזנוסר

0548476149
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
סגנון מקסים וחדשני
ואם את שומרת על מטבח נקי ויש לך מקום לכל דבר, אז תלכי עם הלב שלך
אפשר גם לעשות חצי סגירה באופן מתוחכם

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
העלית מטבחים בקו נקי שתמיד יהיו קלאסיים ולא יצאו מהאופנה. אבל שימי לב להשאיר לעצמך מספיק משטח עבודה. גם בחלק הבשרי וגם בחלבי. ובעיקר מה שחשוב שהחומר של הארונות בעיקר בחלק התחתון, יהיה פרקטי ומתנקה בקלות. לכן במטבח פעיל תתרחקי משלייפלק. בהצלחה

אקראי

משתמש מקצוען
מטבחים מהממים בסגנון מודרני , כמו שהולך היום.
הם נראים צבע בתנור, ולא פורמייקה - מה שפחות מומלץ בבית עם ילדים.
הפורמייקה, גם המבריקה- נראית טיפה פחות, אבל עדיין מהמם
שיש לבן - שמעתי שבקלות יכול לצבור כתמים שלא ניתנים להסרה. תבדקי

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש לי מטבח לבן גדול פתוח לסלון
עם המון שטח עבודה,
שהוא פלוס גדול למטבח, ומינוס גדול לבלגן.
זה איכות חיים שטח גדול לעבודה.
הלבן עושה אור בעיניים, ממליצה.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
3 דברים:
1. אני לא מבינה איך מישהי כמוך שעובדת המון במטבח, מסוגלת לוותר על משטחי עבודה? ואני שואלת בכנות, אני תוהה אם אסתדר עם מטבח קטן, ומתלבטת מאוד כמה לתת להם.

2. העלית 2 סוגי מטבחים, או מסוג לבן לבן, או מסוג לבן עץ. במראה זה שונה מאוד. הלבן לבן לא מרגיש לך מאוד קר וחדר ניתוח כזה? העץ הוא חמים, ומשנה את המראה.

3. אני גם תוהה על שיש לבן/בהיר מאוד. אחת ששאלתי אותה על קיסר לבן, אמרה לי שצריך לנקות כל יום, וכדי לקבל את המראה הנקי האמיתי זה עם אקנומיקה. לי זה לא מתאים. מענין איך זה דקטון/למינם עם לבן. או שיש כאלו עם נסיון אחר?

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
העלית תמונות יפות של מטבחים מודרניים בכמה סגנונות:
לבן- לבן מבריק, שילוב שיש- אלגנטי יותר, שילוב עץ- חמים יותר וגם מטבח כהה במראה תעשייתי (החיפוי במראה בטון, משטחי נירוסטה)
מבחינת נראות הקו שלך חדשני ונקי ואין סיבה שלא תגשימי את החלום! את עדיין רק צריכה לדייק את הסגנון הספציפי שהכי התחברת אליו
מבחינה פרקטית- לדעתי את לא יכולה להרשות לעצמך לחסוך במשטחי עבודה. מאמינה שהטוב מביא את היפה...
ולשאלתך בעניין מחיר- זה כמובן תלוי ברמת הפרזול והחומרים שתבחרי
חושבת שבמקרה שלך הפולימר הכי יתאים, יפה יותר מפורמייקה ועדיין פחות יקר ורגיש משלייפלאק
ואם כן להשקיע יותר אז בחזיתות ננו
בהצלחה!

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
3 דברים:
1. אני לא מבינה איך מישהי כמוך שעובדת המון במטבח, מסוגלת לוותר על משטחי עבודה? ואני שואלת בכנות, אני תוהה אם אסתדר עם מטבח קטן, ומתלבטת מאוד כמה לתת להם.

2. העלית 2 סוגי מטבחים, או מסוג לבן לבן, או מסוג לבן עץ. במראה זה שונה מאוד. הלבן לבן לא מרגיש לך מאוד קר וחדר ניתוח כזה? העץ הוא חמים, ומשנה את המראה.

3. אני גם תוהה על שיש לבן/בהיר מאוד. אחת ששאלתי אותה על קיסר לבן, אמרה לי שצריך לנקות כל יום, וכדי לקבל את המראה הנקי האמיתי זה עם אקנומיקה. לי זה לא מתאים. מענין איך זה דקטון/למינם עם לבן. או שיש כאלו עם נסיון אחר?
מסכימה עם כל מילה שלך
ולגבי משטחי דקטון/ למינם שכתבת לקחת בחשבון שמדובר במשטחים יקרים מאוד שיש להם אמנם הרבה מעלות ויתרונות ע"ג משטחי קוורץ (לא רגישים לחום ועוד) אך מעצם היותם משטחי פורצלן פריכים יותר ורגישים לשברי קצה (על הדקטון לדוג' הבנתי שיש לו אחוזים גבוהים של זכוכית ולכן רגיש יותר, על הנאולייט קיבלתי יותר המלצות)

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
העלית סגנון מדהים ועדכני, אני ואחותי בדקנו על זה הרבה
קחי בחשבון שכשילדים רוצים לשבת לאכול ארוחת ערב, ואת עדיין באמצע אפיה אז זה על אותו משטח עבודה.. .

חיה12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שמי לב לשים איזו נקודה של חום במטבח כדוגמת עץ או אריחים בצבעים חמים (מספיק אפילו מעט) כדי ליצור הרגשה של חמימות במטבח, הרי מטבח הוא לא בית מרקחת ויש לנו רצון שיתן הרגשה חמה למשפחה.
אני מאוד אוהבת את הלבן הנקי הזה!!

Orit H

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
הכל אפשרי צריך לראות בדיוק את התוכנית את המידות ולהתאים אותו אלייך למשפחה ולצרכים שלכם, עם תכנון נכון אפשר הכל...
בהצלחה!

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
את חולמת עדכני.
תמיד אפשר לעשות מטבח מוסתר - לסגור את משטחי העבודה בארון, קצת גימיקי בעיני ואני גם חושבת שחלק מהיופי של מטבח זה המראה של מטבח ולא סתם ארונות... אבל אולי בשבילך זה יהיה פתרון,
מה שגם אפשר לשלב, חלק סגור חלק פתוח...
וכמובן, זה מייקר...
צפה בקובץ המצורף 436453
צפה בקובץ המצורף 436454צפה בקובץ המצורף 436455
לא אוהבת עכ"כ להסתיר
אבל מסתפקת בדוג' שהבאתי שהרוב סגור

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שימי לב שכל משטחי העבודה שהעלת בתמונות הם ללא קנט קידמי,
וכנראה שזה גם לא שיש,
אלא חומר אחר כמו למינם וכד'
האם גם שני נקודות אלו מתקבלות על דעתך?
(סוג השיש והקנט?)
במראה זה מוסיף המון, השאלה בנוחות.
מזה החומר ?

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
העלית מטבחים בקו נקי שתמיד יהיו קלאסיים ולא יצאו מהאופנה. אבל שימי לב להשאיר לעצמך מספיק משטח עבודה. גם בחלק הבשרי וגם בחלבי. ובעיקר מה שחשוב שהחומר של הארונות בעיקר בחלק התחתון, יהיה פרקטי ומתנקה בקלות. לכן במטבח פעיל תתרחקי משלייפלק. בהצלחה
מזה שלייפלאק?
ותודה לכולן

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מטבחים מהממים בסגנון מודרני , כמו שהולך היום.
הם נראים צבע בתנור, ולא פורמייקה - מה שפחות מומלץ בבית עם ילדים.
הפורמייקה, גם המבריקה- נראית טיפה פחות, אבל עדיין מהמם
שיש לבן - שמעתי שבקלות יכול לצבור כתמים שלא ניתנים להסרה. תבדקי
איך ניתן לבדוק על השיש הלבן?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה