יש לי חלום למטבח כזה. הגיוני?

cherry c

משתמש סופר מקצוען
לפי מה שאת אומרת גם שלייפ' לא טוב וגם דקטון/קוורץ/למינם/נאוליט רגישים לכתמים ובקעים.
אז?
מוזר לי שהיא אומרת את זה, כי בכל מקום אחר אומרים שדוקא הם חומרים שפחות סופגים כתמים.

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מזה פולימר?סוג עץ?
ציפוי פולימרי (סוג של פלסטיק) שמודבק לחזיתות MDF כולל מסגרת ולכן ממש מדמה חזיתות צבע (בלי קנטים כמו בפורמייקה) מבחינת מחיר ורגישות הוא עומד באמצע- בין פורמייקה וצבע
יש טענה שעלול להתנפח בצמוד למקור חום
ו

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מוזר לי שהיא אומרת את זה, כי בכל מקום אחר אומרים שדוקא הם חומרים שפחות סופגים כתמים.
נכון
משטחי פורצלן פחות רגישים לכתמים ולחום, באופן כללי המשטחים אנטיבקטריאליים ופחות סופחים רק עלולים להיות רגישים יותר לשברים

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
1)אני כן רוצה משטח עבודה לכן רוצה אי ענק שישמש גם משטח וגם שולחן לאכול בו ארוחות ביום חול עם כל הילדים.
3)מעניין אותי מאד אם באמת שיש לבן בעייתי לניקוי?
1. קחי בחשבון שאי שמשמש גם כשולחן וגם כמשטח עבודה לפעמים יוצר בעיה. כי אם את באמצע להכין משהו והגיע שעת האורחה, מה תעשי? תפני הכל? או שיצטרכו לאכול על הבלגן. כדאי לך לשמוע ממי שיש לה אי במטבח אם זה באמת פרקטי ונוח, כי אני יודעת על כמה שהתחרטו וביטלו את זה. (בתצוגה הכל נראה יפה ומרשים. במציאות? איך אמרה לי מישהי 'אם המטבח מלוכלך סימן שמבשלים בו')
3. יש לי שיש לבן זה כיף, מחזיר אור, נקי. לגבי הנקיון - לא נתקלתי בבעיה מיוחדת, מקסימום אם נשאר כתמים של שמן צהוב (כורכום) קצת אקונומיקה וזה יורד. מה שכן אני לא מרוצה משיש קיסר, אם הייתי עושה מטבח חדש הייתי לוקחת שיש אמיתי למרות שהוא יותר יקר.

נערך לאחרונה ב:

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לפי מה שאת אומרת גם שלייפ' לא טוב וגם דקטון/קוורץ/למינם/נאוליט רגישים לכתמים ובקעים.
אז?

ותודה על הטרחה לפרט לי
הבנתי שיש היום חברה בתל אביב שמייצרת חזיתות מפורמייקה (שיש לה הרבה מעלות מבחינת הפרקטיקה לאורך שנים) בגימור שלא רואים את הסיומת בצד (החסרון של הפורמייקה) אולי האדריכליות פה יוכלו לכוון אותך, או הנגר שלך. (אגב, עדיף לקחת נגר פרטי שראית עבודה שלו והוא מקצועי ולעשות איתו חוזה מדוקדק על החומר ועל הפרזול. מאשר חברת מטבחים שראיתי מטבחים של חברות שחוסכות בחומר ושמות סיבית בכל מיני מקומות)

מיכל רוזנוסר

0548476149
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
החומר הפולמרי יכול גם להצהיב במשך הזמן
ושיש לבן הוא לגמרי לא בעייתי אני חושבת ששיש כהה מאד רואים עליו סימני מים וסימני אבנית
ומי ששומרת על רמת ניקיון בסיסית תהנה מאד מהבהיר.
בקשר למטבח הלבן מאד אופנתי היום לחמם אותו קצת עם צבע עץ בהיר יוצא מדהים
אם יהיה לי זמן העלה דוגמאות .

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איפה? אני אשמח לדעת.
לבן חלק בוודאי אין.
לא חלק לגמרי עם כתמים אבל יפים. איפה ראיתי? לא בבתים רק מקומות כמו בית מלון, גלריה לאומנות בקינג דיוויד. לא בררתי, יתכן שזה מאוד מאוד יקר.

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון, זו הבעיה. אבל ראיתי בלבן כמה יפים, השאלה איך המחיר.
המחיר של הפלטות היפות אכן יקר
הדגם של השיש כאן נקרא לומיקס, הגוון לבן עכור עם כתמים מעושנים ויש לו שקיפות קלה (אפשר להאיר)

קבצים מצורפים

• IMG_1982.JPG
    4.1 MB · צפיות: 183

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אמיתי? למה את מתגוונת? לגרניט? כי הבעיה איתו שהדגמים שלו ממש מכוערים, מקושקשים מאוד.
הטקסטורה בשיש גרניט אמיתי משתנה ולכן מה שעלול לקרות שמשטח אחד יהיה שונה מעט מהמשטח השני,
זו אבן טבעית החצובה מן האדמה, אבן נושמת, ולכן מחירה יקר הרבה יותר ובכלל לא בטוח שהיא יותר עמידה,
ככול שיש בה יותר נימים וגידים יש לה את התכונה של ההתרחבות וההתקווצות
יש אנשים שמאד אוהבים את המראה שלה, והוא באמת יפיפה,
צריך לראות איזה פלטה לוקחים וכמה שפחות שינויי טקסטורה בה.
לקוחה שלי עשתה שיש טבעי, ב3 משטחי עבודה שונים,
הייתה בהלם ממה שיצא לה, ואוכלת את זה עד היום.
(משטח אחד יצא לבן אפור והשני חום השלישי ג"כ משהוא אחר...)
לומיקס הוא לא השיש הטיבעי זה ג"כ משטח קווארץ
לגבי משטחים אלו לא אמרתי שהם מקבלים כתמים מבחוץ, רק שמעתי שיש בינהם שנוצרים בהם בקיעים פנימיים. צריך לברר.

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מאוד יפה. זה שיש גרניט?
כן (יכולה לראות אותו באתר של שיש דן בגרניטים)
אגב, בגלל ההשתנות של משטח טבעי, כדי למנוע הפתעות
מגיעה למפעל לבחור וגם לסמן את האזור הרצוי מתוך הפלטה

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
קיסר עכשיו יצאו עם סוג חדש של משטחים, מגרניט פורצלן (מקביל לדקטון ודומיו)
לגבי שיש לבן, אני גם מאד התלבטתי, בסוף הפרקטיקה והאזהרות מבעלות נסיון נצחו ועשיתי אפור בגימור בטון.
באמבטיה עשיתי שיש קיסר לבן, שיתאים לסניטרים, וכדי להוריד כתמים- וכמה כבר יש כתמים באמבטיה, צריך ממש להשקיע, כך שאני מברכת את זה שלא עשיתי לבן במטבח.

עצמאית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מבחינת עמידות וגם מחיר בעיני למטבח פעיל של משפחה עם ילדים - רק פורמיקה, ויש היום פורמיקות יפהפיות עם גימור דומה מאד לשלייף.

אני ממש נוטה לעשות פולימר, כי אני אוהבת את הכפרי הזה,
אבל חוששת מאד מדפיקות ומכות.
יש לך תמונה של מטבח פורמייקה במראה של שלייף?
איפה עושים את זה?
אשמח מאד לשמוע פרטים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה