דרוש מידע יש לי איך לבדוק באתר של משרד הבריאות האם אני מחוייבת בבידוד?

אאאאאב

משתמש פעיל
המטפלת של המעון עדכנה,
הם פתחו קבוצה של כל הילדים עם בדיקה סרולוגית חיובית/ילדים שהיה להם קורונה(בתנאי שהייתה בדיקה חיובית)
זה נראה לכם מאושר ממשרד הבריאות?

אמונה וביטחון

משתמש מקצוען
המטפלת של המעון עדכנה,
הם פתחו קבוצה של כל הילדים עם בדיקה סרולוגית חיובית/ילדים שהיה להם קורונה(בתנאי שהייתה בדיקה חיובית)
אין לי כל כך מושג איך זה הולך במוסדות חינוך
מה שכן אם דיווחו עליך כמחויבת בידוד קרוב לוודאי שאמורים
לשלוח לך מסרון או הודעה קולית עם הפרטים שעליך להיכנס וכו'

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
המטפלת של המעון עדכנה,
ואם לא?
נשמע שלפי משרד הבריאות צריך לסגור את הכתה, המעון בא לקראת חלק מההורים (אלו שאפשר לבא לקראתם) ומאפשר לילדים סרולוגים לבא. למה זה אמור להפריע למישהו?

אאאאאב

משתמש פעיל
זה מצוין מבחינתי!!!
אבל אם אני רוצה לצאת לבצע סרולוגית- איך אוכל כשהילדה בבידוד??
אם היא לא מדווח (לא קיבלתי טל' ממשרד הבריאות) אני רצה לעשות לה.......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה