דרוש מידע ישיר למהדרין- מה קורה?

אילה מינה

משתמש מקצוען
יש שינוי מהותי בין האתר לסניפים
באתר באמת אין שירות משלוחים לערים חילוניות וזה להבנתי היה עיקר הטענה
שאין להם אפשרות להזמין באתר הזול אם אין משלוחים
בסניפים כל אחד יכול לבוא ולקנות, הסניף הכי גדול "בארות יצחק" לא נמצא באזור חרדי
ויש המון סניפים בירושלים וכדו' שקרובים גם לציבור החילוני
לכן אין בסיס לטענה על הסניפים
יש לחלק מהערים החלוניות

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יש שינוי מהותי בין האתר לסניפים
באתר באמת אין שירות משלוחים לערים חילוניות וזה להבנתי היה עיקר הטענה
שאין להם אפשרות להזמין באתר הזול אם אין משלוחים
בסניפים כל אחד יכול לבוא ולקנות, הסניף הכי גדול "בארות יצחק" לא נמצא באזור חרדי
ויש המון סניפים בירושלים וכדו' שקרובים גם לציבור החילוני
לכן אין בסיס לטענה על הסניפים
ולשופרסל אונליין יש שירות משלוחים לערים חרדיות?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
‏‏לכידה.PNG
כל מילה מיותרת!!!

גרגמלה

משתמש פעיל
מטופש לגמרי..
שופרסל מעוניינת בהפעלת האתר יותר מהלקוחות.
רק היא 'מתקשה' לעמוד בתביעה של חצי מליארד ש"ח.
מאמין שכל אחד מאיתנו היה דבר ראשון רץ לסגור
דבר שני שותה כמה כוסות מים
דבר שלישי בודק עם משפטנים האם יש עילה והאם ניתן להמשיך בפעילות האתר..
בלתק חלקי
לא מצליחה להבין דבר אחד, רק היום נפל חוק בממשלה שאפליית חרדים תיחשב לעבירה פלילית,
ואם היא לא נחשבת פלילית איך אפליית חילונים זה כן בעייתי ??? במיוחד שאין שומר בכניסה לחנות שמוודא שמי שנכנס הוא רק חרדי....

ואולי אני יכולה גם לטעון על אפלייה לצד השני כי בזמנו רציתי להזמין בדיקות קורונה מהירות משופרסל ולא יכולתי כי לא היו משלוחים לערים החרדיות ואילו ביש לא היו בדיקות קורונה...

גלינג

משתמש סופר מקצוען
ואם היא לא נחשבת פלילית איך אפליית חילונים זה כן בעייתי ??? במיוחד שאין שומר בכניסה לחנות שמוודא שמי שנכנס הוא רק חרדי....
1. יש הבדל בין 'בעיה' ל'פלילי'.
2. הטענה שאתר אונליין אמורה לספק לכל עיר.
ואולי אני יכולה גם לטעון על אפלייה לצד השני כי בזמנו רציתי להזמין בדיקות קורונה מהירות משופרסל ולא יכולתי כי לא היו משלוחים לערים החרדיות ואילו ביש לא היו בדיקות קורונה...
זו אכן טענה צודקת (שהועלתה שוב ושוב באשכול).

יוחנן 1

משתמש מקצוען
אולי מספיק עם הדבר הלא נכון הזה???
הם עושים משלוחים לבני ברק ואלעד רכסים וטלזסטון שהם עד כמה שאני יודע ערים חרדיות למהדרין וכמובן גם לשכונות החרדיות בירושלים.

באמת מעצבן שישיר למהדרין נסגר, אבל להגיד ששופרסל לא שולחת למקומות חרדים זה לא נכון!!

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אולי מספיק עם הדבר הלא נכון הזה???
הם עושים משלוחים לבני ברק ואלעד רכסים וטלזסטון שהם עד כמה שאני יודע ערים חרדיות למהדרין וכמובן גם לשכונות החרדיות בירושלים.

באמת מעצבן שישיר למהדרין נסגר, אבל להגיד ששופרסל לא שולחת למקומות חרדים זה לא נכון!!
מעניין זה היה תמיד לבני ברק?

פתחתי את זה וזה נראה לי הזוי!!!!

חבל שמישהו לא עשה תחקיר הפוך.

מעולם אבל מעולם לא נתקלתי במבצע בישיר למהדרין של 5 חבילות טיטולי האגיס ב150 ש"ח [וקניתי הרבה.]
או במארזי מגבונים של פמפרס 4 ב50 ש"ח. [שיסגרו מהר את האתר של החילונים. יש מצב שהם פושטים את הרגל בנושא הטיטולים, אם עוד כמה יגלו את זה.]

ממש חבל שנעשה תחקיר לצד אחד. לדעתי היה אפשר להפוך את היוצרות. [רק עכשיו א"א לבדוק את ישיר.]

נערך לאחרונה ב:

יוחנן 1

משתמש מקצוען
מעניין זה היה תמיד לבני ברק?

פתחתי את זה וזה נראה לי הזוי!!!!

חבל שמישהו לא עשה תחקיר הפוך.

מעולם אבל מעולם לא נתקלתי במבצע בישיר למהדרין של 5 חבילות טיטולי האגיס ב150 ש"ח [וקניתי הרבה.]
או במארזי מגבונים של פמפרס 4 ב50 ש"ח.

ממש חבל שנעשה תחקיר לצד אחד. לדעתי היה אפשר להפוך את היוצרות. [רק עכשיו א"א לבדוק את ישיר.]
אני לא מזמן קניתי שם ב1000 ש"ח [היה זול מאד!!!] וקיבלתי קופון של 300 ש"ח!! לקניה הבאה.
ואחד הדברים שקניתי שם היה 8 חבילות של טיטולי פמפרס פרימיום ב200 ש"ח.

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לא מזמן קניתי שם ב1000 ש"ח [היה זול מאד!!!] וקיבלתי קופון של 300 ש"ח!! לקניה הבאה.
ואחד הדברים שקניתי שם היה 8 חבילות של טיטולי פמפרס פרימיום ב200 ש"ח.
בישיר או בשופרסל?
בישיר אף פעם לא הבנתי מה זה הקופונים ואיך משתמשים בהם!

בכל מקרה על האגיס מעולם לא ראיתי כזה מבצע. [רק זה מה שהולך אצלינו.]

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

והנה קיבלנו עוד הפליה בנושא הקופונים.

לדעתי בישיר למהדרין לא היה אפשרי להשתמש בזה בכלל. [קניתי הרבה פעמים מעל 1000, ולא קיבלתי כלום.:cry:]

ואם באמת זה הסדר גודל של ההנחה, הסל החילוני יוצא הרבה יותר זול אפי' במוצרים שבישיר היו זולים יותר.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
1636322890686.png

אפילו אם היינו מוצאים מוצרים לקנות...
ממש חשוב להם להצהיר בהגדרת האתר שהם מוכרים 24/7 :(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה