דרוש מידע יריד קריסטל בבנייני האומה

קרבת ה לי תמיד

משתמש צעיר

קבצים מצורפים

• WhatsApp Image 2023-07-12 at 04.16.18.jpeg
    WhatsApp Image 2023-07-12 at 04.16.18.jpeg
    KB 254.7 · צפיות: 47

חצקלוברינדל

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יריד לכלות [ולא רק להם]
והוא מאגד בתוכו את כל מה שהם צריכות לחתונה וזה פתוח לקהל הרחב ולפעמיים יש שם הנחות מיוחדות לאותו יום

גלידה

משתמש מקצוען
לא שווה,
הייתי שנה שעברה
בלאגן אחד גדול, מליוני נשים
המחירים של הבגדים כמו בחנויות (היה לי בת כלה והסתובבנו בכל החנויות אז ידענו מחירים)
אולי בכלי מיטה היה יותר זול, אבל לא מאמינה שלמישהי יש פניות לקנות בכזה בלגן

מירי ומ.

משתמש רשום
יש שם גם שוני מחנויות.
משלוחים חינם
הגרלות למי שקונה מעל סכום מסויים
תופרת במקום
והכל במקום מרוכז,ממוזג

לא שווה,
הייתי שנה שעברה
בלאגן אחד גדול, מליוני נשים
המחירים של הבגדים כמו בחנויות (היה לי בת כלה והסתובבנו בכל החנויות אז ידענו מחירים)
אולי בכלי מיטה היה יותר זול, אבל לא מאמינה שלמישהי יש פניות לקנות בכזה בלגן
מסתמא הם ילמדו לקח,והשנה הם ישפרו את המצב

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
יש שם גם שוני מחנויות.
משלוחים חינם
הגרלות למי שקונה מעל סכום מסויים
תופרת במקום
והכל במקום מרוכז,ממוזג

מסתמא הם ילמדו לקח,והשנה הם ישפרו את המצב
לא יודעת כי ככה הרגשתי לפני כמה שנים
היה המון באלגן ולא מידי זול בשביל להגיע מחוץ לעיר

גלידה

משתמש מקצוען
סתם דוגמא שהיתה
ראיתי בגד בפיין טופ אבל לא היה את המידה שלי,
לאחר מכן מצאתי שם את המידה ועלה 30 ש"ח יותר בחנות אחרת שהביאה גם את הבגד הזה,
אמרתי למוכרת שזה לא הוגן שעובדים עלינו שבב"ב מצאתי יותר זול ולא הייתי צריכה להגיע לכאן ועוד לשלם יותר,
אז היא הורידה לי לכמה שראיתי,
אבל תכלס באמת בלגן גדול

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קצת סדר.
קריסטל זה משרד פרסום שקהל היעד הדומננטי שלו זה עסקים שנותנים שרות לחתנים וכלות.
הבעלים, שהוא בזנס מן טוב, הבריק עם רעיון שטוב מאד ללקוחותיו עסקים, נותני השירות וגם לו.
בימים הללו המכירות סוגרות קופה מרשימה במיוחד, ולא בגלל שהם עושים מחירים זולים יותר למרות שהם יכולים לעשות את זה, אבל יש המון קונות באותם ימים אז אין להם עניין.

מה הלקחות מרווחיות מהימים הללו.
מתחם שמאגד בתוכו ה-כ-ל, אני חושבת שגם פאניות ושמלות כלה יש שם. אבל אלו עסקים שבאים לצורך סגירת לידים ולא מכירה.
קניות במתחמים ממוזגים, שירות תיקונים ומשלוחים, ויש גם הגרלות שוות למי שהצטיידה בארנק תפוח או באשראי פתוח :)

אסתרי

משתמש רשום
יש בכלל היכן למדוד?
והאם ביום כזה ללכת לחנות המקור (ולא ביריד) זה נקרא לקחת סיכון כי לקחו את הטוב ליריד?

שירבירשירי

משתמש פעיל
יש בכלל היכן למדוד?
והאם ביום כזה ללכת לחנות המקור (ולא ביריד) זה נקרא לקחת סיכון כי לקחו את הטוב ליריד?
בטח שיש איפה למדד. כל חנות זה שונה מבחינת ההתנהלות שלה עם הסחורה אבל הרבה חנויות יש להם סחורה שמיועדת לאתר ולמכירות ומשתמשים בה

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
יש בכלל היכן למדוד?
יש הרבה חנויות שסגורות באותו יום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה