ירידה במשקל אחרי לידה

אהובה ו

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י rivkabrk;2505946:
אבל אני ממש נראית כמו בהריון וזה מדכא!!!!!!!

ברור!! שימי לב שלברית כמעט כולן לובשות בגדי הריון... לאן את רוצה שכל השרירים שנמתחו ילכו בדיוק??? הם צריכים להיתקוץ בחזרה.

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אהובה ו;2506028:
ברור!! שימי לב שלברית כמעט כולן לובשות בגדי הריון... לאן את רוצה שכל השרירים שנמתחו ילכו בדיוק??? הם צריכים להיתקוץ בחזרה.
זהו שתמיד יש את השחיפיות האלה שנוגסות לך שוקולד בפרצוף והולכות עם בגדי השבע הברכות לברית של הבכור.....
ואותן אני מכירה:rolleyes::eek:

אה, וחלמתי שגם אני אהיה כזו.

מלי1

משתמש רשום
מזל טוב! ברוכה הבאה למועדון
דבר ראשון אני עליתי בהריון הראשון קרוב ל30 קילו,ובמשך שנה ירדתי 25 קילו. מה שכן במשך ה6 שבועות אחרי לידה עדין לא לעשות כלום תמשיכי לאכול מה שבא לך כמובן עדיף דברים בריאים כי זה בעצם עובר לתינוק
אחרי זה תתחילי עם פעילות מתונה ופליאטס וכמובן לשלב הליכות אי"ה מובטח לך שתרדי עם המון נחישות וסבלנות

בהצלחה רבה!!!

תמנונה

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הרוב פה כותבות שזה קורה מעצמו תוך כמה חודשים עד שנה
לי לא היו את הניסים האלה- אחרי 3 חודשים מהלידה הלכתי למיכל פתל וזה הוכיח את עצמו ב"ה.

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י תמנונה;2506212:
הרוב פה כותבות שזה קורה מעצמו תוך כמה חודשים עד שנה
לי לא היו את הניסים האלה- אחרי 3 חודשים מהלידה הלכתי למיכל פתל וזה הוכיח את עצמו ב"ה.

לא חיכית מספיק זמן...

פרגית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני עליתי 13 ק"ג בהריון ראשון.
כדי לחזור למשקל שלפני הלידה ג"כ- לא עשיתי כלום והגעתי לזה תוך 4 חודשים.
גם אני הרגשתי עדיין בהריון, אבל בברית לבשתי בגד של השבע ברכות, וכולם שאלו אותי לאן נעלמו השומנים.... (הם פשוט הסתתרו בגומי של החצאית :) )

מקווה בשבילך שאכן ההנקה תחזיר אותך למשקלך הקודם!

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י rivkabrk;2506039:
זהו שתמיד יש את השחיפיות האלה שנוגסות לך שוקולד בפרצוף והולכות עם בגדי השבע הברכות לברית של הבכור.....
ואותן אני מכירה:rolleyes::eek:

אה, וחלמתי שגם אני אהיה כזו.

בתור אחר שרגילה להיות בתת משקל, גם אני התאכזבתי לקבל את התמונות של הברית ולגלות שהייתי נראית בחודש חמישי... גם לי היה ברור שאחזור לעצמי מיד- אבל אם השרירים נמתחו, הם לא יכולים לחזור למקומם כל כך מהר.
זה גם תלוי בגודל התינוק (כך טען הרופא).
אפשר להשתמש בחגורת בטן, זה עוזר להרגשה טובה. לא באופן קבוע ולא לתקופה ממושכת- זה מרפה את השרירים יותר (תאוריה-לא-מוכחת).

הכי טוב- לא לעשות עכשיו כלום, וגם לא להסתכל יותר מדי במראה. ללבוש בגדים מתחילת ההריון (שלא מרגישים אוהלים, אבל גם לא עושים לך נו נו נו), להתאפר, ולהנות מהתינוק.

בהצלחה!

לארג'ית

משתמש מקצוען
אני כבר 5 חודשים לאחר לידה, ובאמת חזרתי לעצמי ואפילו יותר.
(טוב עליתי רק 7 קילו במשך כל ההריון)
אבל עכשיו התחלתי שוב לאכול שטויות ומתוקים וכמובן, איך לא? עליתי שוב במשקל....
כמובן שכל אחת צריכה להכיר את הגוף שלה וזה משתנה מאחת לאחת,
אבל מתוקים ושטויות זה נראה לי משפיעה על כולן (על חלקן רואים את התוצאות מהר יותר ועל חלקן פחות)

הכי חשוב זה, לא להיות בלחץ!
ולא זה הזמן להתחיל לעשות דיאטות כמו שאמרו לפני...
עכשיו זה זמן להתחזק ולתת לגוף את מה שהוא צריך.
מתוקים וממתקים - מיותר.........
הרבה מזל טוב ובהצלחה.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
ולפעם הבאה:
בזמן ההריון חושבים (לפחות קצת) על היום שאחרי...
בהריון הראשון עליתי יותר מ- 15 ק"ג ולא הצלחתי להתפטר מהם (למעשה, עד היום, 14 שנים אחרי)
בהנקה אני רק משמינה. בהריונות הבאים כבר ידעתי לשמור וכמעט לא עליתי במשקל.
בהריון האחרון לקיתי בסוכרת (לא מאחלת לאף אחת), שמרתי רציני מאד, סיימתי את ההריון במינוס.
עכשיו, חמישה שבועות אחרי הלידה, אני שוקלת 7 ק"ג פחות ממה שהייתי בתחילת ההריון - מקווה מאד שאצליח לשמר את זה...

חני

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;2506494:
ולפעם הבאה:
בזמן ההרעון חושבים (לפחות קצת) על היום שאחרי...
בהריון הראשון עליתי יותר מ- 15 ק"ג ולא הצלחתי להתפטר מהם (למעשה, עד היום, 14 שנים אחרי)
בהנקה אני רק משמינה. בהריונות הבאים כבר ידעתי לשמור וכמעט לא עליתי במשקל.
בהריון האחרון לקיתי בסוכרת (לא מאחלת לאף אחת), שמרתי רציני מאד, סיימתי את ההריון במינוס.
עכשיו, חמישה שבועות אחרי הלידה, אני שוקלת 7 ק"ג פחות ממה שהייתי בתחילת ההריון - מקווה מאד שאצליח לשמר את זה...

חני
כתבת ששמרת נורא רציני, תוכלי לפרט איזו תזונה, אפשר גם באישי.
תודה!!

sara gold

משתמש מקצוען
נכתב ע"י בתיה בן דוד;2506411:
אני כבר 5 חודשים לאחר לידה, ובאמת חזרתי לעצמי ואפילו יותר.
(טוב עליתי רק 7 קילו במשך כל ההריון)

.
:eek::eek::eek::eek::eek:

לבן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י sara gold;2506504:

עקרונית, לא אמורים להעלות בהריון יותר מ9-10 קילו.
רוב העליה המשמעותית בדרך כלל בהריון ראשון ונובעת מאכילה מופרזת והעדר פעילות גופנית. (בהריונות הבאים בעל כורחך את צריכה לנוע ולטפל בילדים ולכן העליה יותר מתונה).

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הייתי נורא חלשה, אז אוטומטי הלכתי לכיוון המתוק והפחמימות.
וגם היה לי רעב מטורף.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י rivkabrk;2506498:
כתבת ששמרת נורא רציני, תוכלי לפרט איזו תזונה, אפשר גם באישי.
תודה!!

זו תזונה שמתאימה לסכרת.
הרעיון הוא ספירה ושמירה הדוקה על כמויות הפחמימה (6 מנות ביום, כולל לחם, דגנים, פירות וסוכרים) כל השאר (חלבונים, שומנים וירקות (לא תפו"א ובטטה)) היה מותר ללא הגבלה.
יותר מזה - הפחמימות עדיף שיהיו מלאות ולא קמח לבן וכדו'.
עיקר השמירה שלי היה - המעקב - בדיקת סוכר שעה אחרי כל ארוחה, כך למדתי מה טוב לי לאכול ומה לא. (לדוגמא הלחמניות הקלות של 100 קל' העלו לי מאד את הסוכר והדיאטנית אמרה לי שאני לא היחידה, וכנראה זה לא באמת 100 קלוריות...)

אני חוזרת ומדגישה - זו דיאטה שהתאימה לי, במצבי. אישה שאינה בהריון ותאכל את כמות האגוזים והשקדים שאני אכלתי, קשה לי להאמין שתצליח לרזות...)

בהצלחה
חני

שירי12

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י לבן;2506509:
עקרונית, לא אמורים להעלות בהריון יותר מ9-10 קילו.
רוב העליה המשמעותית בדרך כלל בהריון ראשון ונובעת מאכילה מופרזת והעדר פעילות גופנית. (בהריונות הבאים בעל כורחך את צריכה לנוע ולטפל בילדים ולכן העליה יותר מתונה).

:eek::eek::eek:
לצחוק או לבכות?
אני מעלה כל פעם בערך 20 (או יותר :/), זה יורד לאט לאט...
ככה זה.
כמו שאומרים, אישה היא כמו אקורדיון, אז כדאי שיהיה לה בארון את כל המידות...
תכיני לך כמה בגדים נחמדים לזמן הזה, אל תאכלי יותר מדי שטויות, ואחרי 6 שבועות ואישור רופאה תתחילי התעמלות.

נעמי פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;2506529:
זו תזונה שמתאימה לסכרת.
הרעיון הוא ספירה ושמירה הדוקה על כמויות הפחמימה (6 מנות ביום, כולל לחם, דגנים, פירות וסוכרים) כל השאר (חלבונים, שומנים וירקות (לא תפו"א ובטטה)) היה מותר ללא הגבלה.
יותר מזה - הפחמימות עדיף שיהיו מלאות ולא קמח לבן וכדו'.
עיקר השמירה שלי היה - המעקב - בדיקת סוכר שעה אחרי כל ארוחה, כך למדתי מה טוב לי לאכול ומה לא. (לדוגמא הלחמניות הקלות של 100 קל' העלו לי מאד את הסוכר והדיאטנית אמרה לי שאני לא היחידה, וכנראה זה לא באמת 100 קלוריות...)

אני חוזרת ומדגישה - זו דיאטה שהתאימה לי, במצבי. אישה שאינה בהריון ותאכל את כמות האגוזים והשקדים שאני אכלתי, קשה לי להאמין שתצליח לרזות...)

בהצלחה
חני

מה זה 6 מנות?
זה נשמע כמו 6 ארוחות, אבל זה לא הגיוני...?

לבן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י שירי12;2506539:
:eek::eek::eek:
לצחוק או לבכות?
אני מעלה כל פעם בערך 20 (או יותר :/), זה יורד לאט לאט...
ככה זה.
כמו שאומרים, אישה היא כמו אקורדיון, אז כדאי שיהיה לה בארון את כל המידות...
תכיני לך כמה בגדים נחמדים לזמן הזה, אל תאכלי יותר מדי שטויות, ואחרי 6 שבועות ואישור רופאה תתחילי התעמלות.

בדקתי את זה אישית. בתזונה נורמלית- אפילו לא מצומצמת, ושמירה על כושר בסיסי עליתי 9 קילו בהריון (אחרי שבהריון ראשון עליתי 20).

פרגית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אתם מצחיקות! :eek::eek:
כל אחת והגוף שלה.
אני לא גמרתי לאכול שוקולדים ומטוגנים ועליתי בהריון כולה 13 ק"ג!
ואחת אחרת יכולה לאכול חצי ממה שאכלתי ולעלות 30 ק"ג... וכן להיפך.

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
יש לי חברה ששומרת כמו מטורפת כל ההריון ועולה בערך 25 קילו
וממשיכה עם הדיאטה אחרי הלידה ותוך כחצי שנה מורידה הכל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה