יעוץ תמונות חתונה

• פותח הנושא 9200
  • פורסם בתאריך

רונן S

משתמש רשום
בוקר אור,
למעלה הפוסט "9200"..אני לא רואה את התמונה אם תוכל/י להעלות שוב/לשלוח בפרטי.
אם הוא צילם ברואו..(מקווה בשבילו ובשבילכם) סיכוי טוב יותר לתיקון.
כמו שנאמר כאן - אתם לא אמורים לתקן.

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לא לתת תמורה (וכזו עבודה, לפי הצילום שהועלה -זו ממש לא תמורה) עבור הסכום שסוכם מראש, ולא משנה מה גובה הסכום - זה סוג של גזל. - הצלם חייב לעשות משהו ע"מ לפצות את הלקוח.

(וסתם כך, 4000 ש"ח זה אולי "זול" ואולי"חינם", וברור ש"ברוטו" לעבודת פרך של ערב שלם של 7 שעות- אבל אל תשכחו שזו משכורת חודשית של מורה ממוצעת!!)

שיר שמח

משתמש רשום
קשה מאוד ללמוד מתמונה אחת כי הבעיה שם היתה פחות התאורה על האנשים עצמם אלא ההחזרים המטורפים מהקירות המבהיקים.
סביר מאוד שתמונה מסולם נניח לתוך הרוקידם בתנאים האלה תראה טוב בהרבה.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י שירו;2341409:
(וסתם כך, 4000 ש"ח זה אולי "זול" ואולי"חינם", וברור ש"ברוטו" לעבודת פרך של ערב שלם של 7 שעות- אבל אל תשכחו שזו משכורת חודשית של מורה ממוצעת!!)

לפני שמישהו יקח ברצינות את דבריך..

7 שעות נטו + שעה וחצי פתיחת סטודיו לפני וחצי שעה סגירה אחרי זה כבר 9 שעות
עלויות של העיצוב, ההדפסה, העוזר, המיסים, הבלאי וכו' הם מטורפות ולקוחות את רוב הסכום הזה.

ו4000 ₪ זה ממש לא משכורת של מורה ממוצעת... ואני קצת מכיר את התחום

אגב, כמה היית רוצה לקבל עבור עבודה שמשאירה אותך בלי לראות את הילדים כמעט כל השבוע כי את חוזרת מהעבודה ב4 בבוקר ויוצאת שוב לעבודה הבאה ב13:00
ועומדת על הרגליים בעבודה לחוצה ואינטנסיבית של שעות ארוכות מאוד (אתמול עבדתי 12 שעות ברצף בלי לשבת על כסא)
וצריכה להיות סופר נחמדה לכל לקוח, להתאים את עצמך לכל רצון ודרישה של משפחה שזה היום הכי חשוב בשבילם, ואת עייייפה כי ארבע שעות שינה לא מספיקים כנראה.. (זה ממוצע השינה שלי השבוע)

אם לא שאני כל כך אוהב את העבודה שלי - לא הייתי עושה אותה בגלל השיקול הכלכלי, שום עשרות אלפי שקלים בחודש לא שווים את המחיר שצלם חתונות משלם באיכות החיים שלו, בבריאות הנפשית והגופנית, בשלום בית, בחיי החברה ועוד
אבל אני לוקה בשיגעון הזה, אני לא חושב על הכסף כשאני עובד ותיאורטית הייתי עושה את זה גם בחינם.. אז לפחות שיפרנס את הבית.

אל תקנאו בצלם חתונות... רחמו עליו.. הוא קצת לא שפוי :)

נאום הצלם שקם עכשיו משנת הלילה וגילה שנגמר לו היום...

שבת שלום

9200

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה לכולם
אני רואה שלא רק אני חושבת כך אלה גם אתם
התסכול הגדול שהם אומרים שהכל אפשר לסדר והכל בסדר ....
חוצמזה שהכלה קיבלה 10 תמונות סטודיו בלבד!!!!! [על זה אני אפילו לא מדברת...

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מי זה הם? הצלם או משרד תיווך שאין להם מושג טכני בצילום?

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י 9200;2341640:
תודה לכולם
אני רואה שלא רק אני חושבת כך אלה גם אתם
התסכול הגדול שהם אומרים שהכל אפשר לסדר והכל בסדר ....
חוצמזה שהכלה קיבלה 10 תמונות סטודיו בלבד!!!!! [על זה אני אפילו לא מדברת...

היא הגיעה בזמן?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה