כללי יעוץ בעניין ביצוע שלט

• פותח הנושא vv22
  • פורסם בתאריך

vv22

משתמש רשום
אני מדבר על שלט המורכב ממשטח ועליו מורכבים אותיות, צבעי השלט הם משטח שחור ועליו אותיות בולטות בצבעי לבן אדום. העניין הוא שהחומר ישמור על ברק כמו זכוכית עד כמה שאפשר שלא ירא מPVC

1. שאלתי היא לגבי סוג החומר בו לבצע את השלט. האם פרספקס הוא חומר מתאים לזה.
2. בית עסק מוצלח שיוכל להרים כזה שלט כמו שצריך (השלט בנוי עם שלושה דפנות).

כמובן תודה לכולם....
תודה.

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
למה לא עדיף שתשאל את בית הדפוס, שאתה מעוניין לעשות אצלו את ההדפסה.
נראה לי שהם ידעו לכוון אותך נכון יותר. (כמובן מבלי לגרוע ח"ו מהידע של החברים פה)

vv22

משתמש רשום
אני לא מדבר על הדפסה אלא על בניה של ממש חיתוך אותיות בלייזר ובנייתם על משטח.

העניין של שאלתי זה כי כשאני יודע את טיב ואיכות החומרים אותם מציעים אני יכול להחליט, ובכאילו דברים יש המון חומרים חילופיים. למשל במקום משטח פרספקס משטח מתכת בצבע...
כל אחד מציע דבר אחר, לכן אני מתייעץ כאן שתחכימו אותי מניסיונכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה