דרוש מידע ילד בן 3 שנים ו5 חודשים

שירושבח

משתמש פעיל
ב"ה
מדבר מקסים לגילו
מחליף את האות ל' בג'
למומחיות שכאן
עד איזה גיל זה תקין?

שםמשתמש

משתמש פעיל

בהמתנה

משתמש פעיל
ב"ה
מדבר מקסים לגילו
מחליף את האות ל' בג'
למומחיות שכאן
עד איזה גיל זה תקין?
אני אשת מקצוע בתחום, הצליל ל אמור להרכש עד גיל 3 . החלפת ל -ג זה שיבוש לא אופייני ומומלץ לפנות לטיפול.
מניחה שזה פוגע מאוד במובנות הדיבור של הילד (אומר גיגה טוב במקום לילה טוב?!) ואפשר וכדאי לטפל.

שירושבח

משתמש פעיל
אני אשת מקצוע בתחום, הצליל ל אמור להרכש עד גיל 3 . החלפת ל -ג זה שיבוש לא אופייני ומומלץ לפנות לטיפול.
מניחה שזה פוגע מאוד במובנות הדיבור של הילד (אומר גיגה טוב במקום לילה טוב?!) ואפשר וכדאי לטפל.
זה לא בדיוק ג
זה בין לבין
והוא ממש מובן ב"ה

יראת גאולה

משתמש מקצוען
היות שקבלת תור לקלינאית תקשורת לוקחת הרבה זמן, אני ממליצה להתחיל תהליך (הפניה מרופא הילדים, מילוי שאלון הורים ושאלון גננת והגשה למרפאה שיפתחו בקשה בהתפתחות הילד), ולהמתין בסבלנות לתור.
אם בינתיים זה יסתדר לבד - תוכלו לבטל את הבקשה.
אם זה עדיין לא יסתדר - זה כנראה כבר יהיה נחוץ.
(אם הוא מתחיל להגות את הצליל נכון, אפילו לפעמים, זה רק עניין של זמן עד להטמעה מלאה בדיבור החופשי. לכן, הייתי מתייחסת לזה כאל רכישת הצליל ולא ממשיכה לטפל)
חבל למשוך סתם, בגיל 4 כבר עלולים חלילה לצחוק עליו.

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה המקצוע שלך וההכשרה?
לפי הידוע לי לא מטפלים בבעיות היגוי עד גיל 5-6

יראת גאולה

משתמש מקצוען
מה המקצוע שלך וההכשרה?
לפי הידוע לי לא מטפלים בבעיות היגוי עד גיל 5-6
תלוי איזה.
יש שיבושים שממש חבל לא לטפל קודם, יש שיבושי הגיה שמטפלים כבר מגיל 3, ואחרים מגיל 4.
אמנם ס ש צ תקין להגות באופן משובש עד גיל 5, ולכן מטפלים רק אח"כ, אם לא נרכש לבד קודם.
אני לא מקצועית, אבל מניסיון עם ילד עם מגוון שיבושי הגיה... טופל כבר מגיל 3.

טליהבא

משתמש מקצוען
הוא הראה לי את מתוך ספרים של התפתחות הילד!
אבל ברור שאפשר לפנות לפני!
אצלי עכשיו הבן שלי בן 4 ולמד להגיד ל וגם ילד מעליו למד באותו הגיל!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה