ילדה שנחבלה בשניים - יש לכם ניסיון עם זה?

• פותח הנושא yudb
  • פורסם בתאריך

yudb

משתמש סופר מקצוען
ילדה שנחבלה בשיניים, (שיני חלב), והן זזו ממקומן ,היא קבלה אנטיביוטיקה ע"פ המלצת הרופא וכעת הן משנות את צבען. למישהו יש ניסיון עם מקרה דומה?

efrat1

משתמש סופר מקצוען
זכור לי במעומעם שזה קרה גם לאחותי.
שינוי הצבע הוא נורמלי...

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לבן שלי זה
קרה בגיל שנתיים נפל ונחבל בשיניו ה
קדמיות הלכנו לרופא שיניים מומחה שאמר שאין מה לעשות
וחיכינו עד שהן נפלו לו כשהיה בן 8 !!
ועד אז היו לו שתי שיניים שחורות מ
קדימה !!!( מכוער וגרר הרבה תגובות בסגנון ״כמה ממתקים את מביאה לו?״ למרות שאצלי אין מושג כזה )
באמת זה היה טוב נגד עין הרע..

cחיה

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
כן,לילדה היפיפיה שלי בת ה-4 יש שן קדמית אפרפרה ומכוערת...
גם היא נפלה ונחבלה ,וכל רופאי השיניים אמרו שאין מה לעשות,זה יפול וזהו,
ד.א-השן שינתה את צבעה כיוון ששטף דם פנימי גרם לזה להיות כך,
תתרגלי,אין מה לעשות,אצלי הילדה ככה כבר שנה+
נגד עין הרע......

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
קרה גם לבן שלי ערב פסח כשהיה בן שנתיים וחצי...
אין מה לעשות, השיניים מאפירות.

BOMERANG

פיתוח אתרים ומיתוג עסקי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
תוציאי תיעוד עכשוי מרופא שיניים על הפגיעה, כדי שאם ח"ו תהיה פגיעה בשן הקבועה תוכלי לקבל פיצויים.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
לפחות לא נפלו השיניים...
לילדה שלי נפלו השיניים הקדמיות מהנפילה בגיל שנתיים (אחת מיד ועוד שתיים קצת אחרי).
בגיל 7 צמחה אחת מהן, עכשיו היא בת 7 ושלושת רבעי וצומחת השנייה ואנחנו מחכים בכיליון עיניים לצמיחת השלישית...

רופא שיניים מומחה לחבלות אמר לנו שככל שהפגיעה בגיל צעיר יותר יש פחות סיכוי שהשיניים הקבועות ניזוקו כי הן עוד לא נוצרו בחניכיים. בגילאים יותר מאוחרים זה עלול לגרום לשן כלואה או לשן קבועה עם כתם/מבנה שונה בעקבות הנפילה.

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כן קרה לבת שלי בגיל שנה וחצי נפלה במדרגות,
וקיבלה מכה בשיניים הקידמיות. היינו אצל רופא שיניים אמר שאין מה לעשות.
אבל אצלינו זה הרקיב וכמעט הגיע לחניכייםוהיא סבלה יסורי תופת ועקרנו, היום היא בת 4 וחסרות לה 4 שיניים קדמיות.

choshevet

משתמש חדש
לפחות לא נפלו השיניים...
לילדה שלי נפלו השיניים הקדמיות מהנפילה בגיל שנתיים (אחת מיד ועוד שתיים קצת אחרי).
בגיל 7 צמחה אחת מהן, עכשיו היא בת 7 ושלושת רבעי וצומחת השנייה ואנחנו מחכים בכיליון עיניים לצמיחת השלישית...

רופא שיניים מומחה לחבלות אמר לנו שככל שהפגיעה בגיל צעיר יותר יש פחות סיכוי שהשיניים הקבועות ניזוקו כי הן עוד לא נוצרו בחניכיים. בגילאים יותר מאוחרים זה עלול לגרום לשן כלואה או לשן קבועה עם כתם/מבנה שונה בעקבות הנפילה.

מוזר כי לבת שלי בת שנה ורבע רופא מומחה אמר שככל שהגיל צעיר הסיכון לפגיעה בקבועות עולה, הוא הסביר שכבר בשנה הראשונה קיימות החותכות הקבועות וככל שהגיל צעיר הן יותר דקות ועדינות מול מכה.
הלוואי שזה כדבריך ....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה