עזרה יולדת, מה את רוצה מתנה?

MR Designs

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת רעיון למתנה ליולדת
(לא לתינוקת)
מתנה אישית, כמו בושם \ערכת טיפוח
תודה

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
חולצת הנקה, אבל שאני אבחר אותו.

נערך לאחרונה ב:

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני למדתי שיטה חדשה (במיוחד כשלאחרונה אין לי זמן להגיע ליולדת פיזית)
שולחת שובר מפנק של ביי מי
זה המתנה שאני הכי אוהבת לעצמי.
וראיתי שאלו שקיבלו אותה התלהבו גם כי אז הם בוחרים מה לקנות וזה לא מוגבל למבצעים (זה כמו מזומן)

עד מתי

משתמש מקצוען
כסף לאחות לילה שתבוא לשמור על התינוק ותעיר רק להאכלה נותן שקט ומטעין כוחות
לא לכולם זה נצרך
אצלי התינוקות בליעה"ר ישנים לילה שלם ( כ - 6 שעות ) מגיל שבועיים , וגם עד אז קמים פעם אחת לאכול...
צריך לבדוק מול היולדת מה הצורך...

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זר פרחים

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
למה בגד לתינוק זה לא מתנה ליולדת? אכפת לתינוק מה הוא לובש? לשכנים? זה כל כך עושה מצב רוח.
למי יש זמן וסבלנות להתפנק עם קצף אמבט....
אז נכון שביגוד ביתי על סוגיו השונים גם יכול מאד להתאים. אבל גם כל מה שקשור לתינוק לדעתי זה ממש אישי ומפנק.

תודה על החיים

משתמש צעיר
כל דבר שגורם לה להתחדשות,
אני אחרי הלידה רציתי קרמים ודברים חדשים כדי להרגיש רעננה וטוב עם עצמי,
אפשר אולי פיגמה מפנקת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה