דרוש מידע יהיה אפשר לנסוע השבת להורים?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
כמה אנשים נדבקו באוטובוס ציבורי?
אשמח לשמוע מידיעה.(רוצה לדעת אם לקחת סיכון)
אין אפשרות להוכיח כזה דבר כי איך תדע ממי נדבקת, כדי לדעת צריך שאותו חולה באוטובוס יבדק ויספר בחקיר האפידימיולוגית ששהה באוטובוס טיעשו איכון שב"כ, ואין כמעט סיכוי שיבצעו את כל זה.

loving music

משתמש מקצוען
אין אפשרות להוכיח כזה דבר כי איך תדע ממי נדבקת, כדי לדעת צריך שאותו חולה באוטובוס יבדק ויספר בחקיר האפידימיולוגית ששהה באוטובוס טיעשו איכון שב"כ, ואין כמעט סיכוי שיבצעו את כל זה.
במיוחד שהאנשים שיושבים באוטובוס בלי מסכה הם גם האנשים שלא ייבדקו וגם לא ישתפו פעולה עם החקירה האפידמיולוגית...

ג'לי

משתמש פעיל
אני רוצה לדעת אם להוריד מהפרק את הרעיון לנסוע להורים השבת, ההחלטה שתגיע היום היא על סוג הסגר אם הבנתי נכון? לנסוע כל המשפחה בטוח לא יתאפשר? רוצה כבר לתכנן את עצמי..
מתחילת הסגר ניתן לנסוע
נסענו חופשי

כח הרצון

משתמש מקצוען
אנחנו נוסעים השבת, יש גבול לכל תעלול, אם ביום ראשון יפתחו כללל מסדות החינוך ואף אחד לא שומר על הסגר כיום בכל מקרה למה לסבול? מתאים לצאת לשבת, יוצאים.
מה ענין פתיחת המוסדות ושמירת הסגר לנסיעה לשבת להורים (כשאלת פותחת האשכול)????
בכל מקרה למה לסבול? מתאים לצאת לשבת, יוצאים.
נו נו, הלוואי ועל כל מאושפזי מחלקות הקורונה שזה יהיה הסבל שלהם...

פ.נ

משתמש מקצוען
במיוחד שהאנשים שיושבים באוטובוס בלי מסכה הם גם האנשים שלא ייבדקו וגם לא ישתפו פעולה עם החקירה האפידמיולוגית...
מימקור מוסמך רב האנשים שמקבלים איכונים באוטובוסים עם נחלקג את זה לפי האחוזים אולי1% מכל האיכונים שנישלכים.....ואנשים לא משתפים פעוללה כלל עם החקירות

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
נראה לפי הדחיה של הועדה שמתכוננים לסיים עם הסגר אבל להודיע רק ברגע האחרון. (כדי שלא יתכננו לנסוע)

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עברתם קורונה?
ההורים עברו?
תכינו תירוץ טוב. יש אוטובוסים.

וברצינות, הסגר הזה מרגיש לי אסיפת חורים ותו לא.

רעמית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני חושבת שכנראה אוטובוס הוא אחד מאתרי ההדבקה הגדולים: (היה כאן מי ששאל)
אנשים סוגרים חלונות כי קר להם (תמיד כשאני עולה אני צריכה לפתוח, וגם עוד לשמור על החלון שמישהו לא יבוא ויסגור אותו)
לפעמים דולק חימום או איוורור.
אם נוסעים שם ילדים - אז ילדים הם בלי מסכות. בכזה מקום חנוק. (והיום המחלה כבר גמרה לפסוח על ילדים. ד"א מעניין אם יגיע היום שתהיה חובת עטיית מסיכה לילדים קטנים באוטובוס, הגיע הזמן...)
אנשים מתיישבים אחד ליד השני באותו ספסל (דבר שלא אמור להיות כלל, כאשר ההנחיה היא תפוסה של חמישים אחוז)
המשטרה כמעט לא עוצרת אוטובוסים - אז זה כנראה מקום ההתאספות הכי מאפשר בשטח סגור, לכל מי שבא לו. (30 איש בשטח סגור!!! מינימום....)

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נראה לפי הדחיה של הועדה שמתכוננים לסיים עם הסגר אבל להודיע רק ברגע האחרון. (כדי שלא יתכננו לנסוע)
מתכוונת לחרדים, כן?
בכל מקרה, מי שרוצה לנסוע- יסע בין כך.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
מישהו נתקל בשוטרים באוטובוסים בשבועיים האחרונים בסופי שבוע???????????
קו 422 מב"ב לי"ם הוחזר ע"י השוטרים והגיעו חזרה לעיר בצפצוף שני
וכן במוצאי שבת ביציאה ממ"ע המשטרה עצרה רכבים .

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
החיסון עוזר רק 95%
עדיף ליסוע אליהם לא באמצע גל.
להמתין עד שיהיה מעט חולים ליום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה