דרוש מידע טרמפים עם מכרים

ללושקה

משתמש מקצוען
יש לי שאלה בעניין טרמפים,
היות ואין לי רכב ויש פעמים שאני לוקחת טרמפ עם חברה בדרך חזור מהעבודה למשל, מעניין אותי מה בעלי/בעלות הרכבים חושבים, אתם עושים את זה בשמחה או סתם מרגישים עול? גם כשזה קבוע? זה משנה בשבילכם אם יש לי דרך חלופית באוטובוס או לא?
בבקשה תענו בכנות, ממש חשוב לי לדעת. תודה!

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אנשים בטוחים שהם גם מנעימים לך את הזמן....
לא, הם לא חושבים שזה מטריח...

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
היות ואין לי רכב ויש פעמים שאני לוקחת טרמפ עם חברה בדרך חזור מהעבודה למשל, מעניין אותי מה בעלי/בעלות הרכבים חושבים, אתם עושים את זה בשמחה או סתם מרגישים עול? גם כשזה קבוע? זה משנה בשבילכם אם יש לי דרך חלופית באוטובוס או לא?
תלוי בתחושה שאת נותנת.
אם את נותנת תחושה של אורחת- זה לגמרי בשמחה.
אם את מתחילת לתת תחושה של "בעלת בית", כמו לצפות שיחכו לך או יאריכו את הדרך עבורך, זה עלול להעיק.
(כבעלת רכב אני הרבה פעמים עושה את זה בשמחה, אבל מיוזמתי. כשנתקלתי במקרה שלטרמפיסטית היה ברור שאני מחכה לה, זה כבר היה יותר מעיק)

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
תלוי אם זו נסיעה בתשלום או לא.
הרבה אי נעימויות ואי הבנות מסתדרות כאשר מציעים תשלום עבור השרות...
דווקא לי פחות נעים כשמציעים תשלום. אם בכל מקרה הייתי נוסעת- אין לי בעיה שיסעו איתי, ולהפך- בד"כ מי שמשלם מרגיש ש"מגיע לו" לקבל שירות, בשונה ממי שנוסע בחינם.

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען

chaia

משתמש מקצוען
אם זו נסיעה קבועה אז בעיני עדיף שזה יהיה בתשלום קבוע ומוסדר מראש.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תלוי בתחושה שאת נותנת.
אם את נותנת תחושה של אורחת- זה לגמרי בשמחה.
אם את מתחילת לתת תחושה של "בעלת בית", כמו לצפות שיחכו לך או יאריכו את הדרך עבורך, זה עלול להעיק.
(כבעלת רכב אני הרבה פעמים עושה את זה בשמחה, אבל מיוזמתי. כשנתקלתי במקרה שלטרמפיסטית היה ברור שאני מחכה לה, זה כבר היה יותר מעיק)
כל מילה!
פעם עבדתי במקום עבודה שעבד שם עוד מישהו מעירי, והייתי בא לאסוף אותו ומחכה לו בחוץ הרבה זמן! יום אחד עברו 20 דקות, ופשוט נסעתי בלעדיו. אח"כ התברר שהוא חשב שאני מקבל תוספת מהבוס עבור זה שאני לוקח אותו (מה שלא היה נכון), ואחרי אותה תקרית זמן ההמתנה ירד ל-5 דק' (שגם זה לא בסדר! אבל מצד שני הוא דיין בהכשרתו אז לא היה לי נעים).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה