טעם תפל בחלב

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י ליבי;430693:
לאאאאאאאאאאאא:eek: אל תגידו לי כזה דבר, במכולת שלנו יש רק תנובה...:(
במכולת שלנו יש תנובה וגם עכברים.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי הם לא היו צריכים לתת לתנובה את השקית עם העכבר אלא לשלוח אותה למעבדה פרטית.
הרי ברור שתנובה תנסה להתנער מהעניין כמה שיותר ולהגיד שזה לא בעיה אצלם, אתם יודעים בכמה המניות והמכירות שלהם ירדו אם הם יודו בטעות???
it`s all about a money :(

adir28

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י eden7115;430994:
לדעתי הם לא היו צריכים לתת לתנובה את השקית עם העכבר אלא לשלוח אותה למעבדה פרטית.
הרי ברור שתנובה תנסה להתנער מהעניין כמה שיותר ולהגיד שזה לא בעיה אצלם, אתם יודעים בכמה המניות והמכירות שלהם ירדו אם הם יודו בטעות???
it`s all about a money :(

הנסיון הוכיח (וכך גם מלמדים בכל הקורסים לשיווק, פרסום וכו') שחברה שלקחה אחריות על פשלה שקרתה באחד ממוצריה- לא הפסידה ואפילו הרויחה. (רמדיה למשל הפסידה בקטע הזה) אנשים מוכנים לקבל שיש טעויות אנושיות מאשר לקבל תגובה של התכחשות.
באמריקה בינתיים עושים את זה טוב יותר אבל לאט לאט זה מגיע גם לארץ.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני יודעת את זה, אבל כנראה שתנובה לא מתייעצת על זה עם משרד הפרסום שלה...

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י adir28;431028:
הנסיון הוכיח (וכך גם מלמדים בכל הקורסים לשיווק, פרסום וכו') שחברה שלקחה אחריות על פשלה שקרתה באחד ממוצריה- לא הפסידה ואפילו הרויחה. (רמדיה למשל הפסידה בקטע הזה) אנשים מוכנים לקבל שיש טעויות אנושיות מאשר לקבל תגובה של התכחשות.
באמריקה בינתיים עושים את זה טוב יותר אבל לאט לאט זה מגיע גם לארץ.
הדוגמה של רמדיה לא רלוונטית. היא לא הייתה יכולה לצאת לעולם מתקלה שהביאה למותם של תינוקות או להפיכתם לנכים לצמיתות.
ברור שלחברות יש הרבה מה ללמוד בתחום ניהול המשברים. (גם לנו החרדים. "אם תרצו - אין זו הסברה")

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
הסיפור עם העכבר כל כך הזוי.. שאני מאמין לתנובה.

הכל היום מכני בצינורות ומסועים מכונות ענק, וסטריליות.
אין מצב שעכבר יצליח להכנס לשם ולהיארז בתוך השקית.
יתירה מכך במידה ולקוח שם לב שיש לו עכבר בתוך החלב, המתבקש הוא שלא יוציא את העכבר מהשקית... בצורה כזאת אין ולא תהיה שום טענה שהעכבר נכנס בבית הלקוח... מהיכן נכנס מהחור הקטן של השקית?

בקיצור או שהעכבר נכנס בבית הלקוח לשקית או כד חלב פתוח, או שיש כאן סיפור סחטנות מזן חדש, או שאני נאיבי ותמים מידי, איכס..

בכל מקרה: בעעעע

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כן, גם אצלינו היה בתקופה האחרונה בחלב תנובה, טעם שונה, תפל, וגם אנחנו הסברנו לעצמינו שזה בגלל המקרר (בגלל שהמקרר ישן מדי, ולא בגלל שהוא חדש) אולי יש משהוא בדברים האלו ?

אנחנו קונים ביום5-6 שקיות חלב וזה קרה בממוצע בזמן האחרון בערך בשקית אחת בשבוע.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
מי עוד מרגיש טעם חלב בחלב היום?
העיקר הצבע...

adir28

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נראה לי שכל אלה שפתאום התחילו להרגיש טעם רע בחלב זה קצת פסיכולוגי.

פילפל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
כבר מזמן אני טוענת שצריך לייבא חלב מאנגליה. מי שלא טעם שם את החלב לא טעם חלב מימיו.

כשהתגוררתי שם, יצאנו לטיולים רבים במרחבי הטבע וההרים המוריקים. תענוג לראות שם את הפרות, מטיילות לאיטן בשטחי מרעה מטופחים המשתרעים על מרחבי ענק, באוויר הצח, עשרות אלפי דונמים של דשא רענן. פה פרה, שם פרה, א מחיה. לא פלא שהחלב שלהן הוא ח-ל-ב.

כאן בארץ, נעבאך... מצטופפות עשרות פרות אומללות, אחת צמודה לשניה, באיזשהו חצר מזוהמת ומדיפה ריח נורא במושב קוממיות... בקושי יכולות להסתובב סביב עצמן, מקבלות קצת תבן משוחזר. אז מה אתם רוצים?

אם המצב הזה היה שורר במדינה אחרת - מזמן היו יוצאות כל האגודות למינהן נגד בעלי ה"חצר" (דמתקריא רפת)

אם הייתי פרה, לא הייתי בשום אופן רוצה להיות אזרחית ישראלית.

כשלא יחסר לי כסף :rolleyes: אייבא לעצמי חלב אמיתי מחו"ל. להתלקק. והבריאות...

אוי!!! ושכחתי... כל לפנות בוקר עוברת שם, בחצר המצחינה בקוממיות ובעוד אתרי זוהמה ורפש של פרות ישראליות חסרות מזל, משאית של תנובה... וההמשך אצלכם בקיבה.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
כמה עובדות:

הפרה הישראלית היא שיאנית ביצור חלב.
פולטת פחות גז מתאן הגורם לאפקט חממה,
רק מה החלב אינו אורגני...

צאי לגליל ולגולן גם שם יש פרות מסתובבות חופשי, רק שהן מיועדות לבשר,
גם הפרות החוליות שפגשת לכאורה מיועדות לבשר,

ואם החלב שרכשת בחו"ל אינו אורגני, לכאורה הוא בא מחצר בעלת תנאים דומים וריח זהה לרפת הישראלית...

vizual

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
כנראה שזה קורה רק במקררים של אלקטרה
מאז שחל איסור לקנות את מוצריהם ....

געוואלדיג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י mig;432057:
כמה עובדות:

הפרה הישראלית היא שיאנית ביצור חלב.
פולטת פחות גז מתאן הגורם לאפקט חממה.

את/ה באמת חושב שהגיהוקים שלהם מחריבים את העולם? לי אישית זה מגוחך מאוד, ומערער על אמינותם של יתר הגיגי הצעקנים הללו.

בתשעה באב בעת אמירת איכה בבית הכנסת נפלט למישהו גיהוק קולני בהמי אדיר (כתוצאה מסעודה המפסקת כנראה), ואחד המתפללים שחשש חשש אמת שזה עלול להפריע לאוירת האיכה, ניגש אליו ואמר לו, היזהר שלא תפגע ח"ו בשכבת האוזון!..

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י געוואלדיג;432067:
את/ה באמת חושב שהגיהוקים שלהם מחריבים את העולם? לי אישית זה מגוחך מאוד, ומערער על אמינותם של יתר הגיגי הצעקנים הללו.

לא מעלה על דעתי שהגרעפסים של הפרות מחריבים את העולם יותר מהמזגנים והמקררים שלנו.
במיוחד שכך הם נבראו.

מצחיק אותי אותי הקשר בין תאור הרפת לבין סוף החלב בקיבותינו, במיוחד כשהוא עשוי כמילק שיק או אייס קפה טוב...

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
את האמת שמזה שבועיים בערך שקיות החלב שאנו קונים, כשמגיע לשליש האחרון זה מלא בגבישים לא ברורים. בשבלב זה אני זורקת את השקית. מ הלדעתכם יכולה להיות הסיבה?

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מאז שעלה האשכול הזה אני מתעלמת ממנו, משום מה, והיום החלטתי לפותחו. לא שמתי לב מי הליצן שהעלה אותו, אבל אני בטוחה שזו היתה בדיחה לרגל תשעת הימים.
נא להודות באשמה.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י ngraphic;432174:
את האמת שמזה שבועיים בערך שקיות החלב שאנו קונים, כשמגיע לשליש האחרון זה מלא בגבישים לא ברורים. בשבלב זה אני זורקת את השקית. מ הלדעתכם יכולה להיות הסיבה?

בחלב מלפני שבועיים, נכון?

אוי!!! ושכחתי... כל לפנות בוקר עוברת שם, בחצר המצחינה בקוממיות ובעוד אתרי זוהמה ורפש של פרות ישראליות חסרות מזל, משאית של תנובה... וההמשך אצלכם בקיבה.

תרגעי, זה לא זה,
מזה עושים שמנת, (נו זאת מהעוגה החלומית.)
בשביל לראות את מקורות החלב צאי לחוף טבריה או אשדוד...

כנראה אבנית ששקעה...

באמת, יש גבול,
לא נראה לי שמשהו השתנה בחלב הישראלי ב-50 השנים האחרונות מלבד העובדה שאחוז החלב המעורב במים הולך ופוחת.

געוואלדיג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י מי;432178:
מאז שעלה האשכול הזה אני מתעלמת ממנו, משום מה, והיום החלטתי לפותחו. לא שמתי לב מי הליצן שהעלה אותו, אבל אני בטוחה שזו היתה בדיחה לרגל תשעת הימים.
נא להודות באשמה.

אני מודה שאני ליצן לעת מצוא, אבל פתיחת האשכול היתה על בסיס עובדתי ובשיא הרצינות (אם כי נפתח אחרי תשעת הימים), נא להתייחס בהתאם, עם אפשרות של יציאה פה ושם על חשבון הבקר והמריא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה