טעם תפל בחלב

געוואלדיג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
זה שבועיים שמדי פעם החלב (תנובה) שנכנס הביתה יש בו ריח וטעם חריף של פלסטיק, ואינו ראוי לשתיה. התקשרנו לתנובה והם ענו שהם יעשו בדיקות, בינתיים הם שלחו פיצוי (תודה רבה) בצירוף מכתב שהם עשו ועושים כל הזמן בדיקות והכל תקין. אולם גם בימים הבאים המשיך הריח ההוא ללוות את החלב.
יצויין כי השקיות עם החלב הפגום - שלימות מהצד החיצוני ולא יוצא מהם שום ריח. ורק כאשר פותחים את השקית, מדיף הריח החזק שאינו מותיר מקום לספק.
בינתיים, כל מי שאני שואל אינו יודע על מה אני מדבר. אז רגע לפני שאני פונה לבדיקות אחרות (איזה?) אשאל כאן מי עוד נתקל במקרה דומה?

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מעניין.

אצלינו דווקא הכל בסדר.

מה עם השכנים שלך שקונים מאותה מכולת?

געוואלדיג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
כפי שכתבתי, את מי מהם ששאלתי לא נתקלו במקרה דומה. אדגיש כי גם בביתי שקונים 2 3 שקיות ביום הרוב לא פגום, היום לא היה פגום כלל, ערב ט"ב כן.

PURE

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
גם אצלנו זה קרה פעם. טעם לוואי של פלסטיק דוחה במיוחד.

געוואלדיג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
לא קניתי מקרר חדש, והחלב לפעמים אף לא הספיק לשהות בו. אבל מכיון שאת שואלת, אני נזכר שאכן הסופר החליף מקרר.
מעניין לשמוע איך לדעתך זה קשור?

געוואלדיג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אני בודק את לא רואה? הנה יש כאן עוד 2 שניים שהעידו כדבר הזה, ועוד מישהי שנתנה כיוון כלשהו, אז בודקים וממשיכים, הלאה מי עוד?

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י געוואלדיג;430159:
לא קניתי מקרר חדש, והחלב לפעמים אף לא הספיק לשהות בו. אבל מכיון שאת שואלת, אני נזכר שאכן הסופר החליף מקרר.
מעניין לשמוע איך לדעתך זה קשור?
לא יודעת, אצלי בבית מאז שקניתי מקרר יש לחלב טעם של פלסטיק ושמעתי את זה מעוד אנשים שקנו "אמקור טופ".

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אכן במקרר חדש כאשר הפלסטיקים חדשים פעמים רבות נכנס טעם נפט הפלסטיק במאכלים.

אף אצלי במקרר של שארפ, כל מה שהקפאתי בשבוע הראשון קיבל טעם פלסטי דוחה ונזרק...
אבל לאחר מכן זה עבר.

מאירי5

משתמש רשום
תפזרו במקרר או במקפיא כוסות חד פעמיות עם קצת סודה לשתיה בקרקעית, זה סופח ריחות.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא יודע אם טעם פלסטיק, אבל אכן גם אצלי בשבועיים האחרונים אשתי הסבה את תשומת ליבי שלחלב של יש טעם שונה יותר של מים כזה, והילדים לא מסוגלים אפי' לשתות את השוקו בבוקר......מעניין ומוזר.....

חוץ מזה שיש עכשיו את הסיפור עם העכבר שנכנס לחלב.....(לא אצלי...)

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
משפחת סוויסה פתחה באחד הימים את הבוקר עם הפתעה לא משמחת - עכבר מת בשקית החלב. אולם הפיצוי שחברת תנובה הציעה בתצמורה לעוגמת הנפש לא עולה על 250 שקלים בתלושים.

עם מציאת העכבר, התקשר אב המשפחה, רותם סוויסה, למוקד הצרכנים של חברת תנובה וזו שלחה שליח מטעמה לאסוף את השקית. לאחר בדיקה שנערכה, קבעה תנובה שהעכבר לא חדר לשקית בפס הייצור של המפעל.

בשיחה בין נציגת שירות הצרכנים בתנובה לאב המשפחה נאמר: "ערכנו בדיקות פנימיות אצלנו במחלבה ומעבר מדוקדק על דוחות חריגים ולא נמצא כל דיווח על הימצאות גורמים זרים באולמות הפסטור והמילוי בחודשים הרלוונטים".

במכתב שנשלח לבא כוחה של המשפחה מטעם תנובה נכתב כי מבלי להודות באחריות של החברה לטענות המשפחה, תנובה מציעה תשלום בסך 250 שקלים לסיום התביעה. עם זאת, המשפחה תמשיך את מאבקה בין כותלי בית המשפט בכדי להוכיח שלא היא זו שהכניסה את המכרסם לשקית.

חברת תנובה אומרת בתגובה: "התלונה חסרת שחר. זהו ניסיון סחיטה. בדיקת המעבדה העלתה שהגוף הזר חדר לשקית לאחר הפתיחה. תנובה עורכת באופן שוטף בדיקות וביקורות קפדניות למוצריה".

געוואלדיג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
מה התשובה על השאלה שאף אין צורך לבטא אותה במילים:
מה גודל החור?
(ומה קוטן העכבר?)

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
לאחרונה היה נראה לי גם משהו מוזר
ואז התברר שקניתי בטעות קפה בטעם שונה ממה שאני רגילה...
אולי שם טמון הסוד?

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פוס;430536:
משפחת סוויסה פתחה באחד הימים את הבוקר עם הפתעה לא משמחת - עכבר מת בשקית החלב. אולם הפיצוי שחברת תנובה הציעה בתצמורה לעוגמת הנפש לא עולה על 250 שקלים בתלושים.

עם מציאת העכבר, התקשר אב המשפחה, רותם סוויסה, למוקד הצרכנים של חברת תנובה וזו שלחה שליח מטעמה לאסוף את השקית. לאחר בדיקה שנערכה, קבעה תנובה שהעכבר לא חדר לשקית בפס הייצור של המפעל.

בשיחה בין נציגת שירות הצרכנים בתנובה לאב המשפחה נאמר: "ערכנו בדיקות פנימיות אצלנו במחלבה ומעבר מדוקדק על דוחות חריגים ולא נמצא כל דיווח על הימצאות גורמים זרים באולמות הפסטור והמילוי בחודשים הרלוונטים".

במכתב שנשלח לבא כוחה של המשפחה מטעם תנובה נכתב כי מבלי להודות באחריות של החברה לטענות המשפחה, תנובה מציעה תשלום בסך 250 שקלים לסיום התביעה. עם זאת, המשפחה תמשיך את מאבקה בין כותלי בית המשפט בכדי להוכיח שלא היא זו שהכניסה את המכרסם לשקית.

חברת תנובה אומרת בתגובה: "התלונה חסרת שחר. זהו ניסיון סחיטה. בדיקת המעבדה העלתה שהגוף הזר חדר לשקית לאחר הפתיחה. תנובה עורכת באופן שוטף בדיקות וביקורות קפדניות למוצריה".
לאאאאאאאאאאאא:eek: אל תגידו לי כזה דבר, במכולת שלנו יש רק תנובה...:(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה