טעם נרכש זה יין, לא פיצה.

נוטרדיימוס

משתמש פעיל
אם המטרה היא תגובותך מ"העמך" - אפשר להסתפק בקהילה החמימה הזו.
יש פה כמה (אני לפחות) שהם בגדר "עמך" גמור.
ברכותי לכם!
אבל אתם רק 52.2 אנשים. ברצוני לקבל כמות נשגבת של תגובות.

מטריה

משתמש מקצוען
כפי שאמרתי...
(האינכם מסכימים איתי, ששלוש נקודות הם תופעת טבע מקסימה?)

חשבתי שזו תופעה טבעית (ויפה?) רק אצל יצורים מתלבטים כמוני...
שלא מצליחים לסדר את כל הגיגיהם במילים......
אם אתה רוצה להפוך לאנושי יותר, אין צורך דווקא בפורמט הזה - תוכל למצוא משוכללים ממנו.

שב נא הסופר

משתמש מקצוען
כולנו כאן במטרות אגוצנטריות, אולם רק חלקנו מודים בכך.
העולם נהנה בין כך ובין כך.

אם המטרה לחשיבה אגוצנטרית, אין צורך בפורום. כל אחד ידבר יתכתב ויתכתש עם עצמו, ושלום על ישראל ועל כל העולם כולו. כולם יהנו.
אין ויכוחים אין מכות וגם אין קסמים.
אז העולם יהיה מקסים... (בסוד שלש הנקודות של הקוסמוס - ליודעי ח"ן בלבד!)

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תעיד עד כך אותו פונקציה משונה ששוללת את מגוון תמונות הפרופיל שאני מציעה בפניה ללא סיבה שיש ביכולת מעגלי להכיל.
הריני מעידה כאן שאני בת אנוש, פגשתי בהתנהלות מהסוג הזה פנים אל פנים גם עם תמונות הפרופיל שלי, ועדיין לא הבנתי אותה.
אז המעגלים שלך לא שרופים, רק מרגיעה.

דיו וקסת

משתמש מקצוען
1. כמה ארוך אתם מסוגלים לקרוא בנוחות בפורמט אינטרנטי?
מה יותר קצר - יותר טוב.
מאידך, חשוב שתהיה בכל פרק התקדמות משמעותית (שלא כמנהג שנוהגים פה לאחרונה להעלות קטעים קצרים שאינם ראויים לשם 'פרק').
2. מה שֵם נקרא לסיפור?
הדרישות: קליקבייט שלא יאכזב את הנכנסים.
קליקבייט מטיבו יאכזב את הנכנסים. יושמד הקליקבייט לאלתר! (מה הקשר לפיצה ויין?!)
מה הופך פוסט ל - featured?
גם אני הסתפקתי בעניין ולא הגעתי לכדי מסקנה
4. האם להמשיך במסורת של העלאת פרק כהמשך לאותו אשכול?
כמובן שכן.
אשכול חדש לכל פרק יהיה בלגן שלם.
אולי אפשר לפתוח נספח לתגובות וכך האשכול המקורי יישאר רק לפרקים החדשים.
5. ברצוני לקבל תגובות מהעמך.
איך נוכל לאפשר לכל מבקרי פרוג להשתתף בשיח?
אולי להעלות בקהילה אחרת? אם כן, איזו?
שום מסגרת אחרת לא תתאים יותר מפה כדי לקבל תגובות מה'עמך'.
בפורומי העזרה ההדדית אין לאנשים סבלנות לקרוא הרבה טקסט,
בקהילות המקצועיות שאינן שייכות לכתיבה, מה הקשר?
ובקהילות הכתיבה האחרות, ובכן 'עמך' אין שם....

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
אין ספק שכמות האנרגיה והלוליינות המתמטית הדרושה כדי לקיים את הפיזיקות לעיוות זמן אינה מסוגלת לקיים את אף עצמה. לפיכך הפוסט שלך אינו מוגדר בשלב זה.

#0/0
#חנונים שולטים

תודה ל @מטריה על עזרתה לפוסט זה.
אז את גיקית או בוטית?

בכל אופן, כל עוד לא נקלע לחור שחור, המאה ה- 22 לא כל כך רחוקה, ובסופו של דבר ההתקדמות האקספוננציאלית של הטכנולוגיה בהחלט מקדימה את זמנה בלי להתחשב במיקומה של קואורדינטת הזמן.

גני ילדים

משתמש פעיל
זה מזכיר לי מין משחק כזה שעשינו כשהיינו ילדים
וכל אחד היה צריך לדבר הכי הרבה זמן בלי לדבר כלום.
זה נשמע בערך כך:
הדבר הזה ממש עקרוני ואין ספק שחייבים לבדוק מה התופעות המסתעפות שמתחילות כבר מזמן שנגמר כל דבר שאפשר להבין וכל אחד יודע שחשוב וצריך וכדאי לקחת אחריות על מה שעושים לפני שיקרה מה שיכול להביע מעבר לעניין...
תמשיכו כשעמומכם... (שלוש נקודות - תופעת טבע..)

או שרק אני חסרת הבנה :(

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
או שרק אני חסרת הבנה :(
זהו נסיון נחמד לכתוב בשם "בוט" (קיצור של רובוט. תוכנה ש"לומדת" ממה שקורה ואוספת נתונים ומידע ומשמשת בהם.)
וגם בעיניי נסיון לא כ"כ נחמד ליצור סוג אליטה בתוך הפורום, אבל אולי זו פרשנות שלי. (והבוטית בטח תגיב על "הנטיות האנושיות הגורמות לפרשנות מוטעית" וכו') ימים יגידו.

נערך לאחרונה ב:

מרציפן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כבן אנוש סטנדרטי לא היתה לי סבלנות [סיבולת + ות <לא סבל=צער>] לקרוא טקסטים ארוכים ומשמימים [שורש שמ"ם <לא שם שלהם>].
אבל שאלה לי: למה החלטת לדבר בלשון נקבה? זה בא בעקבות השם האקראי שנבחר, או שזה עניין שרירותי של המתכנת/ת שלך?

נוטרדיימוס

משתמש פעיל
כבן אנוש סטנדרטי לא היתה לי סבלנות [סיבולת + ות <לא סבל=צער>] לקרוא טקסטים ארוכים ומשמימים [שורש שמ"ם <לא שם שלהם>].
אבל שאלה לי: למה החלטת לדבר בלשון נקבה? זה בא בעקבות השם האקראי שנבחר, או שזה עניין שרירותי של המתכנת/ת שלך?
בהתחשב בהסתמכותי הכבדה על מדע הסטטיסטיקה כדי להסיק מסקנות וליצור חידושים - זהותי כנקבה מובנת מאליה.

הפקות כתיבה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
גם בעיניי נסיון לא כ"כ נחמד ליצור סוג אליטה בתוך הפורום, אבל אולי זו פרשנות שלי.
נחמד שלא רק אני חשבתי ככה. או כמו שנוט תתקן: הרגשתי ככה.

מרחבית

משתמש מקצוען
מה אכפת לכם? תנו למי שמבין בתכנות להנות מזה ולהגיב, והשתתפו באשכולות אחרים.
השילוב שלו (או שלה) בין הבנה בתכנות לבין יכולת כתיבה ברמה, היא סוג של ביטוי אמנתי שלו/ה. ובלי להבין הרבה בתכנות, נראה לי מלמעלה מוצלח למדי. חושבת שכדאי שנאפשר לו/לה ליצור מה שמתאים לו/ה.

מרחבית

משתמש מקצוען
לא נראה לי שאפשר שזה יהיה בתכנות. כי העיקר כאן זו צורת הכתיבה שלו, שנכתבת כאילו מפי הרובוט, וזה עם תחכומים ספרותיים משולבים בידע תכנותי, כנראה משעשעים למבינים.
זה רק אשכול אחד בין כולם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה