מדריך טיפים עלי אקספרס- טיפ מס 1- סכסוך מוצלח- רווח מובטח

אברהם זילבר

משתמש פעיל
אני קבלתי בזמן האחרון כעשר מוצרים, שלא הגיעו בזמן פתחתי סכסוך, כל הכסף חזר ולאחר מכן כבר הגיעו חלק מהמוצרים, כתבתי למרבית המוכרים שאני מעוניין להחזיר את הכסף, חלקם הגדול לא התייחס ואחד שם לי פרצוף מחייך,
נשמע שהם רגילים לזה, ולא מצפים להחזר,
מצד שני אם לא אפתח סכסוך ובסוף לא יגיע, כמו שקורה לפעמים, לא אקבל את הכסף לאחר 15 יום, דילמה?

אילה אחת

משתמש מקצוען
אני קבלתי בזמן האחרון כעשר מוצרים, שלא הגיעו בזמן פתחתי סכסוך, כל הכסף חזר ולאחר מכן כבר הגיעו חלק מהמוצרים, כתבתי למרבית המוכרים שאני מעוניין להחזיר את הכסף, חלקם הגדול לא התייחס ואחד שם לי פרצוף מחייך,
נשמע שהם רגילים לזה, ולא מצפים להחזר,
מצד שני אם לא אפתח סכסוך ובסוף לא יגיע, כמו שקורה לפעמים, לא אקבל את הכסף לאחר 15 יום, דילמה?
בכל מקרה אם לא הגיע בזמן אתה יכול לפתוח סכסוך כי הם מתחייבים להחזיר את הכסף אם המוצר לא יגיע עד תאריך מסויים ולא משנה אם הגיע או לא. וגם אם הגיע בסוף אין צורך להחזיר למוכר את הכסף. (כי זו ההתחייבות שלהם והם לא עמדו בה)

אברהם זילבר

משתמש פעיל
בכל מקרה אם לא הגיע בזמן אתה יכול לפתוח סכסוך כי הם מתחייבים להחזיר את הכסף אם המוצר לא יגיע עד תאריך מסויים ולא משנה אם הגיע או לא. וגם אם הגיע בסוף אין צורך להחזיר למוכר את הכסף. (כי זו ההתחייבות שלהם והם לא עמדו בה)
תודה על התגובה, צודקת, אבל יש מן תחושה כזאת שלשלם, כי הם טרחו שלחו את ההזמנה, ולמעשה בסוף.... זה הגיע, אבל דרך האתר אין אפשרות לשלם, רק להזמין ולבקש שלא ישלחו.,

אילה אחת

משתמש מקצוען
תודה על התגובה, צודקת, אבל יש מן תחושה כזאת שלשלם, כי הם טרחו שלחו את ההזמנה, ולמעשה בסוף.... זה הגיע, אבל דרך האתר אין אפשרות לשלם, רק להזמין ולבקש שלא ישלחו.,
אז קודם כל מדובר בגויים כך שהלכתית אין עם זה בעיה וגם מצפונית- הם יודעים שאם זה לא יגיע בזמן הם יצטרכו להחזיר את הכסף ואם למרות זאת הם לא מתאמצים לשלוח בזמן אז זאת הבעיה שלהם.

avim10

משתמש מקצוען
לי פעם קרה מקרה דומה, ביקשתי לשלם, והמוכר שלח לי לינק ל"מוצר" כביכול של "הפרש דמי משלוח" או משהו דומה, במחיר של 0.01 דולר, "קניתי" 1080 יחידות, וכך בוצע התשלום.

אברהם זילבר

משתמש פעיל
לי פעם קרה מקרה דומה, ביקשתי לשלם, והמוכר שלח לי לינק ל"מוצר" כביכול של "הפרש דמי משלוח" או משהו דומה, במחיר של 0.01 דולר, "קניתי" 1080 יחידות, וכך בוצע התשלום.
מוזר שהוא לא נתן לך אפשרות פשוטה לקנות שוב את המוצר ולשלם והוא לא ישלח?

נערך לאחרונה ב:

אברהם זילבר

משתמש פעיל
הנה הודעה שכתב לי מוכר לא מזמן:

HTB1_NJNKwHqK1RjSZFk760.WFXa5.png

החזרנו לך, אנא בדוק את זה. אם אתה מוכן להחזיר לי את הכסף, אהיה אסיר תודה. לא משנה אם אתה לא אוהב את זה, אני מקווה שתוכל לתת לנו תגובה טובה.

במבי.

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
איפה לוחצים כדי לקבל את החזר?
הזמנתי תחפושות לחנוכה ועדין מחכה
נמאס לי ואני רוצה לבטל
לא מוצאת איפה ללחוץ
1583053242845.png

משכיל אל דל

משתמש מקצוען
הזמנתי 2 חולצות זהות , כל אחת מידה אחרת, הגיעה רק חולצה אחת
אודה לעזרה\הסבר מה עושים
רב תודות

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תפתחי בלי זה.
רק עניין אותי אם היה כתוב בחוץ חולצה אחת או שתיים כי זו יכולה להיות הוכחה.
צלמי את החולצה הבודדת.

נסייניסטית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
איך שהתחילה הקורונה בארץ הזמנתי מעל אקספרס מוצר, עד עצם הרגע הזה לא הגיע
מה עושים אין עם מי לדבר
איך משיגים מספר מעקב וכו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה