דרוש מידע טיפים לירידה במשקל

Yael Mor

משתמש מקצוען
לידיעתך...
מודדים בקלין גם משקל, גם היקף מותן, גם היקף יד, וגם היקף רגל...
ואתה לעצמך גם את המידות של הבגדים שלך...
וממשיכים עם אותה תזונה של לפני ועדיין שומרים על ההישג של קלין 9? אם ככה אני רצה לנסות...

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
גם בזה אם לא תשמור/י על המשך חיים בריאים את/ה תעלה/י שוב במשקל!
אוכל לתת לכם לשוחח עם משהוא שמבין בזה מאוד וגם משווק את זה
ואם כן, אני מילא יירד, אז הנקודה זה המהירות של הירידה לחסרי מוטיבציה. הבנתי נכון?

Yael Mor

משתמש מקצוען
ואם כן, אני מילא יירד, אז הנקודה זה המהירות של הירידה לחסרי מוטיבציה. הבנתי נכון?
אני חושבת שכל מי שקצת מתעסק עם תזונה מבין שאי אפשר לשרוף כמה קילוגרמים של שומן תוך שבוע ויומיים. זה יותר ניקיון של הגוף ונוזלים. די מובן מהשם של התוכנית clean 9.

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני חושבת שכל מי שקצת מתעסק עם תזונה מבין שאי אפשר לשרוף כמה קילוגרמים של שומן תוך שבוע ויומיים. זה יותר ניקיון של הגוף ונוזלים. די מובן מהשם של התוכנית clean 9.
למעשה, בכל דיאטה שתעשו, ולו האיטית\בריאה ביותר, ה3-5 קילו הראשונים הם נוזלים ושות'.

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אז זהו, שאין.....
אין.
אין!!!!
ולא, זה לא עצוב, תחשבו על עולם שאם יורדים בטעות מדי הרבה, אין מה לעשות, אם מתיישבים חזק, אי אפשר לקום, מזל שהכל (כמעט) הפיך לכל צד, וכן, ההגה אצלנו, אין איך לברוח מזה.

לוי אלי

משתמש מקצוען
מי שמתעניין בקלין 9 שירשום מייל ואני אקשר אותו למי שמבין בזה

יוו

משתמש מקצוען
ולא, זה לא עצוב, תחשבו על עולם שאם יורדים בטעות מדי הרבה, אין מה לעשות, אם מתיישבים חזק, אי אפשר לקום, מזל שהכל (כמעט) הפיך לכל צד, וכן, ההגה אצלנו, אין איך לברוח מזה.

בכלאופן זה ממש קשה ולכן זה ממש
עצוב, אולי דמעות ..

מה עושים שהגוף שלי לא מסכים לקבל יותר
מ-2 כוסות מים ביום??? גורם לבחילה אם אעמיס על עצמי!
התחלתי לחשוב שזה מה הגוף רוצה, נקשיב לו
האמנם??

לוי אלי

משתמש מקצוען
בכלאופן זה ממש קשה ולכן זה ממש
עצוב, אולי דמעות ..

מה עושים שהגוף שלי לא מסכים לקבל יותר
מ-2 כוסות מים ביום??? גורם לבחילה אם אעמיס על עצמי!
התחלתי לחשוב שזה מה הגוף רוצה, נקשיב לו
האמנם??
חייבים הרבה יותר!!!!!!
דחוף תתרגל!

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
למה הישרדותי? הרי זה לא צום? (אני באמת שואלת כדי להבין)
קודם כל צום, בצורה נכונה ומאוזנת, זה שורף השומן הטוב ביותר, משהו שקשור לאינסולין נמוך ובלה בלה...
אבל לעניינינו, הגוף, מעצם מערכת ההפעלה שלו, לא אוהב לרדת במשקל, הרי הוא שמר את כל השומן הזה, כי הוא חשה שיום אחד הוא יזדקק לו.
ואז פתאום מגיעה @Yael Mor או כל אדם אחר, ואומר לו, יאלה, להתחלי לרוקן. והגוף לא בטוח אם זה הרגע שלשמו שמר את כל זה, או שזה משבר חולף (גירעון קלורי = משבר) אז קודם כל הוא נותן נוזלים, ועוד דברים שיהיה לו קל לקחת חזרה, ורק כשהוא מבין שאתם רציניים, הוא פותח את דלתות האוצר.
איזה כיף שכל זה בתת מודע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה