דרוש מידע טיפים לירידה במשקל

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
:oops:
עד עכשיו?
זה מפסיק מתי שהוא? ההוראות.
אני אישית אוכל מ9 בבוקר, משתדל לסיים ב3, אבל אם זה לא עובד אני חורג ל5
אני מאמין שכשאסיים לרדת וארצה לשמור, אני יחזור לשעות הצהריים ערב.
וכן, אני מתגנב לפעמים. אבל כשמבינים את הלוגיקה (אין לי מושג מה זה לוגיקה, אבל נראה לי מגניב לכתוב את זה) וכשלא ממהרים לאן שהוא, אפשר להתגנב, ולחזור למסלול די מהר.
ולא, אני לא אוכל שום דבר אחרי 5, ..
זו טעות נפוצה, אבל בצום לסירוגין, אסור בשעות הצום, אוכל כמובן, אבל גם שתייה או כל דבר עם קלוריות.
ולא, זה לא הכל, גם לא שום דבר עם מתיקות מסויימת, כולל סוכרזית, קולה זירו, וכו',
בגדול, מיים, תה וקפה בלי סוכר וחלב, וזהו.

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מלא.....
אבל לא הכל עם צום לסירוגין, אפשר לומר שעשיתי יותר מ30 סוגי דיאטות.
(אגב, אם אתם יודעים אנגלית, מוכנים לשלם, וכל היום על המחשב, תחפשו בגוגל WW. ההתחלה הייתה עם זה, עד שנגמרה הקורונה וחזרתי לישיבה)
כשהגעתי ל10 קילו האחרונים, שזה נחשב הכי קשה, עברתי לצום לסירוגין.
כיוון שהקושי בסוף, זה שזה נטו שומן.
המעלה בצל''ס, שזה שורף נטו שומן.

Yael Mor

משתמש מקצוען
אהההה זה זה?
"דיאטת 9"? לרדת ככה וככה קילו ב9 ימים??
לא מכירה אבל נשמע הזוי. רב הסיכויים שמה שיורדים עם זה, זה רק נוזלים ולא באמת שריפת שומנים. אלא אם כן המטרה היא רק ניקוי והכנה לתזונה שונה.

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בכמה זמן?
אני ירדתי 3.5 עם קלין 9
אבל מותר לעשות את זה רק 3-4 פעמים בשנה
אז המצאתי מתכונת משלי...
השאלה לא כמה זמן, אני מתגנב מלא, ונותן להרגלים לשקוע, לפני שאני ממשיך הלאה, לכן למשל, אני לא שואל "מתי אני יוכל לאכול כל היום". וגם לא שואל מתי אני יוכל לאכול שוקולד, כי אני אוכל מזה חופשי.
אם אתם רוצים לרדת מהר, תעשו GM (פרטים בגוגל), אבל זה לא יחזיק שעה.

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני אוהב אייס קפה, שש קוביות ענקיות של קרח, כף טייסטר צ'ויס, ומיים חמים.
אפשר לדחוף שמן קוקוס, כי הוא נטול מתיקות לחלוטין. אבל לא הבנתי ת'הקשר.
וכן, אפשר להתגנב עם כף, אחת, של חלב.

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
השעות המומלצות של הצל"ס זה שעות הבוקר? אז שורפים הכי הרבה קלוריות?
זה לא שאז שורפים הכי הרבה קלוריות, זה שאז יש לך הרבה יותר שעות לשרוף את הקלוריות.
וגם, שתכלס' בבוקר אוכלים אוטומטית הרבה פחות קלוריות.
נראה לי שרק אני פותח בוקר בשניצל - צ'יפס - בירה - דוריטוס - עוד דוריטוס - תפוצ'יפס.
אבל תכלס', אני עדיין יורד, לאט יותר אמנם, אבל החברים בישיבה משתגעים לראות את השקיות של הקניות שלי, כשהם לועסים חסה, ואני יורד מידה.

לוי אלי

משתמש מקצוען
אולי תפרטו יותר על הדיאטה הזאת?
אשתדל לרשום הכל כי יש לי המון ידע וניסיון בעניין
קלין 9 הוא דיאטה (תרגום - תכנון אכילה, לא קשור דווקא להרזיה) של חברת
FOREVER אותה נותן להזמין אצל הנציגים הפרוסים ברחבי הארץ - הנה קישור
בדיאטה זו יש כלל מרכיבים שהתכלית שלה הוא לנקות את המעיים מכל הזבל שנדבק בהם כשאנחנו אוכלים אוכל של התרבות המערבית...
מרכיב ראשון הוא משקה אלוורה (בשלושה טעמים) שמיועד לנקות את המעיים בימים האלו אותו שותים עם המון מים כדי שיספג טוב
מרכיב שני הוא עשב דגנים שמיועד להוות ויטמינים בזמן שאנחנו מנקים את המעיים ולא אוכלים הרבה
מרכיב שלישי הוא כדור המיועד למנוע (להפחית - מנסיון) תחושות רעב בימים אלו בהם אנחנו לא אוכלים כמעט...
יש גם קפסולות נוספות כדי להשלים לגוף את החסר לו בימים אלו...
אם תרצו להזמין או לשמוע פרטים נוספים תוכלו לכתוב לי ואני אכתוב לכם מס' של מי שאני הזמנתי אצלו.
אני יודע שיש בודדים שיש להם תופעות לוואי (לחבר שלי נהיה מלא פצעונים בכל הגוף... קיבל החזר כמובן) אבל זה דבר נדיר! דיברתי עם יותר משלושים אנשים לפני שהזמנתי את זה....
המחיר של זה אם אני לא טועה הוא 590 ש"ח
אם הועלתי תנו לייק (תודה שלמטה) כדי שאדע שכללתי הכל!

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני פחות מאמינה בכל השיטות למיניהן.
אני חושבת שהספר של הרב אסחייק נותן הדרכה לשינוי לאורח חיים בריא וכך מרויחים גם בריאות! וגם ירידה במשקל.
ממליצה בחום מנסיון!!!!
כל מי שהצליח לעשות את זה, ראה פלאים.
כל מי שהצליח.
קשה לשנות הרגלים, יותר קשה, כשגם מנסים לרדת במשקל (אני רואה את העינים השואלות, אבל כן, זה שני תהליכים נפרדים וקשים)
צום לסירוגין, או כאלה, לא משנים הרגלי אכילה, אלא סדר יום.
והלוואי, שיום אחד, כשלא טבח של ישיבה יבנה לי תפריט, אני גם יעשה אסחייק, או אלן קאר, או....

לוי אלי

משתמש מקצוען
לא מכירה אבל נשמע הזוי. רב הסיכויים שמה שיורדים עם זה, זה רק נוזלים ולא באמת שריפת שומנים. אלא אם כן המטרה היא רק ניקוי והכנה לתזונה שונה.
לידיעתך...
מודדים בקלין גם משקל, גם היקף מותן, גם היקף יד, וגם היקף רגל...
ואתה לעצמך גם את המידות של הבגדים שלך...

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לידיעתך...
מודדים בקלין גם משקל, גם היקף מותן, גם היקף יד, וגם היקף רגל...
ואתה לעצמך גם את המידות של הבגדים שלך...
אשמח לשמוע ממישהו שעשה את זה לפני שנה או יותר, אם הוא שמר על זה, וכמה.

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
קודם כל אתה. לא את.
אבל לא משנה.
מעניין אותי אם באמת יש משהו שאתה פשוט יורד פעם אחת, ממשיך במהלך חייך, ולא עולה בחזרה.
אשמח לצאת בור ולגלות שיש. But I doubt it

לוי אלי

משתמש מקצוען
קודם כל אתה.
אבל לא משנה.
מעניין אותי אם באמת יש משהו שאתה פשוט יורד פעם אחת, ממשיך במהלך חייך, ולא עולה בחזרה.
אשמח לצאת בור ולגלות שיש. But I doubt it
גם בזה אם לא תשמור/י על המשך חיים בריאים את/ה תעלה/י שוב במשקל!
אוכל לתת לכם לשוחח עם משהוא שמבין בזה מאוד וגם משווק את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה