טיפה לקרר את הראש , שלג שהיה השנה .

Micmmi

משתמש צעיר
שלג ירושלמי

קבצים מצורפים

• IMG_8259.png
    KB 950.9 · צפיות: 7
  • IMG_8274.png
    KB 536.7 · צפיות: 6
  • IMG_8219.png
    KB 554.5 · צפיות: 6
  • IMG_8205.png
    KB 729.3 · צפיות: 7
  • IMG_8234.png
    KB 620.5 · צפיות: 7
  • IMG_8266.png
    KB 636.2 · צפיות: 7
  • IMG_8279.png
    KB 633.6 · צפיות: 6
  • IMG_8307.png
    KB 734.6 · צפיות: 4

נמנמת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הראשונה לוקחת!!!!!!!!!!!!!!!!!

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עכשיו לך לישיבה של הבן שלי וצלם את לומדי התורה בחום שכזה כשהמזגן לא עובד.הם בכלל לא זוכרים את השלג הזה שזה היה להם חויה גדולה את החמסין הם לא ירצו לזכור.

Micmmi

משתמש צעיר
נכתב ע"י צילומית;1303904:
עכשיו לך לישיבה של הבן שלי וצלם את לומדי התורה בחום שכזה כשהמזגן לא עובד.הם בכלל לא זוכרים את השלג הזה שזה היה להם חויה גדולה את החמסין הם לא ירצו לזכור.
בישיבה של גיסי , כשהם עברו לאשדוד, בזמן הראשון , לא היו מזגנים , אז למדו באמת לשם שמים, אחשב הוא מזכיר את זה בכייף

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אתמול ישבתי וסיפרתי לבנות שלי סיפורי קור ושלג, בתקווה ש"תחשוב קר- יהיה קר".
זה לא עבד.

יוסניו

משתמש פעיל
נכתב ע"י צילומית;1303904:

נכתב ע"י צילומית;1303917:
נעבעך!!
בשלג לא עבד ההסקה עכשיו לא עובד המזגן

נכתב ע"י sarigold5;1304058:
אתמול ישבתי וסיפרתי לבנות שלי סיפורי קור ושלג, בתקווה ש"תחשוב קר- יהיה קר".
זה לא עבד.
עכשיו אני מבין שגם הנהלת הישיבה חשבו על הרעיון הזה:cool:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה