סקירה טינקו s5 יש לכם?

הושיעה את עמך

משתמש רשום
בהחלט זו גם דעתי
אני חושב שיש הרבה שיעדיפו בארץ מיידי
וכדאי לארגן קבוצה
נ.ב. עם אפשר לפרט שוב את הדגמים השונים שיש בדרימי 12 ומה ההבדלים בייניהם

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

הפסקה

משתמש רשום
יש לי את h13
בדקתי אותו מול הטינקו s5 ואין מה להשוות ביניהם בכלל.
כבר פרטתי בעבר
מבחינת הניקוי, זה יותר מסובך לנקות ולייבש 2 רולרים?

וכמה זמן מחזיק הבטריה, האם מכיון שזה 2 רולרים זה סוחב יותר בטריה?

שאלה אחרונה, ביחס לפיזור המים ברולר, אני יודע שבטינקו יש פיזור אחיד ויש חברות שהפיזור לא אחיד, השאלה היא לגבי הדרימי האם הפיזור גם אחיד כמו בטינקו

חיה.

משתמש מקצוען
יש לי את h13
בדקתי אותו מול הטינקו s5 ואין מה להשוות ביניהם בכלל.
כבר פרטתי בעבר
יש מסננת בתוך מיכל המים המלוכלכים שמפרידה בין המוצק לנוזל?

ראיתי דגמים של דרימי בלי מסננת פנימית ואז לא ברור איך מרוקנים מיכל מים עם ניירות ולכלוכים גדולים?

HennyS

משתמש מקצוען
יש מסננת בתוך מיכל המים המלוכלכים שמפרידה בין המוצק לנוזל?

ראיתי דגמים של דרימי בלי מסננת פנימית ואז לא ברור איך מרוקנים מיכל מים עם ניירות ולכלוכים גדולים?
לכלוכים גדולים באמת לא נשאבים
אצלי אין מסננת, ובכל מקרה נראה לי ממש לא סימפטי להתחיל להתעסק עם הפרדת הלכלוך- הכל לשירותים וחסל.

mmt3

משתמש צעיר
השאלה מול הטינקו S7 הוא גם לוקח בבירור?
היתרון המשמעותי היחידי מול הs7 הוא ה2 רולרים, מה שכנראה יוצר אפקט חזק יותר של שפשוף (היתרון הזה קיים רק בh13 שאין בארץ)
מבחינת נתונים יבשים לטינקו 260w לעומת 350w לדרימי (אאל"ט) לא בטוח בכלל כמה זה משמעותי לתוצאה הסופית,
הs7 עובד מעולה ממש ומנקה גם כתמים קשים, לדעתי הוא מחליף ספונג'ה (למרות שללא ספק אין תחליף מושלם לספונג'ה 'על מלא') כמו"כ הניקוי העצמי שלו מצוין, יתרון נוסף הוא הניקוי מקצה לקצה,
אני די בטוח ש2 המכשירים מצוינים, ומן הסתם, כמו בכל דבר, כל אחד נהיה חסיד מובהק ונלהב של המכשיר שלו...

mmt3

משתמש צעיר
עריכה: לטינקו יש מעלה שיש לו תכנית של עוצמה מקסימלית שאין בדרימי h12, שייתכן ומוציאה תוצאה זהה או טובה יותר. לא יודעת, לא בדקתי. זו נקודה לברור.
אכן, לs7 יש 4 מצבים, אוטומטי, שאיבה בלבד, מקסימום ואולטרה,
התוצאה מעולה גם באוטומטי, המצבים הגבוהים יותר טובים לרצפה מטונפת ממש, אז הם נותנים תוצאה טובה יותר.

הושיעה את עמך

משתמש רשום
היתרון המשמעותי היחידי מול הs7 הוא ה2 רולרים, מה שכנראה יוצר אפקט חזק יותר של שפשוף (היתרון הזה קיים רק בh13 שאין בארץ)
מבחינת נתונים יבשים לטינקו 260w לעומת 350w לדרימי (אאל"ט) לא בטוח בכלל כמה זה משמעותי לתוצאה הסופית,
הs7 עובד מעולה ממש ומנקה גם כתמים קשים, לדעתי הוא מחליף ספונג'ה (למרות שללא ספק אין תחליף מושלם לספונג'ה 'על מלא') כמו"כ הניקוי העצמי שלו מצוין, יתרון נוסף הוא הניקוי מקצה לקצה,
אני די בטוח ש2 המכשירים מצוינים, ומן הסתם, כמו בכל דבר, כל אחד נהיה חסיד מובהק ונלהב של המכשיר שלו...
אני שואל על דרימי h12 מול טינקו S7
הדרימי הרבה יותר זול
השאלה מה ההבדלים בייניהם
בעיקר מבחינת
ניקוי ויבוש עצמי
מברשת עד הקצה בשני הצדדים
וכמובן עם יש עוד דברים משמעותיים

הושיעה את עמך

משתמש רשום
הדרימי הרבה יותר זול
השאלה מה ההבדלים בייניהם
בעיקר מבחינת
ניקוי ויבוש עצמי
אשמח עוד לדעת מה התועלת הקניה של טינקו S7 מיבואן רשמי ולא מ KSP שזה יבואן מקביל ובהרבה יותר זול!

mmt3

משתמש צעיר
הדרימי הרבה יותר זול
השאלה מה ההבדלים בייניהם
בעיקר מבחינת
ניקוי ויבוש עצמי
לא ניסיתי את הדרימי, כך שאני לא יכול לתת השוואה,
לs7 יש מברשת עד הקצה ב2 הצדדים,
ניקוי ויבוש עצמי (2 אפשרויות,מהיר ועמוק),
וכל מה שכתבתי למעלה.

mmt3

משתמש צעיר
יש הבדל משמעותי בין טינקו 5 ל7?
יש הרבה שטוענים שלא, אבל זה לא מדויק,
לs7 יש כמה יתרונות:
יבוש באויר חם לאחר הניקוי העצמי,
חיטוי של המים,
מצב שאיבה בלבד,
ניקוי עד הקצה ב2 הצדדים (משמעותי בהחלט).

rivki5557

משתמש חדש
שלחו לי קישור לקבוצת רכישה, שנסגרה כבר,
יש למישהו קבוצת רכישה לקנות טינקו?

הושיעה את עמך

משתמש רשום
שלחו לי קישור לקבוצת רכישה, שנסגרה כבר,
יש למישהו קבוצת רכישה לקנות טינקו?
אני מקבץ
במו"מ כבר עם כמה
השאלה האם רוצים דוקא יבואן רשמי ובעברית או גם יבואן מקביל?
כמו"כ נשמח לרעיונות לסוכנים שיתנו מחיר טוב!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה