דרוש מידע טינקו S5 או S5 קומבו?

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מתלבטת בין 2 הדגמים הנ"ל. מצד אחד האפשרות לשואב אבק בקומבו ממש חשובה לי כי אין לי שואב ואין לי מקום להחזיק 2 מכשירים נפרדים. מצד שני אני חוששת שבגלל שהמנוע שלו חלש יותר אז אצא קרחת מכאן ומכאן...
(אני יודעת שאפשר להוציא את המיכל מים בS5 ולשאוב בלי מים אבל חשוב לי שואב יותר בשביל מזרונים ומסילות וזה יש רק בקומבו (כמובן עם הקיט המורחב))

שאר ההבדלים בינהם כמו מברשת מעט יותר צרה ומיכלי מים ופסולת קטנים יותר - פחות מפריעים לי, חוששת בעיקר לגבי המנוע והבטריה החלשים יותר.

אשמח לשמוע את דעתכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה