דרוש מידע טיולון יויו או בוגבו תעזרו לי להחליט!

Chaya Fack

משתמש רשום
חפרתי בנושא המון בתקופה האחרונה.
יויו יותר קלה מהבוגבו. זה עד למשקל של 15 קילו ויש לו גגון קטן יחסית וכן סל מבחינת משקל היא מרגישה הרבה יותר קל מהבוגבו למרות שאין הבדל ענק בינהם.
הבוגבו עד למשקל של 22 קילו, סל גדול וגגון ממש ארוך.
אני הלכתי על הבוגבו , בינתים מרוצה מאד.

shtz

משתמש חדש
חפרתי בנושא המון בתקופה האחרונה.
יויו יותר קלה מהבוגבו. זה עד למשקל של 15 קילו ויש לו גגון קטן יחסית וכן סל מבחינת משקל היא מרגישה הרבה יותר קל מהבוגבו למרות שאין הבדל ענק בינהם.
הבוגבו עד למשקל של 22 קילו, סל גדול וגגון ממש ארוך.
אני הלכתי על הבוגבו , בינתים מרוצה מאד.
כמה זמן יש לך אותה?

**Moko**

משתמש מקצוען
לדעתי ההבדל הוא באופן השימוש: טיולון של יויו מתאים גם לילד בן 3 שרוצה לתפוס טרמפ, אבל טיולון של בוגבו לעומת זאת הוא גבוה יותר ומתאים רק לילד שעוד לא יודע ללכת..
אצלנו בבניין לרוב יש בוגבו המשמשת לשלב האמבטיה-טיולון התחלתי, אבל אח"כ בשביל ההתניידות באופן שוטף משתמשים ביויו

Chaya Fack

משתמש רשום
אני חושבת שאת טעה ומתכוונת לבוגבו המשולבים.
היא שואלת על הטיולון בטרפליי של בוגבו לדעתי.
לי יש את הבטרפליי ומשתמשת בזה לגיל שנתים וזה ממש נח לילד אפילו לישון בזה פה ושם

shtz

משתמש חדש
איך לכבס אותה?
הבנתי שהיא לא מתפרקת לגמרי ולא את כל הבדים אפשר לכבס
זה נכון?

תותית י.

משתמש מקצוען
ביויו -אפשר להשתמש אח"כ בשלד לעגלת אמבטיה אם תרצי (לילד הבא...)
לי יש טיולון בוגבו ומאד מרוצה לא היה לי אף פעם יויו

רץ לבן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אין לי אף אחת מהן. אבל מהתרשמות חיצונית היה נדמה לי שהיויו שאני רואה ברחוב נראות קצת "עיפות". כאילו דהויות טיפה.
והבוגבו כן משמרות את הלוק האלגנטי לאורך זמן.
תקנו אותי אם אני טועה, כאמור- אין לי אף אחת מהן.

הלו קיטי קטן

משתמש פעיל
בוגבו מתלכלכת מאד ולא קל לנקות..... מנסיון( יש לי אותה ממש מהרגע שיצאה).
ובנוסף המוכרת בחנות אמרה לי (אימא למשפחה מבורכת) שהיה לה יויו מכרה אותה ביד שניה וקנתה את הבוגבו החדשה ואין להשוות. העיפה את הבוגבו וחזרה ליויו- היא הרבה יותר חזקה.
כלומר אם רוצים לסחוב יתר מאחד אז רק יויו.

sara4270

משתמש חדש
אגב היויו והבוגבו זה אותו יצרן
ושמעתי שמאז שיצא הטיולון של הבוגבו הם התחילו לעשות את העגלות של היויו חלשות יותר

תפארת יהודית-שמלות

משתמש רשום
מנוי פרימיום
ברור יויו
לי יש יויו נהנת מכל רגע, קלה קומפקטית, קלה לניקוי, לא כואב לי הלב אם מתלכלכת בשניה אני מכבסת
והכי הכי מתקפלת פיתה לרכב
נהנת מכל רגע

לאחותי יש בוגבו, כמה ששיכנעתי אותה לקנות יויו לא עבד לי, עכשיו היא מתחרטת ורוצה להחליף ליויו, אם תרצי בכ"ז בוגבו יד 2 , אתווך בינכם בכייף;)

טבריה

משתמש מקצוען
אגב היויו והבוגבו זה אותו יצרן
ושמעתי שמאז שיצא הטיולון של הבוגבו הם התחילו לעשות את העגלות של היויו חלשות יותר
יויו זה בייביזן ובוגבו זה בוגבו, יצרנים שונים אותו משווק, ibb group בהרצליה.
היה לי יויו שנים קניתי לפני כמעט 8 שנים והחלפתיצאותה בפסח האחרון לבטרפליי.
היויו יותר קלה אבל הבוגבו הרבה יותר יציבה.
אבל גדול, הבטרפליי ממש לא באיכות הידועה של בוגבו, הבד דוהה, יש לי גלגל שחורק, מתלכלכת מאד ומוציאה צ'פים בריפוד והידית מתקלפת...
הבנתי שהאחריות מכסה הכל והשירות שלהם מעולה אבל עדיין לא הצלחתי להגיע להרצליה לתיקון.

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לנו היה את שניהם (היויו עדיין אצלנו) יתרונות בבוגבו: נראית הרבה יותר בטיחותית (במיוחד באמבטיה) מחירים ממש זולים בתיקונים, חסרון אחד ענקק שמבחינתנו הכריע: חוץ מהכובד ההזוי -- להכניס אותה לרכב זה פשוט לפנות את כל התא מטען ולפעמים גם על הילדים מקדימה וזה פשוט סיוטט לבעל רכב (וכמובן כמו שהזכירו למי שגר בקומה גבוהה לבעל, מסכן :(

מישמשית

משתמש מקצוען
לנו היה את שניהם (היויו עדיין אצלנו) יתרונות בבוגבו: נראית הרבה יותר בטיחותית (במיוחד באמבטיה) מחירים ממש זולים בתיקונים, חסרון אחד ענקק שמבחינתנו הכריע: חוץ מהכובד ההזוי -- להכניס אותה לרכב זה פשוט לפנות את כל התא מטען ולפעמים גם על הילדים מקדימה וזה פשוט סיוטט לבעל רכב (וכמובן כמו שהזכירו למי שגר בקומה גבוהה לבעל, מסכן :(
לא מדברים על עגלת בוגבו
אלא על טיולון בטרפלייי של בוגבו
נראה שאנשים לא שמים לב......
ולכן התגובות בהתאם
תשוו בין טיולון יויו לטיולון של בוגבבו בטרפליי

cvb

משתמש רשום
אני אישית את היויו לא אהבתי,
נכון יש לה יתרון שהיא חזקה, אבל אין לה שכיבה מלאה וגם הישיבה לא מלאה, הגגון קצר ולא מגן, הקיפול לא ביד אחת, הסל צר וקטן אין מנח לרגליים ולא פגוש קידמי והגלגלים שלה עושים רעש...

לי אישית הדברים האלו מאוד הפריעו (אני לא קניתי אותה, לוויתי מחברה לתקופה ולא הבנתי מה מתלהבים עליה ואח"כ בכלל קניתי טיולון של חברה אחרת(סייבקס איזי S טוויסט X2))

שומשום שחור

משתמש רשום
לי יש את הבטרפליי כבר 8 חודשים
מרוצה מאדדד
אגב, בקשר לאחריות: יש לי ריפודית שלהם (לטיולון של הB6) ויצא ממנה צ'פים, כמו שאנשים מתארים על הבטרפליי
כתבתי להם בווצאפ, ביקשו כמה פרטים- ושלחו לי חדש... בלי לבקש את הקודם
שירות לקוחות פצצה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה