מידע שימושי טחורים. הצלחתם להפטר מזה? כיצד?

לבבות של אנשים

משתמש רשום
לא מאמין שזה נעלם. נראה לי שזה משהו פיזי שבלי התערבות כירורגית לא יכול להעלם. אבל הכאבים נעלמים.

יחודית

משתמש צעיר
לשתות כל בוקר 2 כוסות מים קרים על קיבה ריקה עזר מאוד אבל נירא לי במצב קל
אבל אפשר תמיד לנסות זה חינם

ססגונית

משתמש פעיל
לנו עזר פרוקטו גליבנול לפנימיים נרות, ולחיצוניים משחה, כמו כן לשם טיפול מונע, כדאי להשתמש במגבונים שלהם (קצת יקר בבתי המרקחת של הקופה קצת יותר זול), אבל מאז השימוש בהם כשמתחילים להרגיש שהולך להגיע משהו, זה מנע ועזר.

קטקטים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש משפחה בגאולה שגרה מעל פיצה אורי - נכנסים בבנין שם של פנסי
הם מוכרים משחה טבעית, קואים להם משהו כמו 'ישרואלביץ' לא זוכרת בדיוק,
הם הצילו אותי כפשוטו.

ועוד טיפ שנתנו לי - כאשר צריך לשרותים, לא לוותר, להניח את כפות הרגליים גבוהה [על שרפרף / פח - מה שיש..]
כך היציאה ללא כאב ולא מוציאה אותם שוב..

בהצלחה ותרגישו טוב..

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
במצב קל: מניעה מאכילת גלוטן העלימה את כל הכאבים.

P.R.

משתמש מקצוען
לי עזר מאוד משחה טבעית של אחת מרכסים בשם אסתי שולמן. (היא רוקחת הרבה סוגי משחות).
מי שמעונין, אשלח לו מס' באישי.

בשושו

משתמש רשום
צילום מקצועי
אני סבלתי מזה מאוד
וניסיתי את כל סוגי התכשירים ושום דבר לא עזר
בסוף משהו הציע לי משחה של הפלא ופלא לטחורים
וזה עזר פלאים!!!!!
אחרי שבוע הכל נעלם!

9762

משתמש רשום
בס"ד
מנסיון של שנים צריך לטפל בשורש הבעיה, למיטב הבנתי הטחורים נגרמים מיציאות קשות בשילוב מאמץ פיזי שפשוט קורעות את נימי הדם העדינים וכך הולכים ומתרחבים הקרעים. את דרכי הפתרון הייתי מחלקת לשניים, חלק אחד הוא עזרה ראשונה לאחר מעשה שיש כבר כאבים ודימום, לזה יש כל המשחות והשמנים למיניהם שמטפלות מי שיותר ומי שפחות (עד הפעם הבאה שזה יכול להיות כבר למחרת). החלק השני הוא למנוע מלכתחילה שלא יקרה, הטיפול צריך להיות אחת מן השנים, או לאכול תזונה רכה ושתית מים מרובה ולהמנע משאר דברי הגורמים עצירות, אך דרך זו קשה מידי ומצריכה המון השגחה ושימת לב והמנעות מהרבה מאכלים סטנדרטים. הדרך השניה הייתי קוראת לה משולבת מצד אחד לא להעמיס במאכלים הידועים שגורמים ליציאות קשות ומצד שני לא להימנע לגמרי אבל מה שחשוב מאוד מאוד לא לפעול מאמץ מרובה בשעת היציאה, וכאשר חשים לקראת יציאות קשות הוא לגרום להם להיות רקות וזה יכול להתבצע ע"י בידההמותקן בשרותים (לדעתי הצינור עם המתז יעיל יותר מאשר מה שמותקו על האסלה) המופעל בלחץ כך שהמים ירככו את היציאות (חשוב להדגיש שהרפואה מזהירה מלהשתמש בו בדרך קבע ולפתח בו תלות, ולכן אדגיש שכונתי אחת לשבעים בשעת הצורך מה שנראה לי סביר) מנסיון יעיל מאוד מאוד.

רפיק

משתמש חדש
שלום,

יש לי טחורים חיצוניים משמעותיים, ואני כותב לאחר ניסיון עם המון סוגי משחות, שלא כ"כ עזרו.

מה שעזר לי ובאופן מידי, זה מגבונים [קומפרסים] של מגנוקס, פשוט לקפל ולהכניס עמוק כמה שאפשר.

לפי ההוראות יש להשאיר לפחות 20 דקות, אני השארתי במשך שעות, יש שם חומר פעיל שמכווץ את הטחורים בצורה מפליאה ממש, והוא מתחיל לפעול מיד.

המחיר בבית מרקחת של הקופה הוא 24 ש"ח, כך שזה לא ניסיון יקר מידי.

לגבי הכאבים, ניתן להשתמש באוטידין [אסתתניק], זה זמין, יעיל ופחות רעיל מעזרקאין או אמלה וכדו'. ובונוס נוסף שמותר לשימוש גם בשבת [אם רוצים שיחזיק ליותר זמן ניתן להספיג צמר גפן באוטידין ולהכניס לפני שבת]

דרך אגב אוטידין הוא פיתרון מצויין לאלחוש כל מיני כאבים [פעם השתמשנו בזה אפילו לפצעים בפה, מורחים ואחרי 5 דקות אפשר לאכול כמעט בלי כאבים, הניסון שלנו בזה הוא עם אוטידין]

בהצלחה ורפואה שלימה

דלדלה

משתמש רשום
צילום מקצועי
וכאשר חשים לקראת יציאות קשות הוא לגרום להם להיות רקות וזה יכול להתבצע ע"י בידההמותקן בשרותים (לדעתי הצינור עם המתז יעיל יותר מאשר מה שמותקו על האסלה) המופעל בלחץ כך שהמים ירככו את היציאות
אפשר הסבר איך משתמשים בבידה (בשעת היציאה או לפני, וכה זמן)

רותיתוש

משתמש רשום
בבית מרקחת פרינץ בבני ברק יש משחה מעולה שהם מייצרים לבד
מצילה ממש גם במקרים קשים

כן כן כן

משתמש רשום
אני סבלתי מזה
התחלתי להשתמש במשחה של פרינץ לפי ההמלצה פה לא ראיתי שיפור מיידי
מה שכן לדעתי מאד מאד עזר לי זה משחה לטיפול בטחורים של סבון בעלמא
ראיתי שיפור מיידי
חשוב לי ליין שהמשכתי להשתמש גם בשל פרינץ במקביל אבל נרא לי העיקרי שעזר היה של סבון בעלמא
תנסווו גם שווה

הליכה כאשר הצעדים הם מכיוון העקב לכף הרגל ולא להיפך מחזירה אותם למקום.
הליכה זו לא מונעת את הכאבים באופן מיידי אלא פותרת את הבעיה מן השורש.
אפשר לעשות את זה בבית, ברחוב, בכל מקום, וכמה שיותר - מזרז את הריפוי יותר.
להרגעה בזמן אמת - אפשר להשתמש במשחות מתאימות.
מישהו יכול להסביר איך עושים את זה?

גאולה בקרוב

משתמש חדש
אני קניתי בבית מרקחת של לאומית. קוראים למשחה "פרוקטו אובליפיחה".
קניתי בהתחלה זב מאוד עזר אבל מכיוון שלא שמתי באופן קבוע למרות ששמתי כשכאב ולאחר מכן הפסקתי כי לא כאב לי יותר לאיזה שבוע ולאחר מכן שוב כאב ושוב שמתי אותה והיא כבר לא עזרה בכלל יכול להיות שצריך להקפיד לשים אותה באופן קבוע גם כשלא כואב, רפואה שלימה בעזרת ה' לכולנו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה