עיצוב טובול או טובולסקי

מירי סלומון

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
קבלתי מהקבלן שתי כתובות אלו לבחור כלים סניטרים וריצוף. (נשמע אותה גברת בשינוי אדרת)
משניהם מה מומלץ יותר?
והאם יש הבדל בין סניפי טובול?

תודה

Yael Roth

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מכירה טובול
שמעתי המלצות רבות ואמינות על טופולסקי בחיפה
שווה להגיע גם מרחוק
יש לו אינסוף מבחר ובמחירים יותר טובים

יעקב נוימן

משתמש פעיל
היתה לי טעות אחת...
ככה זה כשמתאמת ערביה מעדכנת בשמות...
טובול או טופולסקי
טופולסקי נעימים מאד למרות הצורך לנסוע רחוק. מצאתי מה שמתאים לי אצלם... ואז המוכרת הציעה לראות ב- אאוטלט שלהם משהו דומה. חסכה לי המון. אני מקווה שלא ננזפה על ידי המנהלים שלה.
טובול: אין לי מילה רעה לומר... בדומה לכל שאר המציגים באזור שלהם.

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
טופולסקי נעימים מאד למרות הצורך לנסוע רחוק. מצאתי מה שמתאים לי אצלם... ואז המוכרת הציעה לראות ב- אאוטלט שלהם משהו דומה. חסכה לי המון. אני מקווה שלא ננזפה על ידי המנהלים שלה.
טובול: אין לי מילה רעה לומר... בדומה לכל שאר המציגים באזור שלהם.
גם לי היה ככה עם אסלה. הציע לי אסלה זולה יותר ב-2000 שח מימה שבחרתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה