חשבון ג'ימייל נחסם עקב נסיונות כושלים - בבקשה עזרתכם!!!

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נסו מדפדפן אחר
לפעמים עוזר

מכוערת

משתמש חדש
לי נחסם גם מייל בשלי שום קשר, מבקשת שליחה של קוד נייד ולא נשלח לי, מה אני עושה????
אני תקועהה!!!!!
הבו עצה דחוףףףףף!!!!!

• תודה
Reactions: A&D

a.r.

משתמש פעיל
לא מתאים שבפרוג לא יהיה פיתרון לדבר הזה

עגיחדלשךםפ כו

משתמש רשום
אם אין לך SMS, רק שיחה קולית והוא לא מגיע, אין הרבה מה לעשות, צריך להמתין בסבלנות כמה ימים עד שבוע, עד שהוא נפתח, ולא לנסות שוב ושוב.

A&D

משתמש רשום
לי גם נחסם
שום נסיונות לא הועילו....
הבנתי שיש לפעמים אפשרות לדבר עם שירות לקוחות שלהם, אך לא הצלחתי (ויש מלא מתחזים, זהירות)
תעדכני אם הצלחת

מכוערת

משתמש חדש
זה בהחלט נוראי!!
לי זה קרה ולאחר שבוע ללא מייל, וניסיונות כושלים, הלכתי לטכנאי שאיפס לי את המחשב, והמייל חזר!!!
הסביר שהייתה תוכנה שהפילה לי את המייל, לאחר האיפוס יש לי קליטה חלקה, המייל עובד טוב, המחשב מהיר יותר, בקיצור, איפוס זה הפתרון היחיד!!!
והשוווה!!!
בהצלחה רבה!!!

שמש ש

משתמש חדש
יש לי כתובת מייל

במוצאי שבת ניסיתי להיכנס אליו והוא כתב לי ש עקב פעילות חריגה יש לאמת את הקוד עם מספר טלפון אני הקשתי את המספר טלפון שלי ואז הוא היה צריך לשלוח לי קוד אימות הוא לא שלח לי את הקוד אז ניסיתי עוד פעם ככה כמה פעמים עד שהוא התחיל לכתוב לי שלא ניתן להשתמש במספר הזה המייל הזה הוא חומר מאוד יקר אני מצרף לכם צילום מסך ממה שהוא נותן לי אני מודה לכם מאוד תודה ויום טוב

קבצים מצורפים

• __לכידה.PNG
    __לכידה.PNG
    KB 26.7 · צפיות: 38

מכוערת

משתמש חדש
זה סיוט אני גם עברתי את זה.
לאחר שבוע של ניסיונות כושלים.
עשיתי איפוס למחשב זה ממש פשוט איפסו לי את המחשב ושמו את התוכנות מחדש עלה לי 170 ש"ח.
והמייל שלי נפתח רגיל!!!
בנוסף הרווחתי מחשב הרבה יותר מהיר יעיל.
וקליטה חלקה.
מה שהביר הטכנאי שיש תוכנה מסוימת שחוסמת את המייל. ברגע שמנקים הכל יותר מהיר ויתר חלק.
שוווההה!!!!
בהצלחה

חנהנה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי כתובת מייל

במוצאי שבת ניסיתי להיכנס אליו והוא כתב לי ש עקב פעילות חריגה יש לאמת את הקוד עם מספר טלפון אני הקשתי את המספר טלפון שלי ואז הוא היה צריך לשלוח לי קוד אימות הוא לא שלח לי את הקוד אז ניסיתי עוד פעם ככה כמה פעמים עד שהוא התחיל לכתוב לי שלא ניתן להשתמש במספר הזה המייל הזה הוא חומר מאוד יקר אני מצרף לכם צילום מסך ממה שהוא נותן לי אני מודה לכם מאוד תודה ויום טוב
גם לי זה קרה אחרי יומיים ניסיתי שוב
בהתחלה צריך כתובת מייל ואז את הסיסמה ואז הוא שולח קוד לשחזור אם יש מייל אחר לשחזור (לי זה היה מייל של מישהו אחר ולא יכולתי לשגע אותו)
ואז בוחרים אופציה אחרת טלפון אז יש אפשרות לבחור אם sms או שיחה קולית בחרתי שיחה קולית והוא כתב לי שהוא לא יכול לשלוח למס' הזה קוד (לא יודעת למה)
אז סימנתי לו שהטלפון לא אצלי ואז הוא נתן לי אופציה להכניס כתובת מייל אחרת שיש לי (איזה שרוצים) ולשם הוא שלח את הקוד ואז הוא נתן לי הודעה (בכרטיסיה של הכניסה למייל שנחסם) שעד 48 שעות הוא ישלח לי קישור לשחזור החשבון למייל שהזנתי
עכשיו אני מחכה בסבלנות...
זה נחסם ביום ראשון בערב
שימו לב כמו שהודגש חיכיתי יומיים כי בהתחלה לא היה את האופציה להכניס מייל אחר

אושר עד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חשובן גימייל נחסם מה עושים ?
למי פונים ??
\זה מה שזה מראה
לאחר הרבה נסיונות

קבצים מצורפים

• חסום !.png
    חסום !.png
    KB 54.8 · צפיות: 22

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה