מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

בית בכפר

משתמש חדש
חשוב לדעת שעד שכל הדיירים יקבלו מפתח אין שום סמכות חוקית לדיירים שכבר קיבלו לקבל החלטות, זה וועד שלא נבחר ולכן שום החלטה שלו לא מחייבת אף דייר, זה נטו רצון טוב וגם נוחות של הדיירים שכבר כן קיבלו מפתח, לכן גם אם יחליטו למגן מעלית או להפעיל אותה לא יוכלו לדרוש לאחר מכן תשלום מהדיירים שלא היו שותפים להחלטה, חשוב לקחת את זה בחשבון כדי למנוע בעיות בעתיד.
לפי מה שכתוב בתרבות הדיור זה לא כל הדיירים אלא רוב הדיירים. עדיף להיות מהרוב כדי שלא יקבלו החלטות בלעדינו

דזפ

משתמש רשום
מישהו יודע האם יש היתר בניה בהגרלה 994 של אלי יוחנן?
ואם אין היתר האם זה דוחה את תאריך ההתחייבות שלהם בחוזה למסירת הדירה ?
אין עדיין היתר בניה סופי אבל הם עובדים שם וכבר סיימו יסודות בכל הבניינים
ודרך אגב צמוד לפרוייקט 991 בונים מקווה ותחנה לאם ולילד(טיפת חלב) וכבר גומרים שם את השלד

goaty

משתמש פעיל
מנין לך?
יש תמונות ?
ואיך בכלל מותר לבנות אם אין היתר בניה ? [או שקומת מינוס בכלל היתר חפירה ? ]
ושוב
האם יש צפי להיתר בניה סופי ? [לי הם אמרו לפני שבועיים שממש בימים הקרובים...]
@די וי די שלא תחשוב שסתם עובדים עליך...;)
תמונה של המגרש של הגרלה 991 התמונה צולמה מצד ימין ורואים את בניינים 1 ו-2.

קבצים מצורפים

• 20211130_145735.jpg
    20211130_145735.jpg
    3.9 MB · צפיות: 44
נערך לאחרונה ב:

חיים חיימי

משתמש רשום
אני דיברתי עם רועי והוא אמר לי שחסרים לו 13 שמות

אמרתי לו שיכול להיות שהחרדים חוששים אז הוא אמר לי שברגע שיהיה לו את כל החרדים בוודאי שיצטרכו להגיע לעמק השווה

אז הוא אמר לי שאפשר לפנות דרכי 0556768108 ונציג את עצמנו כקבוצה
מישהו אמר שהיות וזה אדם דתי (ולא חרדי)אז כל מה שהוא אומר שלא כל אחד יסכים ישר אלא
שיעלה את זה קודם כל בפני כולם כך שההחלטה תהיה משותפת ושיהיה החלטה ונוכחות חרדית

בנימיני

משתמש מקצוען
מישהו אמר שהיות וזה אדם דתי (ולא חרדי)אז כל מה שהוא אומר שלא כל אחד יסכים ישר אלא
לתומי חשבתי שאין "לא חרדים" בנוה שמיר
ככה הבטיחו כאן

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש המלצה על חברת בדק בית שנותנת הצעה זולה?

haimn

משתמש פעיל
אתה צוחק, נכון? למה ישר לחשוב שכולם נגדך?
תפעילו קצת את הראש, אפשר להסכים ואפשר להתנגד, אבל לא בגלל שהוא לא חרדי אלא כי חשבת על מה שהוא אומר והחלטת להסכים או להתנגד.
לא צריך ליצור מלחמות במקומות שהן לא קיימות.
צריך לדאוג שכולם יהיו שותפים, אבל את ההחלטה שכל אחד יעשה בהתאם מה שהוא חושב, לא רק בגלל שהשכן שלו אמר לו להחליט ככה.
הרי ממילא בסוף ההחלטות מתקבלות לפי רוב, אז אם יש רוב חרדי ושם הדיירים יחליטו משהו (ולא שמישהו "יחליט בשבילם כדי שתהיה נוכחות חרדית") אז זה מה שיקרה.

ייד

משתמש מקצוען
נראה שיש יוזמה בואטסאפ החילוני לארגן את ועדי הבית...
וכל ערום יעשה בדעת...

haimn

משתמש פעיל
נראה שיש יוזמה בואטסאפ החילוני לארגן את ועדי הבית...
וכל ערום יעשה בדעת..
ועד הבית נקבע לפי הרוב, זה לא משנה מה מארגנים אנשים, בסוף הכל ייקבע לפי הרוב.
אין מה לדאוג, אם יש רוב חרדי אז גם אם כמה מהחילונים התארגנו לפני זה זה לא ישנה הרבה.
בכל מקרה לפי מה שנראה אצלינו לפחות, כל הדיירים בווטסאפ של הבניינים שלנו מנסים להתחשב אחד בשני, לא משנה אם חרדים או לא (יש אצלינו מכל המגזרים וכולם מכבדים אחד את השני)
בעזרת השם שכך יהיה גם בכל השכונה.

איכא מאן דאמר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תמיד הגישה צריכה להיות
שגם לשני יש זכויות כמוני, והוא גם קנה את דירתו במחיר מלא
גם אם הכיפה שלו לא דומה לשלי, ואפילו אם חלילה היא איננה
זה לא סותר כמובן שזכותי היא גם כמוהו, ולכן אני אדאג שיהיה לי את כל מה שאני צריך כאדם חרדי וכו', ומי שלא רוצה אותי בשכונה מוזמן לעזוב אותה...
אבל זה לא סותר שלמי שאין בעייה להיות שכני, זכותו גם כן לגור שם (גם אם מלכתחילה הייתי מעדיף שכל השכונה תהיה לא רק חרדית ממש, אלא משתייכת לחוג הספציפי שלי...)

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
עיר דוד אמרו שהם עדין לא סיימו עם המסירה של השוק החופשי
ולכן עוד לא התחילו עם המשתכן.
יש פה מישהו שעוד לא קראו לו למסירה ראשונית?

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
כן מוכר..
אבל אתם אמורים לקבל את הדירה בפובאר או במאי?

אטט

משתמש רשום
מישהו יודע מה עם הגרלה 996 של אלי יוחנן?(לפי מה שהבנתי זה אמור להיות 2 בניינים בכניסה לשכונה - רחוב העונות)
אשמח לכל עדכון או מידע(יש היתר בניה/התחילו לבנות/ לחפור וכד'), בכדי לדעת אם אחרי שלש שנים מהזכייה כדאי עדיין לחכות ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה