מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

Michel1990

משתמש רשום
ביום שלישי הקרוב בעזרת ה' ימסרו מפתחות לדיירים הראשונים ברמה ה', בפרויקט עיר דוד

ברוס

משתמש פעיל
קיבלתי את זה מהקבוצה של אלי יוחנן. מישהו שם קיבל מהעירייה והפיץ הלאה.
אני לא מהעירייה!! יש לי כחרדי אינטרס שהעירייה תראה שחרדים מגיעים לשכונה.
מדוע אף אחד מרוכשי הפרויקטים של עיר דוד , ונמדר( תחתון ועליון ), עץ השקד , שכבר כעת בזמן הקרוב מתאכלסים לא קבלו כזה הודעה רשמית ?
רק אחד בעילום שם מפרויקט אלי יוחנן שמתאכלסת בעוד שנתיים לפחות קיבל ? !!!!!!!!!!!

Michel1990

משתמש רשום
עיריית בית שמש פירסמה, אולי זה יועיל....
אולי לא....

לשיקולכם.....

שלום לכולם
עם קבלת טופס 4 ראשון לשכונה, מצורף שאלון לתושבי נווה שמיר במטרה להכיר אתכם, התושבים ולהתאים את המענים בשכונה עבורכם.
בברכת ישוב טוב בבוא העת,
עיריית בית שמש
הועלה כבר מזמן, לא צריך להיות דרמטי!!!!.....

haimn

משתמש פעיל
אנשים חושדים, ובצדק, מסקרים לא מוכרים שמבקשים לשתף פרטים אישיים.
יש לעירייה אתר, יש גם לנווה שמיר אתר רשמי, אם זה באמת היה סקר רשמי של העירייה היינו רואים אותו באחד האתרים הרשמיים, העובדה שהוא לא מופיע באף מקור רשמי מראה שהסקר נוצר והופץ על ידי גורם שאין לנו מושג מה האינטרסים שלו.
אישית אני לא מתכוון לענות על הסקר הזה, אלא אם כן אני אקבל אותו במייל רשמי מטעם העירייה.
הייתי ממליץ להעביר למי שפירסם את זה במקור, שיעבירו הלאה למקור שלו (בהנחה שזו העירייה) שישלח בצורה יותר רשמית, הם כבר יודעים לתפוס אותנו (עובדה, הם פנו לכולנו בתקופה שניסו לבצע את ההצרחה).

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
קבלנו היום מהקבלן-יש עוד משהו שקיבל? (עיר דוד)
1638178832494.png

haimn

משתמש פעיל
קבלנו היום מהקבלן-יש עוד משהו שקיבל? (עיר דוד)
צפה בקובץ המצורף 1014415
נראה שהוא דורש סכום גבוה מידי, על פי הכתוב כאן:

בנושא חיבור למים: מסתמן כי מרגע זה ואילך הקבלנים יוכלו לגבות עבור מד מים רק בהתאם לספר התעריפים של רשות המים – כלומר סך של 183.10 ₪ עבור מד מים שקוטרו עד 3/4 צול, שהוא מד מים סטנדרטי בדירות מגורים, וסך נוסף של 245.80 ₪ בגין רכיב קריאה מרחוק (כלומר מד מים שמחובר למערכת האלקטרונית של היישוב בו הדירה נמצאת).

מקור: https://zochim.co.il/article/law/1550/

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה