מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

אור יום ט

משתמש חדש
לי זכור אבל אני לא זוכר מאיפה שניתן רק אחרי 3 שנים והשכנים צריכים לעשות את זה יחד.
אבל אולי אני טועה...
אני אם אני מרחיב אני סוגר מרפסת מלמטה...
מישהי פה כתבה בעבר שהא בדקה עם מהנדסת העירייה ובהוספת חדר שהוא על מרפסת (למשל בנמדר) לא צריך לחכות 3 שנים ואפשר לבנות מידיית

נחת און שמחה

משתמש פעיל
היכונו!!! היכונו!!!
בשורה טובה תדשן עצם.jpg

כט

משתמש פעיל
לקוחות סוהו על הפארק שימו לב!!

נוגע למי שקיבל טלפון מאינסייד שנגמר הריצוף שהזמין ומוזמן לבחור ריצוף חדש (בערך כ20 לקוחות סה"כ)
אנחנו הגענו לבחור מחדש והיו מאוד אדיבים ולמעשה הסכימו לבחור כל ריצוף שיש (כמומן רק 60 *60 ) בהתחלה לקחנו מבריק ורגע לפני שחתמנו נזכרתי שצריך לברר על הגנה התקשרתי לשרה לנאו והיא אמרה שאין סיכוי שהקבלן ישים הגנה כי אינו נותן מבריק ע"פ החוזה ניסיתי לבקש מאינסייד והם אמרו שלא קשור אליהם (לא ניסתי להציע בכסף )
מה שאמר שאליו הייתי נשאר עם המבריק הריצוף היה שרוט לחלוטין עד שהייתי מקבל מפתח
אגב בחרתי ריצוף מט שהמוכר הגדיר 'ריצוף המני' אין לי מושג מה זה אומר אשמח אם מישהו ידע להסביר מה זה אומר מעלות חיסרונות וכו'

avi11

משתמש פעיל
בכל מקרה חיפוי משלם הלקוח. לא שמעתי אפעם על פרויקט אפילו שיש מבריק בסטנדרט שהרוכש לא צריך לשלם על החיפוי.
ככה שיכול להיות שבתשלום יסכימו לך לשים מבריק.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
יש פה למישהו המלצות על פוליש לניקיון הדירה בקבלה מהקבלן?
בררנו בכמה חברות ויש הפרשי מחירים משמעותיים.
חברת אחים פהלבני?

זוכה ברמה ה'

משתמש חדש
מקבלים בשכונה חסדי יעקב?
אנחנו עוברים בקרוב לשכונה, והבנתי שבשאר השכונות ההרשמה היא בשבוע הקרוב.

נחת און שמחה

משתמש פעיל
מקבלים בשכונה חסדי יעקב?
אנחנו עוברים בקרוב לשכונה, והבנתי שבשאר השכונות ההרשמה היא בשבוע הקרוב.
בעז''ה אנו מקווים מאוד להכניס את עמותת חסדי יעקב לשכונתינו כבר לחג הפסח הבעל''לט כרגע אנחנו עדיין במו''מ עם ההנהלה בעז''ה ברגע שיהיה אישור נעדכן את זה פה באשכול ובכל הקבוצות החרדיות והמיילים על דרכי ההרשמה
בהצלחה רבה
הנהלת קופה של צדקה רמה ה' בית שמש

נחת און שמחה

משתמש פעיל
היכונו היכונו!!!!!!!!!!!!
מחר יהיה האות הזה

כלל תושבי השכונה והעתידים לגור בשכונתינו מוזמנים
''למעמד לחיים בפתיחת הבית הוראה''
בראשות המרא דאתרא שליט''א ורבני השכונה
מחר יום שני ר''ח שבט בשעה 10:15 בערב
בהיכל הבית הוראה שע''י ביהמ''ד קוז'מיר רח' חגואל 19

גדול יהיה כבוד המעמד הזה להגדיל תורה ולהאדירה
פתיחת הבית הוראה.jpg

נערך לאחרונה ב:

LibbyP

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
בתור תושב השכונה , ולבקשת כמה מידידי ת"ח אברכי כולל יקרים שגם זכו בהגרלה זו , הלכתי לברר זאת לעומק - ואני יברר זאת עוד יותר לעומק כפי יכולתי - עכ"פ מה שהבנתי שבחודש האחרון חלה התקדמות בנושא , ויכול מאוד להיות שעוד עד סוף חודש/שנה הלועזית יקראו כבר לכלל הזוכים לכנס זוכים.
ואנסה לברר עוד יותר עם יהיה לי יותר מידע בלי נדר אשתדל לכתוב כאן.
יש חדש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה