מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

האברך ממיר

משתמש מקצוען
המחירים שמתפרסמים על רמה ד' ביד 2 תקפים בשטח?

‏‏לכידה.PNG
‏‏לכידה1.PNG
‏‏לכידה2.PNG

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי שכן
צריך להוציא היתר מהעירייה
אין כאן חריגה מהתב"ע
מה גם בגדול השכנים לא יכולים להתנגד

תתייעץ עם אדריכל שמתעסק עם הוצאת היתרים בעירייה

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לי זכור אבל אני לא זוכר מאיפה שניתן רק אחרי 3 שנים והשכנים צריכים לעשות את זה יחד.
אבל אולי אני טועה...
אני אם אני מרחיב אני סוגר מרפסת מלמטה...
יש תקופה מסוימת שצריך לעבור מאז שקבלו טופס 4 לבניין עד שאפשר להוציא את ההיתרים
אני לא זוכר אם זה שנה או יותר
ייתכן שזה משתנה ממקום למקום או מפרויקט לפרויקט

זה לא ממש משנה
אם ההרחבה שלך רשומה בתב"ע
זה שלך והוא לא יכול להתנגד
זה שהוא לא יכול להתנגד, לא אומר שהוא לא יכול לעשות לך צרות בעניין

avi11

משתמש פעיל
איזה צרות הוא יכול לעשות?!
למיטב זכרוני זה לא עניין של אישור אלא שרוצים שהבניין יהיה אחיד ולכן לא רוצים שאחד ירחיב ואחד לא ולכן זה צריך להיות כולם יחד.

נחת און שמחה

משתמש פעיל
אם המחירים הוא כמו שאתה אומר אז למה יש כ''כ הרבה דירות ביד 2 למה אף אחד לא מצליח להשכיר מעניין מאוד
תכלס כבן אדם שגר בשכונה ממה שאני שומע מהשוכרים וגם ממשכירים וגם היום דיברתי עם מתווך של אליעזר נכסים לגבי מחירי השכירות והוא אמר לי שהשכירות בתקופה אחרונה בבית שמש בכלל וברמה ה' בפרט ירד באופן משמעותי והמחירים היא כדלהלן דירת 3 חד' בין 3200 - ל 3500 ו4 חד' בין 4300 ל4500 וכמובן כל אלה שמתעקשים על מחירים מופקעים תכלס הדירה שלהם תקוע ובקושי מצליחים להשכיר אחרי עיכוב של כמה חודשים
ועובדה לפני שבוע משהו השכיר 5 חד' עם מרפסת 14 מ''ר לנוף ב 4900 אחרי שבהתחלה התעקש על לא פחות מ5500 אבל אחרי שנתקע כמה חודשים ללא שוכר ופרסומים בכל העיתונים והאתרים כולל יד 2 הוא היה צריך להתגמש
אז בבקשה לא לחיות באשליות מיד 2 ועוד כל מיני אתרים ואנשים שאין להם מושג מה השוק בכלל ומשגעים לכם את המוח ומוכרים לכם לאקשין חבל להיתקע עם דירה ריקה ולבקש מחירים מופרזים שאחרי זה תתחרטו על זה
התורה חסה על ממונם של ישראל

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
אני זוכר תקופה שעזרתי לאנשים בשכירות ברמה ד'3 (כשזה עדיין היה אתר בניה) וכמעט כולם בקשו מחירים מופקעים.
מבירור שלי יש כאלה שעד היום לא הצליחו להשכיר!
והשוק האמיתי, עולה לאט לאט, ועוד מעט, 10 חודשים אחרי, מתקרב למחירים שאנשים בקשו אז.

כל מי שחושב או מדמיין שהוא יכול להרוויח עוד כמה שקלים על הדירה שלו, מנסה.
ויש כאלה פראיירים שסוגרים במחירים האלה, לפני שהם בודקים את השוק טוב.

avi11

משתמש פעיל
נראה לי כדאי לעשות תווית על כל משתמש שבה כל אחד יעשה גילוי נאות מה הוא בשכונה- מתגורר או משקיע...
נראה לי התוצאות יסבירו את האמירות של 2 הצדדים...
אני מתחיל- אני משקיע...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה