מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

jkhr78322

משתמש רשום
חדשות בית שמש
למרות ההכחשות המצלמות תיעדו: תושבי שכונת רמה ה' בבגדי שבת מתבוננים בהלם בעבודות של חברת מי שמש בליל שבת בשכונה.
בשבוע שעבר קיצונים תלו מודעות על חילולי שבת של העירייה ברמה ה' על רקע מאבק בצופרים לשבת, התושבים לא העלו על דעתם שכבר השבת יהיו חילולי שבת בפועל.

תושבי השכונה תוהים איך ייתכן שלמרות שבראשות התאגיד עומד הרב ישעיהו ארנרייך שאמור להבין את חשיבותה של השבת העבודות בוצעו באין מפריע, החמור מכל הוא שבמקום שהתאגיד יחדד נהלים הוא בוחר להסתתר מאחורי הכחשות אומר אחד מתושבי השכונה.

בקרב התושבים יש תחושה כי העבודות היו מכוונות והם נעשו כחלק מרדיפת הדת מאבק בבתי הכנסת וגני הילדים, מאחוריה עומדת בלוך לטענתם.

לכל חדשות בית שמש

קבצים מצורפים

• Screen Shot 2022-11-27 at 9.05.49.png
    Screen Shot 2022-11-27 at 9.05.49.png
    1.3 MB · צפיות: 51

"שמחה וששון"

משתמש צעיר

"שמחה וששון"

משתמש צעיר

מי עדן

משתמש רשום
תכלס יש עוד כאלו שהרגישו כך ??
א"כ אולי נתארגן עם עו"ד מסודר ומקצועי
כי אחרת הם לא מבינים

כמה ריצוף השאירו לכם?
אני קיבלתי כבר את הדירה
אני צריכה מספר של שיפוצניק אמין וזול להתקנת נקודת מים וביוב
להזזת חיבור גז והתקנת וביטול שקעים
אודה לעזרתכם
האם אתם יכולים על שיפוצניק אמין וזול???

דזפ

משתמש רשום
שלחתי להם מייל כמה וכמה פעמים ופשוט לא התייחסו לזה ובטלפון א"א לתקשר איתם.

עגיחדלשךםפ כו

משתמש רשום
חדשות בית שמש
למרות ההכחשות המצלמות תיעדו: תושבי שכונת רמה ה' בבגדי שבת מתבוננים בהלם בעבודות של חברת מי שמש בליל שבת בשכונה.
בשבוע שעבר קיצונים תלו מודעות על חילולי שבת של העירייה ברמה ה' על רקע מאבק בצופרים לשבת, התושבים לא העלו על דעתם שכבר השבת יהיו חילולי שבת בפועל.

תושבי השכונה תוהים איך ייתכן שלמרות שבראשות התאגיד עומד הרב ישעיהו ארנרייך שאמור להבין את חשיבותה של השבת העבודות בוצעו באין מפריע, החמור מכל הוא שבמקום שהתאגיד יחדד נהלים הוא בוחר להסתתר מאחורי הכחשות אומר אחד מתושבי השכונה.

בקרב התושבים יש תחושה כי העבודות היו מכוונות והם נעשו כחלק מרדיפת הדת מאבק בבתי הכנסת וגני הילדים, מאחוריה עומדת בלוך לטענתם.
מחריד!
זה רק מראה על איבוד עשתונות של רה"ע..

עגיחדלשךםפ כו

משתמש רשום
למעשה, מה היה ברחוב חגואל?
הגיעו תקשורת (ערוץ 12) לראיין תושבים על המאבקים בשכונה, דיברו עם אחד משלנו, אחה"כ הגיעו עוד פעם לדבר עם הצד החילוני. (לאו דווקא חילונים אלא אלה שנמצאים בצד שלהם...)

נחת און שמחה

משתמש פעיל
A_klt25kAU9HZRGHazjcqnzbu-3p2DdsFiayID430C6HSuXW8HK-JtiURcHMJVa8y1kKItGcIRpaxUHbED1r_Zj3kM98yeLl-XtHnbKYPo4lkf_JGa17JWc1Vnv5LIpDoHf4uQj62b-_lZOdb64ZvHyy2eNqFzM6=s0-d-e1-ft

חילולי שבת בפרהסיה ברמת בית שמש ה'
עובדי "מי שמש" שאחראים על הספקת המים בבית שמש ביצעו אצלנו בשכונה עבודות שגרתיות בליל שבת - כאילו ומדובר ביום חול
פשוט מזעזע מה שהולך כאן. וזה עוד מבלי להתייחס להתעללות של העירייה בנו התושבים החרדים ונגד כל דבר שבקדושה

קבצים מצורפים

• InkedGmail - טדסה טשומה הי_ד מת מפצעיו ≫ נחשף כי החד פעמי התייקר 70% מעבר למחיר המס_Page_5_LI.jpg
    InkedGmail - טדסה טשומה הי_ד מת מפצעיו ≫ נחשף כי החד פעמי התייקר 70% מעבר למחיר המס_Page_5_LI.jpg
    1.1 MB · צפיות: 54

נחת און שמחה

משתמש פעיל

מבזקי העדכונים - יום ראשון פרשת ויצא ג' כסלו תשפ"ג - 2022/11/27 - מהדורת הצהריים​

InkedGmail - מבזקי העדכונים - יום ראשון פרשת ויצא ג' כסלו תשפ_ג - 2022_11_27 - מהדורת הצהריים_...jpg

SJuQ_I60mAxmV1aqpb3Pxrcdj1fZdK2Kdqn2-kU-TXFrpj1F6wqy5MwOzno86np2L2Vvo245VkjYxKQ8DwyvYEK8IKiiZDDOhn6GY7u3Z3L9cRt5E7J2gpmGlVL5i7wqEgQCuSYc3nUytm1V0aq8Ei3rB2IYd6Rg_0EDJnkyChGABPl3Kqb90pHzkyYBKTxzm2G7GBzmRwuOjeRrKFydJ8jRikNd-uHGXUR7z9PHmCa89XFt280V=s0-d-e1-ft

U3tX8mYqCaQByCLMu8LSm3oczyUxQrQ9_zyoX7soF1mzo-UtZhI7k5KDhmnzANXMyUcTLP3nssw1pvT0unLisAnnyacyxZhrPJohNzKleGRCWDNs5z7IvkWsGUyFitT8FYx9Gzrkj7AAKAKCHY1C32TpWpKlNkRs3-qJinuM7D9zzOWY89mM7OuGzCTo_DijfolCNFFlGiLUoQmR=s0-d-e1-ft

• 'חדשות JDN' בתיעוד: עובדי התאגיד העירוני 'מי שמש' פעלו בשבת האחרונה בשכונה חרדית בבית שמש, כאשר לא היה מדובר בעבודות של פיקוח נפש. תושבי המקום העידו: "היה מים לפני ואחרי".

משתמש רמה ה

משתמש חדש
בהמשך להודעה שלי על משאבות המים של "אלי יוחנן"
אז אני דברתי אתם היום והם אמרו לי שהם עדיין לא החליטו אבל כנראה שזה יהיה בהכשר של "צומת"
הוא אמר לי (כפיר) שבעצם הם לא מחויבים לשום דבר אבל הם באים לקראת הרוכשים
בקשתי ממנו אם אפשר משהו יותר מהודר (הרב הלפרין)אז הוא אמר לי שהוא לא יודע אבל אם יגיעו פניות מרוכשים אולי זה יעזור (עדיף מהשוק החופשי)אם משהו מכיר והוא יכול לעזור בענין
זכות הרבים תעמוד לו

goaty

משתמש פעיל
בהמשך להודעה שלי על משאבות המים של "אלי יוחנן"
אז אני דברתי אתם היום והם אמרו לי שהם עדיין לא החליטו אבל כנראה שזה יהיה בהכשר של "צומת"
הוא אמר לי (כפיר) שבעצם הם לא מחויבים לשום דבר אבל הם באים לקראת הרוכשים
בקשתי ממנו אם אפשר משהו יותר מהודר (הרב הלפרין)אז הוא אמר לי שהוא לא יודע אבל אם יגיעו פניות מרוכשים אולי זה יעזור (עדיף מהשוק החופשי)אם משהו מכיר והוא יכול לעזור בענין
זכות הרבים תעמוד לו
כל הכבוד!

נחת און שמחה

משתמש פעיל

Product-4.jpeg
חשיפת 'JDN' על חילול השבת בב"ש – תאגיד המים: "לא נעשה בידיעתנו"​

בעקבות חשיפת 'JDN' בדבר חילול שבת מחפיר שהתרחש בעיר בית שמש כאשר עובדי תאגיד המים של העירייה פעלו במהלך ליל השבת האחרונה, היום תאגיד המים של בית שמש מבהיר כי הדבר לא נעשה על דעתו והם מצרים על כך

• מרדכי הלפרין
  • ה׳ בכסלו ה׳תשפ״ג (נובמבר 29, 2022)
  • פורסם: 15:14
  • עודכן: 15:21
  • 1 תגובות
בעקבות חשיפת 'JDN' בדבר חילול שבת מחפיר שהתרחש בעיר בית שמש כאשר עובדי תאגיד המים של העירייה פעלו במהלך ליל השבת האחרונה, היום (שלישי) תאגיד המים של בית שמש מבהיר כי הדבר לא נעשה על דעתו והם מצרים על כך.

"והייתם נקיים מה' ומישראל", פותחים בתאגיד את מכתבם ומוספים, "בהיות שהובא לידיעתנו כי עובד (שאינו יהודי) העובד בחברה קבלנית הנותנת שירותים לתאגיד המים ביצע עבודה בליל שבת קודש בשכונת רמת בית שמש ה', הרינו להבהיר בזאת את הברור מאליו כי עבודה זו לא נעשתה חלילה וחס בהוראה / בשליחות / בידיעת מישהו מאנשי צוות תאגיד המים ואנו מצרים על כך".
עוד נכתב, "מיד עם קבלת הידיעה על המקרה החמור, הובהרו שוב הנהלים מול כל החברות העומדות בקשרי עבודה עם התאגיד ואנשי הצוות שלהם, על מנת שמקרה מסוג זה לא יחזור חלילה וחס בשום פנים ואופן".

בתאגיד ציינו, "למותר לציין כי תאגיד מי שמש אינו פועל ואינו מבצע שום עבודה חלילה בשבת המלכה. התאגיד חרט על דגלו את שמירת שבת המלכה בהיותו מוביל את ייצור והתקנת מדי המים הכשרים בארץ אשר אין בהם חשש חילול שבת וחג בברכת פוסק הדור הגרי"ש אלישיב זצוק"ל ושר התורה הגר"ח קנייבסקי זצוק"ל. בתפילה ובתקווה שלא יצא שום מכשול תחת ידינו ונזכה כולנו לברכת השבת אשר הינה מקור כל הברכה".

כזכור, בתיעוד שהגיע לידי 'חדשות JDN', עולה כי עובדים מטעם עיריית בית שמש חיללו בפרהסיה את שבת קודש. בליל השבת האחרונה הגיעו לאחת הרחובות עובדים של תאגיד "מי שמש", שאחראיים מטעם העירייה על צינורות ואספקת המים ברחבי העיר, ופעלו עבודות שגרתיות שלטענתם תושבים במקום לא היו חיוניות כלל. "לא הייתה שום תקלה שהיו צריכים לתקן", סיפרו תושבים.
WhatsApp-Image-2022-11-29-at-14.51.52-1-768x1092.jpeg

Zvibrunner

משתמש פעיל
@ירמי וולדמן ידע לענות על שאלת המחיר.
בעניין האוכלוסיה.
יתכן והמקום יישאר תמיד יעד לאוכלוסיות שיחפצו שלא להתגורר בין אולטרא חרדים, ויתכן מאוד שהם בעצמם יגיעו בסוף למסקנה שזה כבר לא ככה, וזו שכונה חרדית קלאסית כמו ג 2.
במצב הנוכחי הסיכויים לכך הם 50/50, לדעתי האישית בלבד.
נא להגיד את האמת. השכונה כמו א הרבה יותר מג2. המלחמות מתחילות כאשר אתם משכנעים אנשים תמימים שהשכונה כולה חרדית ואז מופתעים….

האברך ממיר

משתמש מקצוען
נא להגיד את האמת. השכונה כמו א הרבה יותר מג2. המלחמות מתחילות כאשר אתם משכנעים אנשים תמימים שהשכונה כולה חרדית ואז מופתעים….
בבקשה לעיין טוב ולדייק לפני שמגיבים סתם:
ויתכן מאוד שהם בעצמם יגיעו בסוף למסקנה שזה כבר לא ככה, וזו שכונה חרדית קלאסית כמו ג 2.
ובפירוש מופיעה גם התחזית הנגדית:
יתכן והמקום יישאר תמיד יעד לאוכלוסיות שיחפצו שלא להתגורר בין אולטרא חרדים
מדברים על מה שיקרה בעתיד, איזה ציבור ימצמץ ראשון וירים ידיים. בהחלט שקיימות שני אופציות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה