מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

ברוס

משתמש פעיל
בבניין שלי אף ישנו חסיד תולדות אהרון שיודע לתת מספרים על כמה מהקהילה שלהם מגיעה,
בקיצור אם דעתי מהשבוע שעבר הייתה שונה אני דיי שמח שטעיתי
נו מעניין מאוד לשמוע על קהילת תולדות אהרון !
תעדכן אותנו מה קורה - הלוואי והם באים לפתוח שם ביכ"נ.

חיים חיימי

משתמש רשום
אשמח להמלצה על נגר טוב ואמין
לארונות מטבח עליונים ולשינויים בארונות תחתונים
החלפת חזיתות ומגירות וכו'

והמלצה נוספת לשיפוצניק להוספת שירותים באמבטיה

אשמח למישהו מומלץ
תודה

ברוס

משתמש פעיל
נשמח מאוד אם מישהו יעדכן אם היה הלילה שלג ברמה ה'
מישהו סיפר לי שבבית שמש פה ושם הצטבר שלג על הקרקע , מעניין אם גם בשכונתנו, אשמח לעדכון ולתמונות...

האברך ממיר

משתמש מקצוען
בימים האחרונים לדעתי שינוי מגמה, דבר ראשון אני מצאתי שוכר חרדי שזה כבר מראה שיש חרדים שמעוניינים להגיע לשכונה, והוא לא היחידי גם 2 קומות מתחתי ישנו שוכר חרדי
לא הייתי מגדיר את זה כשינוי מגמה, אלא כתחילת האכלוס של מחיר למשתכן.
היה ברור כל הזמן שהציבור החרדי רכש בהמוניו במחיר למשתכן, והוא היה המגזר העיקרי שזכה בשכונה. גם במקומם של אלו שהתפתו לסיפורי ההצרחה איפה זה אוחז? הם בחרו כבר דירות?;););) נכנסו הבאים ברשימה, שגם הם היו חרדים ברובם.
כמובן, שבכל פרוייקט שיתאכלס, הראשונים שיגיעו יהיו השוק החופשי, ותמיד יגידו, הנה, בפרוייקט הזה אין חרדים. הכונו...

איכא מאן דאמר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נשמח מאוד אם מישהו יעדכן אם היה הלילה שלג ברמה ה'
מישהו סיפר לי שבבית שמש פה ושם הצטבר שלג על הקרקע , מעניין אם גם בשכונתנו, אשמח לעדכון ולתמונות...
אני גר בג'2 על יד השכונה והצטבר פה ושם
לכאורה אותו הדבר גם ברמה ה.

אדם קדמון

משתמש פעיל
רצית עדכון, אז בבקשה
בימים האחרונים לדעתי שינוי מגמה, דבר ראשון אני מצאתי שוכר חרדי שזה כבר מראה שיש חרדים שמעוניינים להגיע לשכונה, והוא לא היחידי גם 2 קומות מתחתי ישנו שוכר חרדי
יש הרבה דירות 5 חדרים להשכרה ואני מאמין שלקראת פסח יהיו הרבה שיגיעו מדובר בדירות מאד מרווחות ובניה ממש יפה וכמו שנאמר כבר השכונה קרובה לשכונות חרדיות קיימות כך שזה ייקל על ההגירה
לא זו בלבד יש כבר יותר מכמה וכמה חרדים שנכנסו לגור או נכנסים בימים הקרובים, בקומה שלי לדוג' 3 מתוך 4 חרדים הרביעי גם שומר תורה
יש חילונים אבל זה ממש לא מה שהיה נראה לפני שבועיים
בבניין שלי אף ישנו חסיד תולדות אהרון שיודע לתת מספרים על כמה מהקהילה שלהם מגיעה,
בקיצור אם דעתי מהשבוע שעבר הייתה שונה אני דיי שמח שטעיתי
האם זאת תהיה עוד שכונה חרדית או שכונה מעורבת? האם יהיה פה שלום או מריבות ? ימים יגידו
לעניינים אחרים, מי שעובר לשכונה מומלץ מאד להעביר חברת פלפון להוט מובייל גם פרטנר סביר כל השאר לא רלוונטי
חברת החשמל ושאר החברות לא מכירים את רחוב השלושה מבחינתם כסליו והעונות עדיין רלוונטים, כך שאם מישהו מזמין שירות או מעביר על שמו מונה וכדומה והנציג לא מוצא השלושה, זה הפתרון

קווי בזק רגילים עדיין אינם בשל מריבות בין בזק לחברת החשמל כנל גם אינטרנט לנצרכים לפרנסתם יש אפשרות רק בזק סיבים שזה התקנה ממש יקרה
אשמח לדעת לתועלת אישית כמובן רק אם אתה מעונין לשתף כמה חדרים יש לך ובכמה השכרת.
או שאתה יודע באופן כללי מה מחירי השכירות בנווה שמיר.
תודה.

שמואל יצחק

משתמש צעיר
עונה פה לכולם ביחד,
1. תולדות אהרון מתכננים קהילה, הוא טוען שהאדמור שלח את הפתוחים יותר לרמה ה (פתוחים = עובדים) בעיר דוד יש להם רק 2 לטענתו בעץ השקד ישנם יותר ולפי החישוב שלהם תוך שנה הם עם 35 אנשים שקנו + שוכרים זה ייצא קהילה לא קטנה.

2. דירתי בת 4 חדרים והושכרה מעל ל4.8 עם חוזה ל3 שנים עם עליית מחיר כל שנה, כמובן שהשקעתי בה מעל ל30 אלף שקל מאז שקיבלתי אותה מהקבלן ועד עכשיו, מזגן מושקע עבודות גבס ותאורת לד מטבח עליון מקלחון ועוד כל מיני פינישים שגורמים לדירה להיראות יפה יותר מדירת קבלן, בפרט שבשוק הפרטי הקבלן נתן תוספות שבמשתכן לא נתן כדוגמת אסלה תלויה וכיור נט"י במרפסות , בעיקרון ממליץ לכל המשכירים להתעקש על שוכר חרדי, ולחפש ללא תיווך מניסיון מר שלי המתווכים שמסתובבים פה הם שרלטנים בדיוק כמו המתקין מזגנים הידוע ואכמ"ל
3. היה שלג בנווה שמיר מצרף תמונות
4. לגבי מטבח הזמנתי עליון אבל הנגר קצת הבריז לי עם לוח זמנים לכשיותקן אחליט אם נכון להמליץ עליו לכלל הציבור

קבצים מצורפים

• IMG_20220127_201417_033.jpg
    IMG_20220127_201417_033.jpg
    KB 58.4 · צפיות: 86
  • IMG_20220127_201418_360.jpg
    IMG_20220127_201418_360.jpg
    KB 73 · צפיות: 86
  • IMG_20220127_201420_031.jpg
    IMG_20220127_201420_031.jpg
    KB 87.2 · צפיות: 82

אדם קדמון

משתמש פעיל
עונה פה לכולם ביחד,
1. תולדות אהרון מתכננים קהילה, הוא טוען שהאדמור שלח את הפתוחים יותר לרמה ה (פתוחים = עובדים) בעיר דוד יש להם רק 2 לטענתו בעץ השקד ישנם יותר ולפי החישוב שלהם תוך שנה הם עם 35 אנשים שקנו + שוכרים זה ייצא קהילה לא קטנה.

2. דירתי בת 4 חדרים והושכרה מעל ל4.8 עם חוזה ל3 שנים עם עליית מחיר כל שנה, כמובן שהשקעתי בה מעל ל30 אלף שקל מאז שקיבלתי אותה מהקבלן ועד עכשיו, מזגן מושקע עבודות גבס ותאורת לד מטבח עליון מקלחון ועוד כל מיני פינישים שגורמים לדירה להיראות יפה יותר מדירת קבלן, בפרט שבשוק הפרטי הקבלן נתן תוספות שבמשתכן לא נתן כדוגמת אסלה תלויה וכיור נט"י במרפסות , בעיקרון ממליץ לכל המשכירים להתעקש על שוכר חרדי, ולחפש ללא תיווך מניסיון מר שלי המתווכים שמסתובבים פה הם שרלטנים בדיוק כמו המתקין מזגנים הידוע ואכמ"ל
3. היה שלג בנווה שמיר מצרף תמונות
4. לגבי מטבח הזמנתי עליון אבל הנגר קצת הבריז לי עם לוח זמנים לכשיותקן אחליט אם נכון להמליץ עליו לכלל הציבור
למה ששוכר חרדי יסכים לשלם כאלו סכומים כשבד' הרבה יותר זול וכן בג'?
תודה על מענה.

שמואל יצחק

משתמש צעיר
למה ששוכר חרדי יסכים לשלם כאלו סכומים כשבד' הרבה יותר זול וכן בג'?
תודה על מענה.
זאת שאלה שאני שואל את עצמי ואין לי תשובה
בא נגיד שאפילו אם המחיר היה בדיוק כמו ג וד
מדובר באתר בניה עם 5 בנינים בסך הכל שגם הם לא מאוכלסים במלואם
גם במחיר רגיל לא הייתי שוכר שם, כבל כשם שפרצופיהם שונים וכו

אדם קדמון

משתמש פעיל
זאת שאלה שאני שואל את עצמי ואין לי תשובה
בא נגיד שאפילו אם המחיר היה בדיוק כמו ג וד
מדובר באתר בניה עם 5 בנינים בסך הכל שגם הם לא מאוכלסים במלואם
גם במחיר רגיל לא הייתי שוכר שם, כבל כשם שפרצופיהם שונים וכו
זה המחיר הסטנדרטי שמקבלים שם או שהייתה לך ס"ד מיוחדת?
כמה מקבלים על חמישה חדרים?
תודה.

שמואל יצחק

משתמש צעיר
זה המחיר הסטנדרטי שמקבלים שם או שהייתה לך ס"ד מיוחדת?
כמה מקבלים על חמישה חדרים?
תודה.
1. תצטרך לדאוג שדירתך תהיה אטרקטיבית יותר מהאחרות יש עוד בשוק וככל שיעבור הזמן והשכונה תתאכלס יהיו עוד ועוד, כרגע יש איזה וואקום באזור כי זה פרוייקט יחיד אז יתכן שמשפיע קצת על המחיר
2. סייעתא דשמיא ותפילות צריך תמיד
3. דירה 5 חדרים קומת כניסה אצלינו בבניין הושכרה 5.5 אבל שוק פרטי מטבח נגר ומיזוג יפה, כמובן שגם בדירה כזו יצפה הדייר למזגן חסכוני יותר ואז העלות כפולה
4. החרדי שיגיע לשכונה כשוכר יהיה ברוב המקרים קצת מודרני שאינו רוצה לגור בג וד או אמריקאי שרוצה לגור קרוב למשקפיים אולי גם חב"ד
אינני מכיר את האזור אבל היכרות טובה עם האזור כנראה תצליח לפרק את הנוסחה

האברך ממיר

משתמש מקצוען
במחיר למשתכן הקבלן לא מחוייב כלום לרוכשים. הוא פועל על פי הספר-התקנות של משרד השיכון, יש לו זמן מקסימום למסירה, והא יפעל ע"פ ראות עיניו וטובתו האישית.
בשוק החופשי הוא מחוייב לרוכשים מה שהם דורשים ממנו, ולפעמים, כדי לעשות את העסקה לכדאית יותר, הוא יתחייב על תאריך מסירה מוקדם יותר.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
בפרט שבשוק הפרטי הקבלן נתן תוספות שבמשתכן לא נתן כדוגמת אסלה תלויה וכיור נט"י במרפסות
אתה רכשת בשוק החופשי?
כעיקרון, אתה ממליץ לי בתור רוכש משתכן, לשדרג את הדירה כדי שהיא תמשוך שוכרים שמוכנים לשלם יותר?
ההפרש במחיר הוא משמעותי שכדאי להשקיע בה עשרות אלפים?
אשמח לשיתוף מניסיונך!

שמואל יצחק

משתמש צעיר
אתה רכשת בשוק החופשי?
כעיקרון, אתה ממליץ לי בתור רוכש משתכן, לשדרג את הדירה כדי שהיא תמשוך שוכרים שמוכנים לשלם יותר?
אשמח לשיתוף מניסיונך!
אני משתכן
לגבי שאלתך מזגן בין כה תצטרך לעשות פנימי אז להוסיף עוד 2000 שקל בשביל גבס יפה שווה
האם אני ממליץ קטונתי, אבל מנסיוני הקטן הדירות כולם אותו הדבר יש מבחר הסיבה שיתעדפו אותך היא כמה השקעת, אבל אצלי לא עשיתי סורגים השוכר וויתר והעדיף שאעשה מקלחון,
עיקר ההוצאה היא מזגן שזה סביבות ה20+
גם מטבח עליון מאד מאד חשוב כי ברור לך שדירת 4 חדרים ומעלה זה עבור משפחה עם ילדים מטבח תחתון לא יספיק להם כך שההשקעה נצרכת לדעתי

לגבי כלל השואלים במייל ופה רבותי מי שממתין לכם מתחת לבניין כדי ברגע שקיבלתם מפתח ומציע לכם לעשות אצלו מזגן יש לו סיבה טובה, מי שיש לו מוניטין טוב הלקוחות יגיעו אליו לבד, ויש פה המון שכתבו שעשו אצלו ויצאו מרוצים, אבל לדעתי מי שכתוב על רכבו שהוא גם טכנאי מיזוג וגם קבלן שיפוצים הוא פשוט גרוע בשניהם, ופירטתי יתר על המידה וכל אחד יעשה את חשבונו הוא

קוויק

משתמש מקצוען
במחיר למשתכן הקבלן לא מחוייב כלום לרוכשים. הוא פועל על פי הספר-התקנות של משרד השיכון, יש לו זמן מקסימום למסירה, והא יפעל ע"פ ראות עיניו וטובתו האישית.
בשוק החופשי הוא מחוייב לרוכשים מה שהם דורשים ממנו, ולפעמים, כדי לעשות את העסקה לכדאית יותר, הוא יתחייב על תאריך מסירה מוקדם יותר.
זה לא מדויק בכלל
הרבה פעמים הבנין לא מוכן או אין טופס 4 אבל חייבים לעמוד במועד מסירה שמשרד השיכון קבע בתנאי המכרז, לעומת השוק החופשי שאפשר לשחק בו איך שנח
ובבית שמש משום מה קונים, במחיר הזוי, אם מועדי מסירה הזויים, קונים.

אתה רכשת בשוק החופשי?
אשמח לשיתוף מניסיונך!
מאפשרים לך לשדרג? על פניו אסור לקבלן ולספקים לקחת כסף ממשתכנים

מישמשית

משתמש מקצוען
דווקא אצלנו הקבלן נתן בשוק החופשי תאריך אכלוס של כמה חודשים אחרי האכלוס שנתן במשתכן.....
אם כי שמאמינה שבמסירה הוא יקדים את רוכשי השוק החופשי על פני המשתכן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה