מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

ברוס

משתמש פעיל
בס"ד מצאתי שמדובר באלון שבות - המגדל מים ולפניו בניין בית הספר ראשית, תראה בקישור בתמונה 1 את מגדל המים והבניין בצורת זיגזג וזה בדיוק אותו דבר כמו בתמונה שהבאת.
מדובר במקום הכי גבוה באזור, גובה 965 מטר.
אכן זה זה , בדקתי את זה בעוד כל מיני אופנים , ואכן זה זה~ ולראות ולא להאמין שרואים כזה מרחק מרמה ה' ועד לישוב "אלון שבות" הנמצא מעבר לקו הירוק בגוש עציון והמרחק הינו מעל 11 ק"מ אווירי !
תודה רבה.

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מישהו יודע מה יצא בסוף עם ההקצאות לשטחי ציבור? הייתי בוועדה בעירייה לפני כשבועיים והבעתי התנגדות להקצאה לפני הבחירות, השאלה מה יצא בסוף ? איש לא עדכן אותי...
היה שימוע וטרם היה החלטות, או יותר נכון טרם נחתמה טיוטת ההחלטות.

@עו"ד נתן רוזנבלט היה לך שיג ושיח איתם אחרי הועדה?
בדרך כלל אלו ישיבות שמתבצעת עריכה בפרוטוקול.
ההחלטה לא מתקבלת בשימוע, ההחלטה מתקבלת בדיון נפרד סגור, או לפני או אחרי תחליטו מה שאתם רוצים.

האברך ממיר

משתמש מקצוען

ההחלטה לא מתקבלת בשימוע, ההחלטה מתקבלת בדיון נפרד סגור, או לפני או אחרי תחליטו מה שאתם רוצים.
למה שמופיע בפרוטוקול יש משמעות, גם אם ההחלטה לא התקבלה בישיבה עצמה.
לדבריך, שמדובר בשימוע, יתכן וישיבות מעין אלו לא מתפרסמות כלל. אבל בשביל חופש המידע, היה חשוב מאוד לדעת מה היו הטענות שעלו ומה התשובות שהתקבלו.

אא-אסתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
משהו מכיר ערבי שיתקין זול דשא סינטטי על חצר ? [או רק יביא את השומשום]

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען

@עו"ד נתן רוזנבלט היה לך שיג ושיח איתם אחרי הועדה?

לא דברתי ואיבדתי את המספר של האדמור, יש למישהו להביא לי? אני ממש סקרן לדעת אם הועלתי משהו

האברך ממיר

משתמש מקצוען
@בית שמשניק
האשכול ההוא ננעל, ולכן אני מגיב לך כאן, זה הכי קרוב לנושא תגובתך.
אני חושב שאתה לא הבנת את מה שאני כתבתי.
התגוררתי בג'2 בדריה מקבלן (סאסי ברמה אם זה מעניין אותך), ועליה המשכיר שלי שילם 1.2 מיליון ש"ח.
התכוונתי, שבעמותות יכולתי לקבל אפי' מחיר זול יותר מ-1.2 מליון.
ואגב, לא כל הקבלנים בונים טוב יותר מהקבוצות. יוצאי חברון בנה בג2 הרבה יותר מרווח מהרבה קבלנים, וגם בניה איכותית ויפה יותר.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
@בית שמשניק
האשכול ההוא ננעל, ולכן אני מגיב לך כאן, זה הכי קרוב לנושא תגובתך.
אני חושב שאתה לא הבנת את מה שאני כתבתי.
התגוררתי בג'2 בדריה מקבלן (סאסי ברמה אם זה מעניין אותך), ועליה המשכיר שלי שילם 1.2 מיליון ש"ח.
התכוונתי, שבעמותות יכולתי לקבל אפי' מחיר זול יותר מ-1.2 מליון.
ואגב, לא כל הקבלנים בונים טוב יותר מהקבוצות. יוצאי חברון בנה בג2 הרבה יותר מרווח מהרבה קבלנים, וגם בניה איכותית ויפה יותר.
למיטב ידיעתי המחיר למ"ר ברוב ההגרלות בד' ובה' היה כ9K למטר. כתבת שהדירה עלתה לך כ1.2 מיליון מה שאומר שיש לך דירה מאד יפה, כי יש כאן כ133 מ' ששילמת עליהם, ומכיון שכתבת שהדירה רק בת 4 חד' אז כנראה שיש לך חצר או מרפסת מאד גדולים. הדברים האלו שוים הרבה מאד כסף, ולכן כתבתי שנראה לי שבשום נקודת זמן לא היית יכול להשיג עסקה דומה בעוד 50K. היית יכול אולי למצוא דירה פחות טובה במחיר כזה, אבל דירה כמו שיש לך - לא. יתכן שאני טועה. אבל כך נראה לי.

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
למיטב ידיעתי המחיר למ"ר ברוב ההגרלות בד' ובה' היה כ9K למטר. כתבת שהדירה עלתה לך כ1.2 מיליון מה שאומר שיש לך דירה מאד יפה, כי יש כאן כ133 מ' ששילמת עליהם, ומכיון שכתבת שהדירה רק בת 4 חד' אז כנראה שיש לך חצר או מרפסת מאד גדולים. הדברים האלו שוים הרבה מאד כסף, ולכן כתבתי שנראה לי שבשום נקודת זמן לא היית יכול להשיג עסקה דומה בעוד 50K. היית יכול אולי למצוא דירה פחות טובה במחיר כזה, אבל דירה כמו שיש לך - לא. יתכן שאני טועה. אבל כך נראה לי.
ממש לא 133 מ'
אפילו שאני לא יודעת אני בטוחה בכך
יען יש מחסן וחניה
על חניה אאל"ט משלמים 200% למטר

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
אצלנו בה' עלה 9800 למ'

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אצלנו בה' עלה 9800 למ'
אכן, ראיתי עכשיו באתר דירה בהנחה שבאמת ברמה ה' אצל חלק מהקבלנים התמחור היה גבוה יותר למטר:
אלי יוחנן - 9090 ש"ח
פסגות זיו - 9219 ש"ח
עיר דוד - 9382 ש"ח
יגל - 9416 ש"ח
נמדר -9611 ש"ח
באמונה - 9709 ש"ח
אופק שלי - 9945 ש"ח

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
t
אכן, ראיתי עכשיו באתר דירה בהנחה שבאמת ברמה ה' אצל חלק מהקבלנים התמחור היה גבוה יותר למטר:
אלי יוחנן - 9090 ש"ח
פסגות זיו - 9219 ש"ח
עיר דוד - 9382 ש"ח
יגל - 9416 ש"ח
נמדר -9611 ש"ח
באמונה - 9709 ש"ח
אופק שלי - 9945 ש"ח
נכון
אנחנו בבאמונה(טעיתי ב100)

האברך ממיר

משתמש מקצוען
זה רק מוכיח עד כמה אנשים לא מנתחים את המצב בצורה נכונה.
המחיר המופיע באתר, הוא נכון לשעת המכרז.
במכרזים הישנים של מחיר למשתכן, בערך עד שנת 2019, המחיר היה צמוד מדד. בשנים שהזוכים המתינו משעת ביצוע המכרז, ועד לחתימת חוזים, תקופה שכוללת את הזמן בין המכרז להגרלה, ואת ההמתנה הארוכה מביצוע ההגרלה ועד לקבלת היתרים, שרק אז נחתמו חוזים, המדד עלה בצורה משמעותית. כך שהמחיר המופיע באתר לא משקף בכלל את המחיר אותו הרוכשים שילמו בפועל.
אכן יש לי שני מרפסות, שגודלם הכולל הוא 10 מטר.
הדירה עצמה היא קצת יותר ממאה מטר.
ומהיכרות השוק בג' 2, מתוך התעניינו לרכוש שם דירה, נסגרו דילים מעולים מאוד במחירם שציינתי על דירות מעולות. אני כותב מידיעה ולא מהערכה.
אבל העדפתי (יותר נכון, ההורים העדיפו) להמתין לתוכנית הממשלתית החדשה של השר החדש כחלון.
בכל מקרה, אנחנו סוטים מנושא האשכול. בוא נסיים את הדיון.

avi11

משתמש פעיל
זה רק מוכיח עד כמה אנשים לא מנתחים את המצב בצורה נכונה.
המחיר המופיע באתר, הוא נכון לשעת המכרז.
במכרזים הישנים של מחיר למשתכן, בערך עד שנת 2019, המחיר היה צמוד מדד. בשנים שהזוכים המתינו משעת ביצוע המכרז, ועד לחתימת חוזים, תקופה שכוללת את הזמן בין המכרז להגרלה, ואת ההמתנה הארוכה מביצוע ההגרלה ועד לקבלת היתרים, שרק אז נחתמו חוזים, המדד עלה בצורה משמעותית. כך שהמחיר המופיע באתר לא משקף בכלל את המחיר אותו הרוכשים שילמו בפועל.
אכן יש לי שני מרפסות, שגודלם הכולל הוא 10 מטר.
הדירה עצמה היא קצת יותר ממאה מטר.
ומהיכרות השוק בג' 2, מתוך התעניינו לרכוש שם דירה, נסגרו דילים מעולים מאוד במחירם שציינתי על דירות מעולות. אני כותב מידיעה ולא מהערכה.
אבל העדפתי (יותר נכון, ההורים העדיפו) להמתין לתוכנית הממשלתית החדשה של השר החדש כחלון.
בכל מקרה, אנחנו סוטים מנושא האשכול. בוא נסיים את הדיון.
מודה שאני לא באמת יודע מה הוויכוח כאן [נראה שמדברים על אשכול אחר שנמחק...] אבל מבדיקה שלי בדירה שלי ביותר מ5 שנים מאז הזכיה ועד לתשלום האחרון המחיר עלה ב10 אחוז שזה לכאורה מעלה את השווי למטר בערך ל10.5K
עדיין מחיר זול משמעותית!

goaty

משתמש פעיל
מישהו יכול להעלות את זמני התפילות בשכונה בשבועות?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
האם המחירים ברמה ה' עומדים לקראת זינוק נוסף?
הפרוייקט החדש של נתיב ברמה ה יצא לשיווק בפריסייל. מבירור שערכתי המחירים אצלו מתחילים ב2 מיליון לדירות 3 חד' 80 מטר - מה שאומר 25K למטר (במקום כ22K המקובל כיום). כמו כן הבנתי שוולפסון עומד להוציא את הפרוויקט שלו לשיווק עם מחירים דומים לנתיב ויתכן שאפילו יהיה יקר יותר.
מענין מאד האם הקבלנים האחרים ילכו בעקבותיהם ויעלו את המחירים אצלם (כפי שאירע ברמה ד' במהלך השנתיים האחרונות שכולם העלו בגלל שני הקבלנים הללו), או שנתיב ווולפסון יישברו וישווו את המחירים שלהם לאחרים.
מצד אחד, שני הקבלנים הללו זכו במכרזים שלהם לפני שנתיים במחירי עתק ולכן קשה להאמין שהם יצליחו להוריד מחירים. מצד שני, עקב המצב הכללי בשוק הנל"ן בחודשים האחרונים, האפשרות השניה נראית הרבה יותר ריאלית.
יהיה מענין מאד לעקוב.

די

משתמש סופר מקצוען
לגבי וולפסון ברמה ד' למיטב ידיעתי הוא מכר את רוב הדירות שלו במחירים ממש טובים (אם כי טיפה יותר יקר מקבלנים אחרים, אבל הוא ממש לא המתין עם מכירת הדירות כדי להרוויח יותר) לדוגמא 3 חדרים ב1.35, 4 חדרים ב1.6, 5 חדרים ב1.7.
לגבי המחירים ברמה ה' השאלה מה זה כולל, כי ייתכן והסטנדרט יותר גבוה מפרויקטים אחרים ברמה ד'. וכמובן קהל היעד שונה...

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לגבי וולפסון ברמה ד' למיטב ידיעתי הוא מכר את רוב הדירות שלו במחירים ממש טובים (אם כי טיפה יותר יקר מקבלנים אחרים, אבל הוא ממש לא המתין עם מכירת הדירות כדי להרוויח יותר) לדוגמא 3 חדרים ב1.35, 4 חדרים ב1.6, 5 חדרים ב1.7.
לגבי המחירים ברמה ה' השאלה מה זה כולל, כי ייתכן והסטנדרט יותר גבוה מפרויקטים אחרים ברמה ד'. וכמובן קהל היעד שונה...
אתה מדבר כנראה על ד2 ששווקה לפני כמה שנים טובות.
בד-4 המחירים שלו היו שונים לגמרי. נתיב והוא העלו כל הזמן את המחירים עוד ועוד עד לרמות הגבוהות שהכרנו בשנה-שנתיים האחרונות, ובעקבותיהם העלו כל הקבלנים גם כן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה