מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

די

משתמש סופר מקצוען
אתה מדבר כנראה על ד2 ששווקה לפני כמה שנים טובות.
בד-4 המחירים שלו היו שונים לגמרי. נתיב והוא העלו כל הזמן את המחירים עוד ועוד עד לרמות הגבוהות שהכרנו בשנה-שנתיים האחרונות, ובעקבותיהם העלו כל הקבלנים גם כן.
אני מדבר על ד'4 ומכיר כמה שקנו במחירים האלו. (מדובר על לפני 2-3 שנים).
נכון בסוף נשארו לו דירות ומכר אותם במחיר המעודכן, אבל את רוב הדירות הוא מכר במחירים שכתבתי.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אני מדבר על ד'4 ומכיר כמה שקנו במחירים האלו.
נכון בסוף נשארו לו דירות ומכר אותם במחיר המעודכן, אבל את רוב הדירות הוא מכר במחירים שכתבתי.
יתכן. אני התחלתי להתעניין לפני כשנתיים, כשד-4 היתה ממש בתחילת הבנייה - ואז המחירים של 3 חד' אצלו היו 1.69. מאז כל חודש-חודשיים קפץ המחיר בכמה אחוזים, עד שהגיע ל1.9 פלוס. במשך אותה תקופה באשכול "האם המחירים ברמה ד מוצדקים", עלתה הטענה מפי כמה גולשים שנתיב וולפסון עשו סוג של קרטל שגרם להקפצת המחירים ע"י כל הקבלנים. ניתן לעיין שם.

די

משתמש סופר מקצוען
יתכן. אני התחלתי להתעניין לפני כשנתיים, כשד-4 היתה ממש בתחילת הבנייה - ואז המחירים של 3 חד' אצלו היו 1.69. מאז כל חודש-חודשיים קפץ המחיר בכמה אחוזים, עד שהגיע ל1.9 פלוס. במשך אותה תקופה באשכול "האם המחירים ברמה ד מוצדקים", עלתה הטענה מפי כמה גולשים שנתיב וולפסון עשו סוג של קרטל שגרם להקפצת המחירים ע"י כל הקבלנים. ניתן לעיין שם.
וולפסון תמיד היה טיפה יותר יקר מהאחרים כי יש לו שירות טוב וכו'. אבל הוא ממש לא היה חלק מה"קרטל", הפוך, הוא מכר את רוב הדירות שלו בזול.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
מענין מאד האם הקבלנים האחרים ילכו בעקבותיהם ויעלו את המחירים אצלם (כפי שאירע ברמה ד' במהלך השנתיים האחרונות שכולם העלו בגלל שני הקבלנים הללו), או שנתיב ווולפסון יישברו וישווו את המחירים שלהם לאחרים.
סתם בשביל הידע.
אלו קבלנים ברמה ה' אוחזים בשלבי השיווק, מלבד הקבלנים שהזכרת?
במכרזים מצאתי את נתיב, טריסון שזה וולפסון.
עוד שני חברות, אחת בשם סופרין נכסים.
וחברה בשם נוה שמיר שיכון ויזמות, שבשיטוט בגוגל מצאתי שחלק מהאחזקות בחברה הם של קבוצת עמים, שמשווקת את נוה עמים שהוזכר כאן באשכול. המתחם הספיצפי הזה נמצא ברחוב רועי קליין/העונות, אחרי הפרוייקט של אופק שלי מצד ימין. שאר המגרשים של נווה שמיר שיכון ויזמות הם משמאל לאותו מתחם, בהמשך של אופק שלי.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
סתם בשביל הידע.
אלו קבלנים ברמה ה' אוחזים בשלבי השיווק, מלבד הקבלנים שהזכרת?
במכרזים מצאתי את נתיב, טריסון שזה וולפסון.
עוד שני חברות, אחת בשם סופרין נכסים.
וחברה בשם נוה שמיר שיכון ויזמות, שבשיטוט בגוגל מצאתי שחלק מהאחזקות בחברה הם של קבוצת עמים, שמשווקת את נוה עמים שהוזכר כאן באשכול. המתחם הספיצפי הזה נמצא ברחוב רועי קליין/העונות, אחרי הפרוייקט של אופק שלי מצד ימין. שאר המגרשים של נווה שמיר שיכון ויזמות הם משמאל לאותו מתחם, בהמשך של אופק שלי.
נווה עמים זכו במעל 300 דירות והם בתחילת השיווק - קיבלו ממש לאחרונה היתר בניה. נראה שהם המתחרים העיקריים של נתיב ווולפסון כיון שגם הם באותו איזור בשכונה, וכמו כן אצל שלושתם אין זוכי מחיר למשתכן, והם פונים לקהל יעד חוצניק מבוסס.
כמדומני שגם אצל אלי יוחנן נותר מספר לא קטן של דירות שעדיין לא נמכרו, ונראה לי שגם בסוהו על הפארק נותרו עד כמה דירות.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
כמדומני שגם אצל אלי יוחנן נותר מספר לא קטן של דירות שעדיין לא נמכרו
מהדיבורים בשכונה אני מבין שאלי יוחנן נשאר עם מלאי של דירות בגלל שהוא נתקע איתם. בעקבות צפיפות איומה שאנשים שמעוניינים במקום אקסקלוסיבי מחפשים דירות ראויות יותר למגורים.
כך שלא סביר שהוא עוד מתכנן עליית מחירים.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מהדיבורים בשכונה אני מבין שאלי יוחנן נשאר עם מלאי של דירות בגלל שהוא נתקע איתם. בעקבות צפיפות איומה שאנשים שמעוניינים במקום אקסקלוסיבי מחפשים דירות ראויות יותר למגורים.
כך שלא סביר שהוא עוד מתכנן עליית מחירים.
הוא באמת הגזים בענין הזה לחלוטין!
אם מדובר בדירות שפתוחות לנוף, אז באמת מדובר בדירות שוות במיוחד.
כמדומני שנשארו להם רק הדירות החסומות - כך זה היה לפחות ב3 חד'

כט

משתמש פעיל
אם מדובר בדירות שפתוחות לנוף, אז באמת מדובר בדירות שוות במיוחד.
אני חושב שבסוהו על הפארק גם הדירות שפונות לנוף הם עם היזקי ראיה לא מבוטלים מהצד השני שלהם
(ישנם דירות בודדות בבנין 2 ובנין 10 בלי היזקי ראיה בכלל)

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אני חושב שבסוהו על הפארק גם הדירות שפונות לנוף הם עם היזקי ראיה לא מבוטלים מהצד השני שלהם
(ישנם דירות בודדות בבנין 2 ובנין 10 בלי היזקי ראיה בכלל)
מטבע הדברים כשבונים בצפיפות כה גבוהה בנינים כמעט צמודים זה לזה - היזק ראיה הוא בלתי נמנע. השאלה היא האם החסימה היא מהצד הקדמי של הסלון או מהצד האחורי של החדרים. דומני שרוב האנשים מעדיפים שהסלון יהיה פתוח לנוף והחדרים יהיו חסומים, כי לחיות עם תריסים מוגפים בחדרים זה עוד איכשהו נסבל, לעומת תריסים מוגפים בסלון שזה ממש לא נעים ומחשיך מאד את כל הדירה. לכן בסוהו נתקעו עם הדירות האחוריות ולא עם הקדמיות שפונות עם הסלון אל הגינה והנוף.

מרים לברון

משתמש חדש
יש קבוצת וואטצאפ של קוני דירות של אלי יוחנן הגרלה 991 או מגרשים 380-382?
אשמח לקבל מידע על זה

אא-אסתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
משהו יודע סדר גודל של כמה עולה להתקין רשת נגד יתושים פר חלון ?
מאד יעזור לי!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה