שיתוף - לביקורת חסדי סומכוס

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אף פעם לא חשבתי שבגיל תשע כבר אכתוב צוואה, היה נראה לי שאגש למשימה הזו בגיל הרבה יותר מבוגר, אולי אפילו כשאהיה בן מאה, אבל לצערי זו המציאות הכואבת שנקלעתי אליה, וזה הדבר הנכון לעשות ברגעים האחרונים שנותרו.

אז דבר ראשון אני רוצה שתדעו שהכול משמיים ואל תצטערו יותר מדי, שמעתי פעם מרב חשוב שכמו באוטובוס, גם בחיים כל אחד יורד בתחנה שלו.

תבקשו בשמי סליחה מבנצי נוימן והחברים שלו על מה שהיה עם המדורת ל"ג בעומר, אפילו שבעיקרון הם אלה שצריכים לבקש סליחה ממני. ותגידו לאלי כץ שבאמת הבטחתי להלפגוט בתחילת השנה שאני ישב לידו ובכלל לא שיקרתי עליו.

לגבי הירושה – את המגירה של הפרסים תחלקו בין החברים, העיקר לא לתת כלום לשושי. המשחק זיכרון אורות בעצם שייך לי, כי קיבלתי אותו בהגרלה של המתמידים, אני מוריש אותו לדודי בתנאי שהוא ימשיך להרשות לכולם, ואם גם הוא ייפטר צעיר שיוריש לאברימי.

בעניין הפרס של מרדכי הצדיק – אם זה יהיה סתם משהו פושט כמו חותמת, שיהיה לשושי או לבנות, אבל הם יביאו משהו שווה, אז לדודי או לאברימי. בגלל שהייתי באבות ובנים חצי מהקיץ הם חייבים לתת לי כרטיסים במבצע של סוף הקיץ, ושדודי ואברימי יתחלקו חצי חצי בכרטיסים.

אני רוצה שתקימו לעילוי נשמתי ארגון גדול שמחלק המון פרסים והפתעות לילדים, ותמסרו למנחם שהוא ילד טמבל ומעצבן ושלא יעיז אפילו להתקרב ללווייה.

תכננתי לכתוב צוואה ארוכה אבל מגיע התור שלי, אז אני חייב להיכנס לרופא שיניים.

אז רק דבר אחרון אחרון - בבקשה בבקשה שלא יכתבו במודעות אבל שקוראים לי גם סומכוס, לא גיליתי את זה לאף אחד מהחברים, ואני לא רוצה שיצחקו עלי כל השבעה.

נערך לאחרונה ב:

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
אף פעם לא חשבתי שבגיל תשע כבר אכתוב צוואה, היה נראה לי שאגש למשימה הזו בגיל הרבה יותר מבוגר, אולי אפילו כשאהיה בן מאה, אבל לצערי זו המציאות הכואבת שנקלעתי אליה, וזה הדבר הנכון לעשות ברגעים האחרונים שנותרו.

אז דבר ראשון אני רוצה שתדעו שהכול משמיים ואל תצטערו יותר מדי, שמעתי פעם מרב חשוב שכמו באוטובוס, גם בחיים כל אחד יורד בתחנה שלו.

תבקשו בשמי סליחה מבנצי נוימן והחברים שלו על מה שהיה עם המדורת ל"ג בעומר, אפילו שבעיקרון הם אלה שצריכים לבקש סליחה ממני. ותגידו לאלי כץ שבאמת הבטחתי להלפגוט בתחילת השנה שאני ישב לידו ובכלל לא שיקרתי עליו.

לגבי הירושה – את המגירה של הפרסים תחלקו בין החברים, העיקר לא לתת כלום לשושי. המשחק זיכרון אורות בעצם שייך לי, כי קיבלתי אותו בהגרלה של המתמידים, אני מוריש אותו לדודי בתנאי שהוא ימשיך להרשות לכולם, ואם גם הוא ייפטר צעיר שיוריש לאברימי.

בעניין הפרס של מרדכי הצדיק – אם זה יהיה סתם משהו פושט כמו חותמת, שיהיה לשושי או לבנות, אבל הם יביאו משהו שווה, אז לדודי או לאברימי. בגלל שהייתי באבות ובנים חצי מהקיץ הם חייבים לתת לי כרטיסים במבצע של סוף הקיץ, ושדודי ואברימי יתחלקו חצי חצי בכרטיסים.

אני רוצה שתקימו לעילוי נשמתי ארגון גדול שמחלק המון פרסים והפתעות לילדים, ותמסרו למנחם שהוא ילד טמבל ומעצבן ושלא יעיז אפילו להתקרב ללווייה.

אז רק דבר אחרון אחרון - בבקשה בבקשה שלא יכתבו במודעות אבל שקוראים לי גם סומכוס, לא גיליתי את זה לאף אחד מהחברים, ואני לא רוצה שיצחקו עלי כל השבעה.
איאיאי
זה טוב....

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

וואו!
זה טוב!!

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גדול.
אז רק דבר אחרון אחרון - בבקשה בבקשה שלא יכתבו במודעות אבל שקוראים לי גם סומכוס,
סומכוס זה לא השור של הילדה מ"הגיע הזמן"?

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איך יוצרים קשר עם ארגון חסדי סומכוס המסייע בכתיבת צוואות?

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עכשיו גיליתי את הקטע הגאוני הזה,
התענגתי ונקרעתי מצחוק. אדיר.
יש עוד בסגנון הזה?
תודה.
ליקטתי קצת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה