דרוש מידע חלקי חילוף למעבד מזון של בראון

ליצ'י

משתמש מקצוען
בירושלים יש את "ברגידה" ברחוב פינס שאפשר לקנות אצלו חלקי חילוף למכשירים שונים, כדאי להתקשר לשאול.

פוטו טופ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מניסיון

הכי זול לקנות מעבד חדש

ולהשתמש כעת רק בחלק שנשבר ושאר החלקים יחכו .. (אם יש לך גם לפסח , תשמרי עליו מחמץ)

אם תקני כל חלק בנפרד זה יעלה פי כמה ממכשיר חדש

שולחן עץ

משתמש פעיל
מניסיון

הכי זול לקנות מעבד חדש

ולהשתמש כעת רק בחלק שנשבר ושאר החלקים יחכו .. (אם יש לך גם לפסח , תשמרי עליו מחמץ)

אם תקני כל חלק בנפרד זה יעלה פי כמה ממכשיר חדש
זה לא נכון אני קניתי רק קערה כי היא נשברה לי ולא עלה לי כל כך הרבה ויש לי אותה כבר שנה וחצי ואם הייתי קונה סט שלם חדש לא היה לי מה לעשות אם זה וחבל.
לפעמים לא שווה להוציא סכום כסף שאולי תשתמשי עם המוצר רק בעוד כמה שנים.

פוטו טופ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה לא נכון אני קניתי רק קערה כי היא נשברה לי ולא עלה לי כל כך הרבה ויש לי אותה כבר שנה וחצי ואם הייתי קונה סט שלם חדש לא היה לי מה לעשות אם זה וחבל.
לפעמים לא שווה להוציא סכום כסף שאולי תשתמשי עם המוצר רק בעוד כמה שנים.
אוקיי

אני קניתי קערה , באזור ה-100 ש"ח

וכשנבר גם הפלסטיק שמחזיק את הדיסקים (עולה שוב , קרוב ל-100, קניתי כבר מכשיר חדש

ובמשך השנים יצא לי כבר להשתמש במנוע (באמצע פסח .. נס ) ובעוד חלק

המכשיר ולו עולה 300-350 ש"ח באמת לא שווב לקנות חלפים בתשלומים

השאר מחכה כאן

בהצלחה

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם יש לך את המכסה העליון שלי כבר עם שבר לא קטן אשמח לשמוע בכמה את מוכרת

ניק 9970

משתמש פעיל
מכירת חלקי חילוף של מעבד מזון בראון יש בגאולה תחילת רחוב עזרא ובבר אילן.
למי שיש מחזיק דיסקיות אשמח לקבל או לקנות.

צפורה לוי

משתמש מקצוען
יש מכירה קבועה בקרית ספר לחלקי חילוף, במחירים הכי זולים שראיתי. אני לא מוצאת את המספר שלהם. אולי מישהו אחר יעלה את זה לכאן. שוה להגיע מרחוק, כי זה הרבה פחות מכל חנות רשמית אחרת!

צפורה לוי

משתמש מקצוען
ועל הדרך אוסיף, שקיבלתי בפסח מתנה סכין לציפס, לא ידעתי אפילו על קיומה. צ'יפס מקלות. כל הפסח חגגנו!
(צ'יפסר קנו לי שנה קודם)

יאנקאלע

משתמש מקצוען
אני באמת קניתי מיקסר חדש בשביל חלקי חילוף ועכשיו אחרי תקופה ארוכה יש לי 2 מיקסרים עם קערה אחת שבורה

שלוומי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בבני ברק מפרסמים בחוברת 'לעניין' אולי גם כח הפרסום
משפחה שמוכרת כולל משלוח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה