עזרה חיפוש קובץ במחשב

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מחפשת משהו שעשו בתוכנת אינדיזיין. לא ידוע לי מה שם הקובץ
לפי מה שאני יודעת לחפש קבצים בלי שמות זה בתוכנת bridge יכול ללכת.
אין לי כאן במחשב של העבודה את התוכנה הזו. מישהו יכול לשלוח לי במייל או להציע תוכנית חיפוש אחרת?

kktao

משתמש פעיל
אני מחפשת משהו שעשו בתוכנת אינדיזיין. לא ידוע לי מה שם הקובץ
לפי מה שאני יודעת לחפש קבצים בלי שמות זה בתוכנת bridge יכול ללכת.
אין לי כאן במחשב של העבודה את התוכנה הזו. מישהו יכול לשלוח לי במייל או להציע תוכנית חיפוש אחרת?

יש את התוכנה Everything היא מעולה ניתן לחפש לפי הסיומת של אנידניזיין ככה: לדוגמא לחיפוש קובץ לפי הסיומת mp3 , ניתן לרשום .mp3

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה. איפה אני עושה חיפוש
1671523588418.png

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מצאתי!
בלי קשר לתוכנה שהעליתם

דוקא התוכנה נראית טובה. אבל הקטע שהיא מעלה את האינדיזיינים בלי שמות של קבצים
מצרפת צילום מסך

הבוס שלי רצה שאחפש לו משהו במחשב שלו
לי יש רק משו אחד באינדיזיין על השולחן עבודה וכל כך הרב הקבצים הוא העלה לי
1671524049104.png

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
מצאתי!
בלי קשר לתוכנה שהעליתם

דוקא התוכנה נראית טובה. אבל הקטע שהיא מעלה את האינדיזיינים בלי שמות של קבצים
מצרפת צילום מסך

הבוס שלי רצה שאחפש לו משהו במחשב שלו
לי יש רק משו אחד באינדיזיין על השולחן עבודה וכל כך הרב הקבצים הוא העלה לי
צפה בקובץ המצורף 1270450
אפשר לחפש לפי סוג קובץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה