סלטים חיפוש מתכון - סלט פטריות

אני זה אני:)

משתמש צעיר
נראה לי הבנתי למה הכוונה.
מטגנים בשמן פטריות שלמות משימורים,
כשנראים פה ושם סימני טיגון על הפטריות, להוסיף בשפע רוטב טריאקי וכמה שפריצים של רוטב צ'ילי מתוק.
להוסיף ממש מעט מים ולבשל דקה 2.
אפשר לשים שומשום לקישוט.
הכנתי את זה הרבה מאוד פעמים.
תודה! אנסה להכין, זה נראה לי המתכון הזה

שירה:)

משתמש מקצוען
המתכון שלי לסלט פטריות:
1 בצל
1 סלסלת פטריות טריות
מטגנת רצועות בצל, כשמתחיל להשחים מוסיפה פטריות טריות, ממשיכה לטגן עוד קצת ומוסיפה מלח, פלפל שחור גרוס, בערך כף סילאן, ובערך כף רוטב סויה או רוטב טריאקי, לפני ההגשה מפזרת שומשום.
בתאבון!

נועה noa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אוקיי, אז הנה המתכון שלי, גרסה שונה לחלוטין אבל אני לא זוכרת שבת ב-25 שנים האחרונות שלא הכנו אותו,
וכל מי שטעם הפך אותו לבייסיק....
בצל אחד -לטגן עד שמשחים
סלסלת פטריות טריות חתוכות לקוביות ומוסיפים לבצל, ומחכים שכמעט כל הנוזלים שמופרשים מהפטריות יתאדו.
מוסיפים כפית פפריקה מתוקה ומלח ופלפל לפי הטעם.
לפני כניסת שבת מניחים על הפלטה ומורידים לפני ההגשה.
בהצלחה ובתיאבון!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה