מידע שימושי חינוך עצמאי לא מכיר בתור אקדמאי?

מרגלית חן

משתמש פעיל
ומה אם הוציאו אותו בנוות ישראל דרך מיכללת הרצוג?
זה חוקי בכלל?
יש לך אולי ניסיון עם העניין?

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
החינוך העצמאי גם לא יקבל מורה שיש לה תואר אקדמאי. (-זה מה שידוע לי).
הם נגד התואר אקדמי.

Yael Mor

משתמש מקצוען
את לא חייבת לומר להם שיש לך תואר אקדמי(עזבי את זה שנוות הוא אחד המקומות השמורים לתואר, אני גם משלימה שם ולפעמים זה אפילו יותר מידי....)
תראי להם רק את התעודת הוראה שלך או האקוויוילנטי אם יש לך.

במקום שאין אנשים ;)

משתמש מקצוען
ואת באמת חושבת שהם צריכים שאת תגידי להם איזה תואר יש לך?
במשרד החינוך הכל שקוף היום ואפשר לדעת מאיפה התואר.

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
החינוך העצמאי גם לא יקבל מורה שיש לה תואר אקדמאי. (-זה מה שידוע לי).
הם נגד התואר אקדמי.
הם לא רק לא מקבלים מורה עם תואר אקדמאי, הם מסוגלים גם לפטר מורה שעשתה הסבה או שהשלימה לתואר שני.
ולא בגלל שהם נגד תואר, אלא בגלל שהם נגד לשלם את כל מה שמגיע לבעלת התואר.

Yael Mor

משתמש מקצוען
ואת באמת חושבת שהם צריכים שאת תגידי להם איזה תואר יש לך?
במשרד החינוך הכל שקוף היום ואפשר לדעת מאיפה התואר.
את שוכחת שמדובר פה בחינוך העצמאי, זו ישות נפרדת ממשרד החינוך. חוץ מזה שאם את לא מעדכנת במשרד החינוך את נתוני ההשכלה שלך בתור מורה- אף אחד לא יבדוק איפה למדת.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הם לא רק לא מקבלים מורה עם תואר אקדמאי, הם מסוגלים גם לפטר מורה שעשתה הסבה או שהשלימה לתואר שני.
ולא בגלל שהם נגד תואר, אלא בגלל שהם נגד לשלם את כל מה שמגיע לבעלת התואר.

החינוך העצמאי ממילא לא משלם בעצמו כלום. המדינה משלמת ישירות למורים, כך שאין להם סיבה לקמצן על ההכרה בתואר.

הסיבה היא רק עקרונית.

מי שיש לה תואר אקדמי (בנוסף לתעודת ההוראה), יכולה להתקבל לעבודה בחינוך העצמאי. רק שהתואר הזה לא יוכר לה לדרגה ולמשכורת.

יוזמתית

משתמש פעיל
בתואר ראשון מכירים, בתואר שני - לא ומי שעשתה תואר זה עילה לפיטורים מבחינתם.

נעמה ראובן

משתמש צעיר
אני עובדת חינוך עצמאי
עם תואר אקדמאי
ולא התעסקתי איתם בכלל
ניגשתי למשרד החינןך
הגשתי את התואר
וככה הוא עודכן

במקום שאין אנשים ;)

משתמש מקצוען
את שוכחת שמדובר פה בחינוך העצמאי, זו ישות נפרדת ממשרד החינוך. חוץ מזה שאם את לא מעדכנת במשרד החינוך את נתוני ההשכלה שלך בתור מורה- אף אחד לא יבדוק איפה למדת.
בלי להתווכח, אני רוצה לתקן לך את הטעות:
לא אמרתי שחינוך עצמאי הוא משרד החינוך, אמרתי שנתוני ההשכלה שלך חשופים.
תואר מועבר על ידי מי שלמדת אצלו למשרד החינוך. לא מחכה שאת תעדכני.

Yael Mor

משתמש מקצוען
בלי להתווכח, אני רוצה לתקן לך את הטעות:
לא אמרתי שחינוך עצמאי הוא משרד החינוך, אמרתי שנתוני ההשכלה שלך חשופים.
תואר מועבר על ידי מי שלמדת אצלו למשרד החינוך. לא מחכה שאת תעדכני.
בתור עובדת במשרד החינוך אני רוצה לומר לך שעד שלא הגשתי להם כל פיפס קטן מנתוני ההשכלה שלי כולל אישור סיום סטאז' הם לא היו מעודכנים בכלום או שלפחות זה לא התבטא במשכורת ובסטטוס שלי בפורטל

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
בתור עובדת במשרד החינוך אני רוצה לומר לך שעד שלא הגשתי להם כל פיפס קטן מנתוני ההשכלה שלי כולל אישור סיום סטאז' הם לא היו מעודכנים בכלום או שלפחות זה לא התבטא במשכורת ובסטטוס שלי בפורטל
כנל
לא מכירה את האפשרות שהמידע יעבור מעצמו. כל פיפס קטן צריך לדחוף במעלה הר הביורוקרטיה.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
ל
החינוך העצמאי ממילא לא משלם בעצמו כלום. המדינה משלמת ישירות למורים, כך שאין להם סיבה לקמצן על ההכרה בתואר.

הסיבה היא רק עקרונית.

מי שיש לה תואר אקדמי (בנוסף לתעודת ההוראה), יכולה להתקבל לעבודה בחינוך העצמאי. רק שהתואר הזה לא יוכר לה לדרגה ולמשכורת.
לא הבנתי, אם אין להם סיבה לקמצן, למה שזה לא יוכר למשכורת?
מורים שהמדינה משלמת להם ישירות, כלומר מועסקים דרך משה"ח- וודאי שמשלמים להם לפי התואר (בתנאי שעדכנו את משה"ח בקיומו).
מורות שמועסקות ע"י החינוך העצמאי- אמנם החינוך העצמאי מקבל תקציבים עבורן, אבל בסופו של דבר המשכורת יוצאת לו מהכיס, וודאי שיש סיבה להתקמצן, כי אם הוא לא יכיר בתואר- הוא ישלם פחות...
(כאן המקום לציין שאני לא מבינה באופן שבו משה"ח מתקצב את החינוך העצמאי, ולכן גם לא קובעת אם זה הוגן או לא)

סופרוומן

משתמש מקצוען

הסיבה היא רק עקרונית.

לא הבנתי את הסתירה בדברייך
אם ״החנוך העצמאי לא משלם כלום בעצמו והמדינה משלמת ישירות למורים״
איך
״ התואר לא יוכר לדרגה ולמשכורת״?
האם את מתכוונת חלילה שהכסף מגיע ממשרד החינוך רק שהוא לא מגיע לבעלות התואר האקדמאי אלא נשאר אצלם???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  40  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה