מידע שימושי חינוך 'חינם' 0-3 = הגדלת נקודות זכות ומענק עבודה אושר בועדת הכספים

דוד גרפיקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וכל זה רק למי שנמצא בתמ"ת?
ואיך זה יעבוד ישלמו לך לחשבון תוספת-או ישיר למעון / מטפלת?

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
וכל זה רק למי שנמצא בתמ"ת?
ואיך זה יעבוד ישלמו לך לחשבון תוספת-או ישיר למעון / מטפלת?
זה לא קשור לא לתמת ולא למשפחתון ולא למטפלת
זה תוספת נ.ז. ומענק עבודה להורים, על כל ילד בגילאי 0-3.
גם אם הם לא שולחים בכלל לגן

דוד גרפיקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה לא קשור לא לתמת ולא למשפחתון ולא למטפלת
זה תוספת נ.ז. ומענק עבודה להורים, על כל ילד בגילאי 0-3.
גם אם הם לא שולחים בכלל לגן
ואיך אני יכולה לדעת כמה נקודות יש לי עכשיו (בתלוש כתוב?) וכמה יהיו לי אחרי החוק החדש?

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ואיך אני יכולה לדעת כמה נקודות יש לי עכשיו (בתלוש כתוב?) וכמה יהיו לי אחרי החוק החדש?
יורד לך מס היום מהשכר?
יאכלו אותה
מי שזוכה כאן במדינה לתואר "מעמד ביניים" מזויף- לא זכאי לכלום ועובד רצח
לשקול אם לעבוד
נכון
יחסית צמצמו את הפער - והגדילו את הזכאות למענק עבודה, אבל עדין נשאר חלק ענק שלא זכאי לכלום

ציוץ לשבח

משתמש פעיל
מי שזכאי מקבל ומי שלא לא
מה השאלה בדיוק?
כי זכור לי משהו מעומעם על הכנסה גבוהה משותפת ל2 בני זוג, שאם היא מעל סכום מסוים, אז גם אם אחד הבני זוג מכניס סכום שבעיקרון מזכה במס הכנסה שלילי, הוא לא מקבל בגלל ההכנסה המשותפת הגבוהה...
אבל אני לא זוכר במדויק ולכן שאלתי...

ציוץ לשבח

משתמש פעיל
כי זכור לי משהו מעומעם על הכנסה גבוהה משותפת ל2 בני זוג, שאם היא מעל סכום מסוים, אז גם אם אחד הבני זוג מכניס סכום שבעיקרון מזכה במס הכנסה שלילי, הוא לא מקבל בגלל ההכנסה המשותפת הגבוהה...
אבל אני לא זוכר במדויק ולכן שאלתי...
עכשיו אני רואה את זה באחד האתרים...
"להכנסת בן/בת זוג יש השפעה על מענק העבודה. ככל שההכנסה המצרפית גבוהה יותר כך המענק ייקטן. בפועל, אם לבן/ בת זוג יש שכר של 9,000 שקל ומעלה, הסיכוי לקבל מענק עבודה חודשי הוא נמוך."

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
עכשיו אני רואה את זה באחד האתרים...
"להכנסת בן/בת זוג יש השפעה על מענק העבודה. ככל שההכנסה המצרפית גבוהה יותר כך המענק ייקטן. בפועל, אם לבן/ בת זוג יש שכר של 9,000 שקל ומעלה, הסיכוי לקבל מענק עבודה חודשי הוא נמוך."
נכון, אבל כשהשכר של בן הזוג גבוה אז הוא מקבל את ההטבה השניה של נקודת זיכוי
אגב, השכר של בן הזוג משפיע רק ברמה כזאת שבממוצע שניהם כבר מעל הרף שמזכה במענק

דבורה-

משתמש רשום
כשדיברו על "גזירת המעונות" (במסגרת חוקי ליברמן)
היה מדובר ששני ההורים צריכים לעבוד כדי שאפילו אחד מהם יקבל את הזיכוי
הסעיף הזה לא נכנס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה