מידע שימושי חימום חדר האמבטיה

תילתן

משתמש סופר מקצוען
כל התורה על רגל אחת:
1. צריך תנור שמתאים למקלחת
2. צריך תנור עם הספק גבוה

הכי גבוה שאני מכיר זה הספק W2600
הוא של אלקטרו חנן
תנור די קטן שמחמם במהירות חדר אמבטיה די גדול
טיפה יקר אבל יעיל מאוד
7290112542304-600x476.jpg

טללית

משתמש פעיל
כל התורה על רגל אחת:
1. צריך תנור שמתאים למקלחת
2. צריך תנור עם הספק גבוה

הכי גבוה שאני מכיר זה הספק W2600
הוא של אלקטרו חנן
תנור די קטן שמחמם במהירות חדר אמבטיה די גדול
טיפה יקר אבל יעיל מאוד
צפה בקובץ המצורף 1034644
איך הוא לעומת תנור אינפרא של אלקטרו חנן שהביאו פה? (דגם 1)

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קופצת על האשכול.
קניתי תנור אינפרא אדום עומד, 2000W
כתוב עליו שמחמם ל25 מטר,
איפה???
בקושי 3 מטר, גם זה רק את מה שעומד מולו, ולא את כל החדר.
זה ענין של כמות וואט שמדי קצת, או שצריך סוג חימום אחר?
ועוד משהו-אפשא להכניס את זה לאמבטיה או שהאדים יכולים להרוס?
מיזם-חדש.png

מ

מולי ק

אורח
צריך לדעת משהו קטן מצד אחד תנורי ספירלות מחזיקים המון שנים אבל צריך שהם יהיו בגובה ניכר וכן מרחק ניכר מהאמבט והאנשים שמסתובבים בה וכן מה שכבר כתב מישהו זה מחמם רק מי שעומד מול זה
מצד שני מפזרי חום לא כ"כ טובים באמטיה בגלל האדים

טללית

משתמש פעיל
מישהו מכיר את זה לעומת התנורים שהמליצו פה?
בערך 250-300 שח

קבצים מצורפים

• IMG-20220103-WA0003.jpeg
    IMG-20220103-WA0003.jpeg
    KB 464.6 · צפיות: 48

דודו

משתמש מקצוען
נתקלתי בחו"ל - בחדרי אמבטיה, בחימום שנראה כמו סולם תלוי על הקיר - ושמים עליו גם את המגבות (זה לא היה רע...) החום היה נעים במיוחד, נראה לי שקצת יותר קר שם מפה בארץ. למה כאן בארץ לא רואים את זה?? או אולי אני לא יודע..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה