דרוש מידע חיים בצל המחלה

forrss2

משתמש פעיל
אני לא מאמין שכבר עברו 4 חודשים מאז שאובחנתי עם הגידול הסרטני,

מה שעברתי בתקופה הזאת עד עכשיו שינו את החיים שלי ושל המשפחה מקצה לקצה.
בין האשפוזים והניתוחים בין החיים למוות בין הכאב והבכי לחיבוק החם שקיבלתי מהקרובים שלי.
ראיתי את האהבה של אישתי כלפיי כמו שלא הרגשתי אותו ב15 שנים שאנחנו ביחד.
הילדים , אויי הילדים שעדיין לא חזרו לעצמם בתוך הטלטה הזאת.
פתאום בן אדם כמעט קרוב לעשור הרביעי של החיים מגלה מה חשוב בחיים, ועד כמה שהריצה לחומריות של העולם הזה היא לכלום.
והעיקר זה המשפחה והילדים ולראות אותם שמחים וגודלים, אחרי אחד מהטיפולים הייתי כל כך קרוב למוות שלא ידעתי אם אצליח לפתוח את העיניים אחרי שאני סוגר אותם לעוד רגע, ומה שנתן לי את הכוחות להילחם ולהמשיך היה לדמיין את הילדים מתחת לחופה בחתונתם ואותי רוקד איתם.

ועכשיו שוב בשבועות הקרובים עלי לחזור לשולחן הבדיקות והאבחונים והרופאים והתקווה לשמוע שהכל בסדר והפחד לשמוע שהוא עדיין פה.

מתעניינת:)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית

976חני

משתמש מקצוען
האשכול שנפתח הוא לא ממש לאנשים כמו @forrss2
הוא למתמודדים עם מחלה של ילד
וזה שונה מאד..
התמודדתי בעבר. ב"ה עבר לי בצורה קלה יחסית, בחסד וברחמים והיום בריאה לחלוטין. תודה לד' אלף פעמים
ועדיין.... זו התמודדות שלא שוכחים
ועם כל המעטפת והמשפחה והעזרה- יש בגרעין של ההתמודדות הרבה בדידות ופחד
ולא תמיד קל לשתף
ולפעמים מעדיפים להגן על הקרובים לנו ולא לחלוק איתם את הפחד והכאב והמחשבות הקשות
וגם אחרי יש עדיין את הפחד מהבדיקות, ועד שיגיעו התוצאות....
תהיו חזקים, יכולה להמליץ לחשוב רק על הרגע הזה, ולהיות עסוקים!!! עד כמה שאפשר להתעסק בדברים נוספים ולא לשקוע בתוך הממחלה, הטיפולים והפחד....
יצא לי ארוך... רפואה שלימה, החלמה מהירה והרבה כוחות...

forrss2

משתמש פעיל
לפעמים מעדיפים להגן על הקרובים לנו ולא לחלוק איתם את הפחד והכאב והמחשבות הקשות
וגם אחרי יש עדיין את הפחד מהבדיקות, ועד שיגיעו התוצאות....
תהיו חזקים, יכולה להמליץ לחשוב רק על הרגע הזה, ולהיות עסוקים!!! עד כמה שאפשר להתעסק בדברים נוספים ולא לשקוע בתוך הממחלה, הטיפולים והפחד
אני עובד במקום מתגמל ובעבר בסיטאציות כמו זה הייתי בורח לעוד עבודה.
ומאז מה שקרה ראיתי שבשביל העבודה אני פשוט עוד מכונה למילוי המשימות והפרויקטים.
מה שהוריד לי לגמרי את החשק לעבודה בכלל.
אז במקום אני בורח למוסיקה להתבודדות למחשבות ותפילה כשהלב מדבר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה